Piątek, 23 listopada 2018 r.

Maciej Stolarczyk przed meczem z Arką: - Da się odczuć tę pozytywną energię bijącą od kibiców

- Jesteśmy na ostatniej prostej, bo po tej przerwie reprezentacyjnej zostało nam do końca pięć meczów. Te dwa najbliższe to spotkania wyjazdowe - z Arką Gdynia i Miedzią Legnica. Tak ułożył się mikrocykl, że od wczoraj są już z nami kadrowicze, którzy przyjechali po sukcesach, bo nie ma co ukrywać, że dla Kuby Bartosza awans jego reprezentacji to na pewno sukces, po wyeliminowaniu Portugalczyków - mówił na konferencji, przed meczem ligowym z Arką Gdynia, trener zespołu Wisły Kraków, Maciej Stolarczyk.

- Sukces ma także Marcin Grabowski, bo i jego drużyna awansowała do kolejnej rundy eliminacji, a z dobrą energią przyjechał również Rafał Pietrzak, bo zostaliśmy rozstawieniu w pierwszym koszyku. To był dobry czas dla naszych reprezentantów, a my możemy się w pełnym składzie przygotować do tego trudnego spotkania. Arka wygrała ostatnio mecz na wyjeździe przekonująco i jest na pewno dobrze usposobiona. Myślę, że będziemy świadkami dobrego widowiska, choć przy temperaturze trudnej do zniesienia dla kibica, ale mam nadzieję, że będziemy mogli rozgrzać tych, którzy na tym spotkaniu się stawią, jak i tych, którzy będą nas oglądali przed telewizorami - dodał trener wiślaków.

W potyczce w Gdyni Stolarczyk nie będzie mógł skorzystać z Jakuba Bartkowskiego, który zmuszony jest pauzować za nadmiar żółtych kartek. Stąd też pytanie o to, kto może go zastąpić.

- Na tej pozycji wcześniej grał Zoran Arsenić, jest też Matej Palčič i w jego przypadku boli mnie serce, bo jest to zawodnik, który jest bardzo profesjonalny. Nie mogę powiedzieć o nim złego słowa - o jego podejściu, jaką jest częścią zespołu i jak podchodzi do tematu rywalizacji. Jest gotowy na każdym treningu i każdy trener chciałby mieć takich zawodników w swoim zespole. Jest to chłopak, który za każdym razem jest gotowy do gry. Podjąłem już decyzję odnośnie tego kto zagra, ale pozostawię ją dla siebie. Prawdą jest, że Matej zagrał bardzo dobre spotkanie w meczu kontrolnym w Sosnowcu, strzelił dwie bramki i jest za każdym razem gotowy. Mam świadomość tego, że jak ktoś mi wypada, to na Mateja zawsze mogę liczyć. Mam dla niego bardzo duży szacunek. Posiadanie tego typu zawodników, którzy są poza "jedenastką", to dla mnie trudny moment do współpracy i boli mnie serce, że takich ludzi muszę posadzić na ławce, a którzy są tak oddani zespołowi i cierpliwie czekają na swoją szansę - komentował trener Wisły.

Kolejne pytanie dotyczyło już ekipy Arki oraz tego, jak bardzo zmieniła się ta drużyna na przestrzeni bieżących rozgrywek.

- Trzeba podkreślić, że od początku sezonu zmienił się w Arce trener i zmienił się też ich styl gry. Widać, że jest on efektywnie wdrażany. Już wcześniejsze mecze, jak choćby ten z Pogonią pokazały, że Arka ma duże możliwości i ofensywną grę potrafi przełożyć na wyniki. Mają zawodników usposobionych ofensywnie, jak Janota, jak Jankowski, jak Zarandia i Kolew. Mają argumenty i to są atuty Arki. Dla nas kluczowy jest jednak nasz zespół, a i my mamy swoje atuty i argumenty. Nie wątpię w siłę i potencjał mojego zespołu - przyznał.

Nie mogło też zabraknąć pytania o kibiców "Białej Gwiazdy", którzy zapowiadają mocne wsparcie dla klubu i zapowiadają kilka akcji, mających na celu finansową pomoc Wiśle.

