Poniedziałek, 26 listopada 2018 r.

Podziękuj wiślakom za grę po meczu w Gdyni!

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zaprasza wszystkich kibiców Wisły Kraków na spotkanie z piłkarzami "Białej Gwiazdy". Ci jak wiadomo grają dziś swój mecz ligowy w Gdyni i wrócą po nim do Krakowa około godziny 3:00 w nocy. I właśnie wtedy fani zbiorą się pod wiślacką halą, aby podziękować wiślakom za grę.

Oto wpis, jaki pojawił się w tej sprawie na stronie facebook'owej Stiwarzyszenia:

W nocy piłkarze będą wracać z Gdyni. Wszyscy wiemy, że pomimo opóźnień w wypłatach ci goście dają z siebie wszystko i osiągają naprawdę dobry wynik. My jako kibice Wisły Kraków musimy im podziękować. Widzimy się o godzinie 3 nad ranem pod Starą Halą Wisły i dziękujemy piłkarzom za ich świetną postawę. Musimy tam być!
Do zobaczenia!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


20    Komentarze:

~~~Anty Jude
...
Panowie i Panie! Każdy któremu dobro Wisły leży na sercu - powinien dziś w nocy zjawić się pod halą Wisły! Piłkarze od lipca grają bez pieniędzy... Każdy z nich może już dziś rozwiązać kontrakt - a jednak skrzyknęli się w szatni że walczą do końca! Walczą do końca o nasz ukochany klub! Ci goście po prostu mają jaja!! Dla Was to tylko jedna nieprzespana noc - a dla nich motywacyjny kopniak w dupe na pozostałe w tym roku mecze!! PODZIĘKUJMY IM I POKAŻMY ŻE WISŁA NIGDY NIE ZGINIE!!

88            -11
~~~Jerzy KRK
Właściciel
Wlasciciel-pracodawca proponuje spotkanie z pracownikami o 3 nad ranem. Pomysł ekstraordynaryjny. Lepiej spotkajcie się sami ze sobą i czym prędzej oddajcie za 1 zł Wisłę. Na pytanie komu, odpowiadam. Mieliście, wy i wasz zarząd, 2 lata aby kogoś poważnego znaleźć.

59            -43
~~~Rozpierdu cha2018
Podziękujcie
Zostańcie nawet do 10 rano. Weźcie taczki i blond jagnie też podziekujcie i wywiezcie ją na kupie wiadomo czego w p.... u daleko. Za to że fani muszą walczyć o klub a zarząd nawet k.... słowa nie pisnał. Po ch... fest transparetni!!

121            -18
RomTSW
Cirkus, kabaret!
O, widzę, że podpalacze biorą się za gaszenie pożaru. PS. Ogromny szacunek dla naszych piłkarzy za dotychczasową postawę w tej rundzie!

47            -19
woytek1974
Do Piłkarzy Białej Gwiazdy
Szanowni Piłkarze Wisły, wiedzcie jedno: My Kibice, nie pozwolimy zginąć Wiśle i jak będzie trzeba to zorganizujemy się tak aby wszystkie należne Wam pieniądze trafiły na Wasze konta. Do zobaczenia w nocy!

48            -11
~~~Wisła Zakopane
Pieniądze
Piłkarze jak każdy człowiek potrzebują pieniędzy!!

28            -8
adam10
bilety
bardzo fajna inicjatywa ale ja w innym temacie. Narzekacie na zarząd i owszem sporo w tym racji, na potencjalnych inwestorów czy biznes Krakowski, że nikt nie chce Wiśle pomóc. A my jako kibice jak jej pomagamy do zakupu jest pakiet biletów na dwa hitowe mecze z Lechem i Jagiellonią sprzedaż jest od czwartku więc już piąty dzień a odliczając karnety nie wiem czy się sprzedało 500 wejściówek. Wiem że zaraz ktoś napisze, że do meczu jeszcze dwanaście dni ale nie zmienia to faktów że my jako kibice jesteśmy sponsorem tego klubu a w tak trudnym momencie nie ma wielkiego zainteresowania biletami i obym się mylił ale nie wiem czy będzie po 20 tys. na poszczególnych meczach. Wiadomo znajdzie się wiele wymówek to, że dzień nie taki jak trzeba a to, że pora a może pogoda bo może będzie za zimno. Jak my nie pomożemy Wiśle to kto ma jej pomóc i wszystkie akcje są fajne ale najlepsza by była wykupienie na oba mecze kompletu biletów!!

