Sobota, 10 listopada 2018 r.

Maciej Stolarczyk: - Nie jesteśmy idealni

- Szalone spotkanie, ale w mojej ocenie wygraliśmy zasłużenie, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji, były one klarowne i na pewno bylibyśmy rozczarowani, gdyby tak się nie skończyło, jak się skończyło - po tej 95., 96. minucie. Zespół zademonstrował ofensywną piłkę, z dużą liczbą sytuacji i chwała mu za to, że tak zareagował po tym meczu z Piastem, który rzeczywiście nam nie wyszedł - mówił po wygranym 3-2, w niezwykłych okolicznościach, spotkaniu z Zagłębiem Lubin, trener zespołu "Białej Gwiazdy", Maciej Stolarczyk.

- Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa, a takie okoliczności przysporzyły kibicom dużej dramaturgii, ale przede wszystkim zakończyło się to dla nas happy-endem. Dziękujemy kibicom za wsparcie, było ono do samego końca. Wiara w zespół została udokumentowana bramką Pawła Brożka i chcę tutaj podkreślić, że opinie, które mówiły, że Paweł zrobił już swoje, to jak pokazuje życie - jest nam cały czas potrzebny. Zrobił to co do niego należy, ale to jest wartość Pawła, bo jest zawodnikiem, który bardzo nam pomógł. Nie chcę wyróżniać żadnego z zawodników, ale cały zespół i Ci którzy weszli - każdy dał jakość i to oni zagwarantowali nam to zwycięstwo - dodał opiekun zespołu Wisły.

- Mieliśmy dziś rzeczywiście dużo sytuacji. Cieszę się, że one są, bo pracowaliśmy nad tym, żeby je kreować. Cały czas pracujemy nad sobą, bo nie jesteśmy idealni, ale styl i sposób gry uważam, że dziś nasz zespół zaprezentował bardzo wysoki. To dopiero 15. kolejka, więc sporo przed nami - przyznał ponadto Stolarczyk.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~TSW
Kryminał
jak byśmy tego nie wygrali..

51            -2
~~~FanNatic9 0ABG! !!
brawo trener brawo Drużyna
Słowo do zarządu. Wyplata na czas to podstawa ` ta drużyna nie może rozpośc się w przerwie noworocznej przez brak pieniędzy .

62            -6
~~~FanNatic9 0ABG! !!
i tak radość po meczu bezcenna !!!!
Tego nie kupisz ani nie sprzedaż! Stadion oszalał! !! Dla takich Chwil warto zawsze być z drużyną! !!!

71            -6
charlie
Koniec pierwszej rundy
Ciekawe na którym miejscu w tabeli byłaby dziś Wisła, gdyby nie problemy finansowe i wiązanie koniec z końcem? Śmiem twierdzić, że gdyby był solidny właściciel i wypłaty regulowane na bieżąco to byłaby liderem. W pierwszej rundzie zlaliśmy Lechię i Lecha po 5-2, sąsiadkę zza Błoń 2-0 i zremisowaliśmy z 7egią 3-3. Za te prestiżowe mecze należy się wielki szacun dla piłkarzy i trenera. Oby druga runda była równie owocna.

86            -5