- Rzeczywiście da się odczuć tę pozytywną energię bijącą od kibiców, którzy wspierają zespół, gdy tylko jest ku temu okazja, a ta jest w czasie meczu, jak i gdy organizują swoje akcje. Dziękujemy za to, że się to środowisko jednoczy. Z drugiej strony trudno jest mi widzieć taki scenariusz, w którym nie ma Wisły na mapie piłkarskiej Polski, bo tak też się mówi i tak się też pisze. Wydaje mi się, że ludzie są na tyle rozsądni i widzą nie tylko ten pierwszy zespół Wisły Kraków, który rozgrywa swoje mecze na boiskach Ekstraklasy, ale widzą coś więcej w postaci stuletniej historii, która ściąga na boiska treningowe i odciąga od komputera i tabletu młodych chłopców, aby Ci byli częścią tego klubu. Z całym szacunkiem dla mniejszych klubów, które także robią genialną robotę na niższych szczeblach, ale nic nie zastąpi takiego klubu, który posiada taką siłę i taką moc. Kraków posiada dwa takie kluby, z wielką tradycją i uważam, że trzeba zrobić wszystko, bo nie wyobrażam sobie, żeby nie znalazły się na tyle mądre osoby, aby nie pomogły w tak trudnym momencie, w jakim znalazła się Wisła. Duży szacunek i respekt dla fanów, którzy to dostrzegają i wiedzą co jest dla tego klubu ważne, jak ważne jest bycie razem i bycie jednością. Mówiłem już wcześniej o piłkarzach, którzy nie dają o sobie poznać, że spotykają ich jakiekolwiek problemy na płaszczyźnie pozapiłkarskiej. Mocno liczę na środowisko i na to, że nikt nie pozwoli na to żeby pozasportowe kwestie wykluczyły taki klub z grona najlepszych drużyn w naszej lidze - mówił trener.

Jako, że cała liga jest na półmetku zmagań sezonu zasadniczego, Maciej Stolarczyk został poproszony o krótkie podsumowanie minionego okresu.

- Zaczynając od momentu, gdy do klubu przyszedłem, było w nim dużo zmian personalnych, jeśli chodzi o zespół. Każdy trener ma inną filozofię i model grania i to udało się wprowadzić. Oczywiście mieliśmy swoje trudniejsze momenty w tych piętnastu spotkaniach, ale myślę też, że przynieśliśmy kibicom trochę radości w meczach, które pokazały potencjał tego zespołu. Ważne dla nas jest ustabilizowanie poziomu, jaki pokazaliśmy w tych dobrych meczach i wejście na ten wyższy. Ten zespół posiada takie możliwości, ale jest też jeszcze dużo pracy przed nami, abyśmy tą stabilizację osiągnęli. Za nami dopiero 15 spotkań, a przed nami aż 22 i dopiero wtedy będziemy mogli ocenić to co nam się udało, a co nie. Mogę powiedzieć tylko, że liga jest nieobliczalna i tylko i wyłącznie nasza ogromna praca może spowodować, że będziemy dalej w czołówce, bo doświadczyliśmy tego na swojej skórze, że teoretycznie słabsi przeciwnicy odbierali nam punkty i to pokazuje jak trzeba być skoncentrowanym, jak trzeba być czujnym i jak dużo trzeba włożyć pracy, żeby być na szczycie - mówił.

Dziennikarze obecni na konferencji wrócili jeszcze do tematu wsparcia Wisły przez kibiców, a dokładniej o planach zbiórki pieniędzy na... zaległe pensje piłkarzy...

- Nie wiem co mam na to pytanie powiedzieć, nie ja jestem tutaj zarządzającym. Mam duży szacunek do tego co robią kibice, bo jesteśmy trzecią frekwencją w Polsce, jeśli chodzi o te piętnaście spotkań. To pokazuje jak dużym zainteresowaniem i dużym wsparciem są kibice dla nas i dla naszego klubu. Taka sytuacja byłaby bez precedensu, więc naprawdę nie wiem co powiedzieć - mówił o tej sprawie trener.

Na zakończenie Stolarczyk został jeszcze zapytany o Dawida Korta i jego formę w ostatnich występach.