47            -6
~~~bob
można by
Można by także podziękować zarządowi i to niekoniecznie o 3 w nocy,

57            -7
matmax
To chyba jakiś żart
Doprowadzili do tego fatalnego punktu klub a teraz o 3 rano chcą im dziękować za grę. Podziękujmy im wszyscy na R22 lub na treningu a ci, którzy już kiedyś walczyli z Bednarzem niech dokładają do SOCIOS

54            -24
~~~bankrut
dla Wisly
kazda inicjatywa jest dobra,ale więcej będzie dla nich znaczyc kiedy zawitamy na meczu 8.12 dla piłkarzy i dla kasy naszego klubu ,już widze ten lament jaki będzie jak spadniemy z ligi ,jak to,to niemożliwe,jak bym wiedział to bym pomogl,nie zdawałem sobie sprawy...zarząd mamy jaki mamy ,myślicie ze ktoś dobry przyjdzie do klubu który nie placi..,trener Stolarczyk już teraz ogrywa mlodziez po 15,16 lat przymierzac ich do składu bo wie ze 1 skład się posypie i każdy punkt teraz zdobyty będzie na wage zlota,mlodzi nie będą stanowi o sile Wisly będą się ogrywać ale tez zawalać mecze tylko które ….te w 4lidze?

20            -3
~~~Miron
Średni pomysł
Nie wiem czy dobry pomysł męczyć sztab i piłkarzy o 3 nad ranem po męczącej podróży.A może tak po meczu w Legnicy,bliższym wyjezdzie.

10            -18
~~~Trexter
:))))
Jak sie podziękuje piłkarzą nad ranem , w mrozie i śniegu- to potem troche głupio bedzie piłkarzom sie dopominać o zaległe pieniądze.Mysle ze ta pora nie została wybrana przypadkowo- no bo przeciesz co to za poświecenie kibica jak idzie witac swoją druzune np o 12 w dzień😁😁& #128513;Zawodnicy potrzebują zaległych pieniędzy na koncie- a nie na siłe robionej akcji powitalnych

22            -27
~~~stary zgred
"Anty jude"
A co im daje rozwiązanie kontraktu teraz? Kto ich od jutra weźmie? A tak przynajmniej mają gdzie trenować i mogą grać. Rozwiązując kontrakt zostają w domu, bez możliwości gry i treningu. Rozwiążą w przerwie zimowej, gdy będzie otwarte "okienko".

14            -5
~~~af
afuj
podziękować im za to że sie "podłozyli"?:-(

20            -17
~~~kristof/
wolałbym przyjsc o 9 rano
I podziękowac zarządowi za doprowadzenie do tego co sie dzieje,prosze o przywiezienie taczek

2            -2
~~~lenin11
dziekujemy
podziekujcie za blamaz

18            -16
~~~Wojturo19 06
Pies
z kulawą nogą nie przyjdzie

21            -10
mati21
tak q.... już jadę
tak q......powitajcie ich chlebem i solą, no i kwiatki dla Boguskiego.

20            -19
~~~Clovis
To chyba jakis dowcip jest
Albo prowokacyja. Tak czy siak perlisty i donosny smiech.

11            -10
~~~Postacjow yGlut
Ze co :)?
A co to? Mistrzostwo świata zdobyli, czy wracaja z wojny ? Może jeszcze zorganizujmy jakiś zespół zawierający sekcję dętą. O 3 będę przewracał się na drugi bok, wysypiając się do pracy, bo sam muszę zarobić na rodzinę. Przecież to prowokacyjny tekst jakiegoś nastolatka, który dalej ma kręcone zęby i nie je kanapek spakowanych przez rodziców, bo chce być cool. Idźcie lepiej ludzie spać i przemyślcie ten infantylny pomysł. A o 3 to powinien zarząd na klęczkach witać piłkarzy, a nie My.

14            -5