Poniedziałek, 26 listopada 2018 r.

Statystyki meczu: Arka - Wisła

Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2018/2019, w którym krakowska Wisła przegrała z Arką Gdynia aż 1-4. To najbardziej dotkliwa porażka wiślaków w bieżącym sezonie, ale chyba trudno się dziwić. Gdynianie oddali bowiem na naszą bramkę aż... 32 strzały!

Arka Gdynia - Wisła Kraków

Bramki: 4-1 (2-1)
Posiadanie (w %): 60-40 (66-34)
Strzały: 32-20 (13-8)
Strzały celne: 12-6 (6-3)
Strzały niecelne: 5-7
Strzały przejęte: 15-5
Strzały z pola karnego: 14-10
Strzały z pola karnego, celne: 8-3
Faule: 11-9
Żółte kartki: 1-1
Czerwone kartki: 0-0
Spalone: 2-0
Rzuty rożne: 14-9
Podania: 499-349
Podania dokładne (w %): 83-79
Dystans (w km): 117,68-114,28
Sprinty: 110-102

Źródło: Ekstraklasa SA, InStat


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Tylko WISŁA
Statystyki
Mnie powiem szczerze bardziej interesują statystyki Pani Prezes :-( Czy Pani prezes statystycznie wypłaca sobie pensję i swoim przydupasom ? Jeśli tak to czemu zawodnikom nie płaci !!! Proszę Pani prezes statystycznie ilu sponsorów przyprowadziła Pani do klubu ? Pani Prezes proszę powiedzieć również statystycznie jak często Pani okłamuje nas kibiców ? I ostatnie pytanie statystyczne ... Jak długo statystycznie będzie Pani nas robić w balona ?

36            -9
sk04
@~~~Tylko WISŁA
To proste, dotąd będzie robić w balona, dokąd się da ! Główny sponsor jest za kratkami, ale pozostały jego przydupasy, które niczym pijawki obsiadły Nasze Barwy i Ukochany Klub ! Zdelegalizować drani i nie wpuszczać na stadion pod żadnym pozorem ! Tylko to działanie jest i tak jest spóźnione od co najmniej kilku sezonów :-(

13            -5
~~~Czesław M.
Jedyny ratunek
Zamiar zbiórki pieniędzy. Które idą nie wiadomo gdzie. Zrobić zbiórkę wszystkich szczerych i oddanych kibiców pod stadionem i nie dopuścić tego pseudo Zarządu na czele z Panią prezes do pseudo pracy. W tedy będzie może korzyść i nadzieja uratowania klubu

6            -5
~~~Ja
@~~~Tylko WISŁA
Akurat jest na odwrót to prezes jest przydupasem grupy trzymającej klub

7            -3
GrzegorzS
Ludzie przestańcie bredzić o kolorach. Wiem, że przy innych
problemach klubu taki wynik boli. Ale Wisła ten mecz przegrała nie dlatego, że ma problemy finansowe, że ten czy inny obrońca, czy bramkarz popełnił bład jeden czy drugi a przeciwnik miał dzień konia. Choc swoją droga miał dużego farta. Wisła ten mecz przegrał bo taka mamy filozofię gry. My idziemy na wymiane atakujemy w efekcie popełniamy błedy i jak rywal ma farta lub wykonawców to tracimy bramki. I tracić gole będziemy bo gramy do przodu. Jednak by ta gra przynosiła efekt trzeba byc skutecznym i trafiac do siatki rywala a nie marnowac okazje. Wczoraj oddano na bramkę rywala 20 strzałów do tego było przynajmniej siedem osiem sytuacji, gdy do strzału nie doszło bo zawiodło ostatnie podania dogranie lub piłke przeciął rywal. Proponuje przyjąć do wiadomości, że przy stanie 0-0 Imaz obił słupek fajne dogrrał wzdłuż bramki nikt tego nie zamkną strzelali Halilovic Ondraszek, Imaz, przy stanie 1-1 mieliśmy sytuację alę złe rozegranie zła decyzja odebrała szanse na sytuację strzelecka. Przy stanie 2-1 Ondraszek uderzył ładnie głową, ale rywal wybił piłke z lini bramkowej potem uderzał Halilovic. Dalej przy stanie 2-1 mieliśmy strzał Kostala Imaza (zablokowany) Boguski miał szanse na strzał do pustaka, potem znowu uderzał Kostal i Kolar, przy stanie 3-1 Imaz obija poprzeczkę Ondraszek znowu ma mały niefart. Mecz przy stanie 4-1 zamyka dobra zmarnowana okazja Imaza. każda z tych sytuacji mogła odmienic nie tylko wynik i go poprawić, ale wręcz wpłynąc na przenieg tego dobrego w wykonaniu obu stron meczu. Wisła to mogła wygrac. Wynik jest odzwierciedleniem naszej nieskuteczności i fara Arki, której znowu wychodziło wszystko tak w obronie jak i w ataku. Proponuję więc przestac bredzić o tym meczu. Mam nadzieję, że w Legnicy Wisła zagra skutecznej i po prostu wygra i kto wie, czy nie przy 100% skuteczności bo piłka bywa przewrotna.

8            -5