- Dawid - i to też trzeba podkreślić - zaczął grać regularnie, wcześniej tak nie grał i spodziewałem się, że będzie mieć taki fragment, że może być przemęczony. Tego byłem świadomy, ale ja wierzę w jego umiejętności. Jest dla mnie ważną częścią zespołu. Zostało pięć spotkań i w nich Dawid spokojnie sobie poradzi, tak jak i inni zawodnicy, którzy czekają na swoją szansę, jak Matej Palčič, czy Tibor Halilović oraz inni, którzy nie mogli w tym sezonie pokazać się w pełnej okazałości. W związku z tym, że mamy dużo zawodników zagrożonych kartkami, to każdy będzie miał jeszcze szansę. Ważne żeby ta świadomość tego żeby być w każdej chwili gotowym do gry od pierwszej minuty, była cały czas z nimi, bo i dla nich ten okres nastąpi. Do kadry na mecz w Gdyni brani są pod uwagę Marko Kolar oraz właśnie Tibor Halilović, dlatego też zagrali ostatnio w meczu sparingowym. Są gotowi i będę mógł z nich skorzystać - zakończył Maciej Stolarczyk.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


28    Komentarze:

~~~FanNatic9 0ABG! !!
ta drutyna i Trenerzy trio jużytkownika zasługują na SZACUN
bo od czerwca pracują za free..!!! powiem jedno jeśli jesteśmy prawdziwymi Wisłaka mi ma nas być przynajmniej po 20tys na obu grudniowych meczach !!! walczymy do końca a mówię wam przetrwały to i jeszcze dozyjemy mistrzowskiej fety na rynku krakowskim a satysfakcja i radość będzie ogromna !!!

72            -17
~~~FanNatic9 0ABG! !!
pamiętajcie
jesteśmy duma tego miasta a w naszych sercach jest biała gwiazda i nawet jeśli będzie źle my nigdy nie poddany się (bo wisełko kochamy cie)!

65            -15
~~~abg
zbiórka
Pieniądze przelejcie od razu na konta piłkarzy, zeby przypadkiem nie trafily na konta tych złodziei :)

83            -14
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
kupujcie bilety, zróbmy komplet chociaz niech kibice nie zawiodą.zarząd skompromitował sie w 100%.zniszczyliscie mój klub nigdy wam tego nie zapomnę.

40            -10
~~~22ABG22
2 x 30.000 niezaleznie od tego czy jestesmy na stadionie
Wisla nie potrzebowalaby pseudowlascicieli z UK i wyimaginowanych sponsorow z Chin gdybysmy przez 2 lata zyli do grudnia 2020, WSZYSCY wsparli Wisle obecnoscia na stadionie, a jesli nie to chocby ZAKUPEM biletu (opcja dla tych, ktorzy nie moga wpasc). Wlasciwie to powinnismy kupowac bilety czy jestesmy na R22 czy nie. Nie potrzeba zadnych cudow: 30.000 x 40 PLN (srednio) = 1 200 000 PLN na mecz. CO WY NA TO? Akcja #WISLAEVERYWHERE . Probujemy to wykrecic na Jadze i Lechu?

62            -8
~~~rafal.k
30 tys na stadionie
a skad wiesz,ze Sarapata i jej klika za te pieniadze nie podniosa sobie apanaży?jak robili to wczesniej mimo dramatycznych finansow!to oni doprowadzili ten klub do upadku a teraz boją sie wyjsc i powiedziec prawde!!!,nie umieja poptrzec w twarz kibicom!!!to po prostu tchórze!!!

45            -11
~~~Kibic Wisły z Warszawy
Kibic z Warszawy zbiórka na wsparcie Wisły
W sytuacji, jakiej jest nasz Klub myślę, że na kolejnej konferencji przed meczem powinien pojawić się Arek Głowacki, jako legenda Wisły i zaapelować o wsparcie również do kibiców Wisły z całej Polski i zagranicy, których jest pewnie ok 100 000 oraz do byłych piłkarzy, którzy dzięki Wiśle zarobili dużą kasę. Szczególnie byłym piłkarzom nie powinien być obojętny los ich Klubu.

34            -6
~~~open mind
Ludzie obecnie
zarządzający Wisłą nie potrafią poruszać się w ``stanie normalności`` . I to jest prawdziwa tragedia tego klubu.

35            -6
~~~Kibic Wisły z Warszawy
Kibic Wisły z Warszawy zbiórka na wsparcie Wisły
Myślę, że na kolejnej konferencji przed meczem powinien wystąpić Arek Głowacki, jako wiarygodna legenda klubu i zaapelować do pomoc finansową do kibiców Wisły z całej Polski i z zagranicy (jest ich ok. 100 000) oraz do byłych piłkarzy Wisły, którzy dzięki niej zarobili niezła kasę i Wisła nie powinno być im obojętne, czy gra Ekstraklasie czy w IV lidze:-)

31            -4
~~~FanNatic9 0ABG! !!
co myślicie o tym żeby socjos
Podczas meczu z JAGA i lechem przeszło po sektorach z pustkami i kazdy da ile może nawet 2 zeta i cala kwotę dać piłkarza do podziału i trenera?

11            -33
~~~-Optyk
do Kibic Wisły z Warszawy
Masz rację, właśnie o to chodzi aby info, że jest potrzebna pomoc poszła w świat !! Na ten portal wchodzi wiele osób ale to za mało !. Wisła powinna dać duży nacisk na coś w rodzaju komunikatu w najbardziej poczytnych dziennikach, programach telewizyjnych itp. Może to trochę głupio brzmi ale teraz nie ma czegoś w rodzaju " nie będę się prosił".. Szanuję Arka Głowackiego i gdyby to On był Prezesem to myślę, że zrobiłby dużo dużo więcej nie dbając przy tym o " zaniżony wizerunek". WISŁĘ MUSIMY URATOWAĆ !!! Zarząd powinien wyrażnie powiedzieć gdzie jesteśmy i że PROSI Wiślaków o wsparcie o kupowanie karnetów lub choćby biletów i dużą frekwencję bo tylko tak możemy uratować nasz Klub.

26            -2
~~~Gammay
wsparcie finansowe Wisły
Jeśli Głowa, Stolar, Sobol, Kmiecik, Brozio i Boguś zdecydowaliby się pełnić kuratelę nad pieniędzmi, to chętnie będę wpłacał jakąś kwotę na fundusz ratowania Wisły.Myślę, że dziesiątki tysięcy sympatyków Wisły z całego świata wpłacać będą pieniądze, jeśli będzie utworzone konto bankowe firmowane i zarządzane przez osoby do których mamy zaufanie. Nie każdy ma możliwość pójścia na mecz, ale każdy kto chce ratować Wisłę mogłby wpłacić pieniądze. Niech tylko powstanie takie konto.

44            0
~~~PN
Hahaha
No padłem, socios przejdą z puszką po sektorze a po meczu w szatni może niech wysypią wszystko z puszek przy piłkarzach i trenerze, policzą i do podziału :_):_) Wiśle w tym momencie mogą pomóc chyba tylko osoby z wiślackiego środowiska jak identyfujący się z Nią wspominani już tutaj ludzie biznesu i byli piłkarze i ten ktoś musi dawać bańkę miesięcznie na funkcjonowanie klubu, być nieskazitelnie wiarygodnym jak Kuba Błaszczykowski i wtedy kibice na pewno byliby w stanie zbierać na wyznaczone konto myślę 200 tyś/mies i pomagać wydatnie klubowi poza obecnością na trybunach. Inaczej nie będzie to możliwe a już na pewno nie dopóki za sterami klubu są ludzie którzy utracili wiarygodność u kibiców już dawno temu. Pozostaje nam się modlić o to że jak najszybciej owi panowie biznesmeni podejmą tą decyzję i wyrwią Wisłę spod władania TS-u bo w wiarygodność brytyjskiej spółki LTD z obrotami trochę większego supermarketu chyba nie wierzycie. Z dniem przejęcia przez tą spółkę akcji Wisły będzie można z pewnością stwierdzić że spadliśmy z deszczu pod rynnę...

27            -1
~~~GURULI 76
HALILOVIC DO PIERWSZEJ 11 W KOŃCU!!!
Stolar daj w koncu pograć gosciowi który kuma czacze...... gra do przodu i wchodzi w pojedynki 1 na 1, gra przemyslane prostopadle pilki a to dla obrońcy jest najwiekszym niebezpieczeństwem, sie w koncu gralo na obronie hihhi:-)

28            -3
gamber
sponsor
Zarząd który przez dwa sezony nie znalazł sponsora powinien odejść. A kibice choć wspaniali , najlepsi w Polsce, bez sponsora sami klubu w ekstraklasie nie damy rady utrzymać. Szukajmy sponsora.

26            -1
~~~ddddkkkkk
Czy stowarzyszenie Socios
Czy Stowarzyszenie Socios zbiera pieniądze na funkcjonowanie klubu ? Proszę o informację

9            -1
~~~Janko Buszewski
Tragedia!!!
Kibicując Wisle juz tylę lat (35 konkretnie) przeżywałem z Nią juz wiele rollercoasterów emocji,ale nigdy nie myślałem,że może byc tak żle.Tak żle,jak jest obecnie.Gralismy kiedyś w owczesnej 2 lidze,brakowało tez pieniedzy,mielismy słabych a nawet bardzo słabych piłkarzy,ciągnęła się za nami afera puszczonego Legii meczu w lidze,przeżywalismy transformacje zmiany z klubu resortowego na zwykły KS,tracilismy tytuł MP w ostatnich sekundach etc. ale zawsze trwalismy,zawsze wychodzilismy na prostą.Po latach posuchy sportowej,za sprawą TF na ponad dekadę,stalismy sie hegemonem polskiej (s)kopanej.Mierzylismy sie w pucharach z zespołami,ktore wiekszosc naszych ligowców mogła obejrzec co najwyżej w telewizji,zdobywalismy tytuły,gralismy emocjonujące i piękne mecze,fety na Rynku przeszły do historii...... dzis nie pozostało juz nic!!!Wisi nad nami widmo wycofania klubu z ligii,rejterady piłkarzy,ewentualnej rekonstrukcji drużyny w 4 (sic!!) lidze.A to wszystko dotyczy klubu ze 112-letnia historią,z niemal milionowego miasta,klubu ktory ma miejsce w pierwszej trójce w historii ligii.Zgroza!!!Nigdy nie sądziłem,ze mogą nadejsc takie czasy!??Nigdy nie uwierzyłbym,ze może do tego dojść.Z klubu-legendy stalismy sie klubem-żebrakiem.Zostalismy nędzarzem,który wegetuje z dnia na dzień.Dostarczamy satysfakcji naszym wrogom,którzy zacierają ręce,czekając teraz na ogłoszone przez Wisłę bankructwo.Gorzkie łzy cisną mi się do oczu,mnie,prawie 50-letniemu facetowi,ktory wiele widział i wiele przeżył.Najgorsze w tym wszystkim jest jeszcze i to,że dzieje sie to w chwili gdy mamy fajną,niezle grającą drużynę,mamy wislacki sztab,mamy dyrektora sportowego z biała gwiazdą w miejscu serca,mamy kapitalny potencjał w postaci kilku lub kilkunastoletnich kibiców,ktorzy sa na naszych meczach i pięknie dopinguja (vide ostatnie derby!!!),mamy kibiców-seniorów,ktorzy mimo swoich lat wciąż biora udział w zyciu klubu.mamy k......wa wszystko,tylko nie mamy pieniędzy!!!!To boli najbardziej.Sa kluby w naszej lidze gdzie finanse są na przyzwoitym lub w miarę przyzwoitym poziomie jak np Wisła Płock,Korona,Pogon,Piast,Jaga czy chocby sasiadka zza miedzy,ale sportowo są oni za nami o lata swietlne.Sukcesem jest dla nich (wyłączając Jagę) miejsce w górnej połowce tabeli i 4,5 tys kibiców na trybunach.Co osiągnął np Filipiak przez 15 lat finasowania swego klubu!?Coroczna walke o pozostanie w lidze,spadki z niej lub machloje przy zielonym stoliku przeplatane rokrocznym wstydem za wyniki i poziom sportowy!!Od 7 lat,jestesmy tylko ligowym średniakiem( dla klubów wymienionych wczesniej-poziom max) i teraz,gdy jest szansa wrócic na należne nam miejsce,wykładamy sie na ostatniej prostej,zostajemy w blokach.Nie mamy juz nic, procz historii,niedawnych sukcesów,charyzmy,tradycji,fajnej drużyny i wielotysięcznego zastępu kibiców.Tylko czy to wystarczy zeby przetrwac ten czarny okres!??Czy damy radę....!?W oczekiwaniu na poniedziałkowy mecz,drżę o losy klubu ktoremu oddałem swe serce juz wiele lat temu.Obym nie musiał zszywać tego serca i łatac po upadku mego klubu.Obyśmy wszyscy nie musięli.Pozostaje tylko wiara......reszta jest milczeniem!!!Pozdrawiam.

37            -1
~~~z Podhala
Ta Prezeske, to trzeba na taczkach wywieźć!
Ile musi zadluzyc jeszcze Klub, żeby odeszła?

39            -4
~~~ddddkkkkk
Do PN
Brytyjsja firma jest tylko posrednikiem w zakupie. Docelowo to nie ona ma zostac wlascixielem

12            -2
wilkrobert13 2
zacznę chyba pisać...
Czy pisarz i zarazem kibol nadaje się na sponsora..?;-)

10            -1
~~~Slafkoo
Słuchajcie
Kupmy bilety ja kupię mimo że na meczach nie będę ale kupię , jesteśmy nad przepaścią, ratujmy Wisłę ale też pokażmy (transparenty) co sądzimy o pseudo zarządzie!!!

20            -3
~~~rafal.k
To niesamowite
Kwiecien z Ziętkiem mieli przejac klub ale Sarapata koniecznie chce byc przy korycie i dlatego kombinuje...

33            -4
~~~WISLA będzie wielka
Bilety
Akcja kup bilet dla dzieci . Zamiast kupić i nie iść to niech dzieciaki przyjdą a przy okazji to inwestycja na przyszłość. SILA W MŁODZIEŻY

22            -2
~~~PN
ddddkkkkk
Tak, zdaję sobie z tego sprawę ale oznacza to dokładnie tyle że za tajemniczą spółką stoi ktoś, kto albo nie da Wiśle zrobić krzywdy jak panowie Z i K ( tylko dziwne dlaczego akcje klubu mieliby przejmować przy pomocy tej tajemniczej spółki ) lub zgoła przeciwnie. Może za złotówkę, euro czy tam funta akcje klubu przejąć ktoś kto robi to tylko po to by wkrótce zgasić tu światło ostatecznie...

17            -1
Mario
Sytuacja klubu
Pomijam juz wszystkie fakty i okoliczności jakie przyczyniły się do sytuacji finansowej klubu, jednak muszę napisać jedno bo mnie to boli. Nie zapomnę słów prezes iz mamy pieniądze i liczymy się z wydatkami ponoszonymi podczas zwolnienia Kiko i płacenia mu za nic. To mnie bardzo boli ta rozrzutność brak przemyślenia sytuacji. Teraz mamy konsekwencje złego zarządzania

30            -3
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
co robi skwk ???

20            -6
~~~-Optyk
Wytrzymajcie jeszcze..
Panowie PIŁKARZE WISŁY KRAKÓW !! Wiem co musicie czuć, każdy to wie kiedy miał problem z kasą i nie jasną perspektywą. Jednak to co robicie teraz ma kolosalne znaczenie nie tylko dla Was i Waszych najbliższych ale także dla dziesiątek tysięcy ludzi ! Dla Kibiców Wisły którzy cierpią widząc co zrobiono z Ich ukochanym Klubem. Nie jesteście Piłkarzami jakiejś tam drużynki .. Jesteście Piłkarzami Wisły Kraków i to co teraz robicie, przejdzie do historii naszego Klubu ! Henryk Reyman wypowiedział słowa, które dzisiaj dzięki Wam i Waszej postawie są wyjątkowo na czasie..: „Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”. Nie wiemy jak potoczą się losy Wisły, jednak na pewno będziemy trwali !! DO BOJU WISEŁKA !!!

23            -1
Burczga28
Miasto
Ja nie rozumiem trochę jednej rzeczy. fakt jest taki że Wisła wisiała miastu sporo kasiory,ale w najtrudniejszym dla nas czasie wypieło na nas 4 litery i nie chcieli podpisać umowy na wynajem przez co cała kasa z ekstraklasy trafiła do nich. Inne miasta potrafią wspierać kluby a u nas się nie dało jeszcze poczekać przez co znaleźliśmy się w dramatycznej sytuacji.

16            -1