Wtorek, 27 listopada 2018 r.

E-mailowy wywiad prezes Marzeny Sarapaty dla Gazety Krakowskiej

Prezes Wisły Kraków, Pani Marzena Sarapata, udzieliła wywiadu "Gazecie Krakowskiej", ale co ciekawe, nie spotkała się z przedstawicielem gazety, a jedynie odpowiedziała na zadane pytania w formie e-mailowej. Potwierdziła bardzo trudną sytuację finansową naszego klubu, publicznie przyznając, że ten zalega z wypłatami dla piłkarzy, a od kilku miesięcy wynagrodzenia ma również nie otrzymywać zarząd, dyrektor sportowy oraz sztab. Jednocześnie Sarapata stwierdziła, że "żaden kontrakt piłkarza ma nie być zagrożony".

Za powód problemów finansowych Wisły Prezes naszego klubu podała konieczność spłacenia zaległości z tytułu najmu stadionu i choć zapowiada, że nie jest zagrożona organizacja meczów z Jagiellonią i Lechem, to przyznała również, że z tytułu nowej umowy za najem powierzchni biurowych klub zalega miastu Kraków wpłaty za dwa ostatnie miesiące.

Zdaniem Sarapaty prowadzone są rozmowy z aż pięcioma podmiotami, które miałyby być zainteresowane przejęciem udziałów w piłkarskiej spółce.

Więcej przeczytasz na łamach strony internetowej "Gazety Krakowskiej", tutaj »


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


104    Komentarze:

~~~Hazi
Dymisja!
Zamiana właściciela i pozbyć się tej baby!

206            -29
GrzegorzS
No to walczcie
oby wreszcie przyniosło to realny skutek i poprawiło sytuacje klubu. Nowy inwestor z pomysłem a nie tylko kasa jest wskazany. Inna sprawa, że chciałbym utrzymania struktury i składu osobowego pionu sportowego nawet przy nowym właścicielu piłkarskiej spółki i to na długo.

42            -40
~~~ja
tylko i wyłącznie
sprzedaż klubu autonomicznemu właścicielowi, oddzielenie od TS ma sens, każde inne rozwiązanie - z TS w tle doprowadzi do ruiny, o ile już nie za późno...

159            -8
~~~TomMeGust a77
Szkoda oczu na ten wywiad
Dalej nic nie wie, dalej szuka, będzie dobrze, jacy bandyci...

161            -13
~~~robot
a ja rozmawiam w 10 inwestorami
Wynik mam taki jak Pani prezes, to co zamiana??:lol:

111            -13
~~~tabaluga
Ehh
Ten wywiad to już takie kopanie leżącego, niesmaczne to trochę zwłaszcza na sytuację w Wiśle. Taki trochę gwóźdź do trumny.

41            -13
uluru
Nie wierzę w ani jedno jej zafajdane słowo
Dość tych kłamstw! Udawanie, że sharksów nie ma i nie wie o co chodzi jest już szczytem bezczelności!

154            -21
~~~bob
bob
Czytałem wywiad, same ogólniki i bzdury. Ona sama już nie wierzy w to co mówi. Jeżeli Wisła upadnie to dla mnie będzie tak samo jakby zburzono Wawel lub Sukiennice. Jeden z symboli Krakowa jakim jest Wisła nie może tak po prostu zniknąć !!

131            -9
~~~z Podhala
Nie mogę już na Nią patrzyć!! Wzorzec nieudaczności...
Trzymajmy się mądrości naszych przodków: "Baba z wozu, koniom lżej"!

115            -16
OnizukaTSW
Bez komentarza ...
Niech już Pani Prezes Sarapata się nie pogrąża. Przez 2 lata mydliła oczy kibicom, że jest coraz lepiej. A tymczasem pomimo fatalnej sytuacji finansowej nadmiernie zwiększyła kadrę i płaciła niemałe pieniądze Carillo! Niemniej dalej wciska kłamstwa. Powinna się podać do dymisji!

123            -9
~~~Bob srob
@~~~bob
Ważne że dalej zagłosujesz na Majchrowskiego byle nie na pisowczyka.

52            -50
~~~Kocham Wisle
Oo, szok......
Oo, to”Blond Klamczucha” znalazla nareszcie czas dla ludzi? Co sie stalo. Sukces na miare „Orlow Gorskiego” w 1974 r. Zgaduje, sa dwie opcje : 1. „ ten co lubi miod” juz dokladnie wytlumaczyl plan dzialania w sytuacji kryzysowej a Blondi w koncu nauczyla sie go na pamiec 2. „ Ten co lubi miod” uznal ze nie ma z kim gadac i pogonil Ja na ostatnim widzeniu, wiec nareszcie znalazla czas dla klubu Innej opcji nie widze. Nie wierze, ze dobro klubu przewazylo- szybciej strach , ze faktycznie kibicom puszcza nerwy do konca i wywioza na taczce za brame klubu

47            -13
~~~WlasekTsW
Przecież to już jest żałosne !
Z gazetą sobie ta pani rozmawia( przez meil ?!) A z własnymi kibicami nie zamieni słowa,zero informacji ?! ?! ?! Rozpier......mnie Twoje podejście kobieto do kibiców. Tak jakbyś miała na nich "wywalone jajca"

94            -10
~~~abg
haha
dalej woytek i inni namawiajcie do kupowanie w wislackim swiecie i płaccie na adwokatów i nowe samochody zarzadowi i ekipie :)

88            -21
nales
E-mailowo
Pic na wodę,fotomontaż ! Nie wierzę w ani jedno słowo tej kobiety. Czy ona podała kiedyś jakiś konkret ?.... jak zwykle nic nie znaczace ogólniki byle się nazywało , że wywiadu udzieliła .

71            -10
~~~Maxel
Kobieto co jest z Tobą nie tak ?! ?! ?!
Rozmawiasz sobie z prasą przez emaile?!?! A druga sprawa może nas kibiców wypadałoby poinformować ?! ?! ?! O czym cokolwiek ?! Jaja sobie ta Pani chyba robi.

70            -10
~~~FanNatic9 0ABG! !
ja jej wierze . siedzi na palącym krześle
Ale jak załatwi porządnego inwestora BĘDZIE WYGRANA !!

28            -92
Willem de Zwijger
Banialuki kapitana Buratino
Przyjrzyjmy się temu, co pani prezes stwierdziła w tym dziwnym wywiadzie. 1. Wisła od lipca ubiegłego roku szuka sponsora. Jednak pod koniec marca 2017 Marzena Sarapata mówiła tak: "Nie prowadzimy rozmów z żadnym inwestorem. Nie jesteśmy zwolennikami modelu funkcjonowania opartego na jednym, bogatym właścicielu. Mamy długofalową wizję, będziemy konsekwentni". I pani prezes była konsekwentna, gdyż w wywiadzie z września 2017 podtrzymała swą deklarację: "Teraz wszystko zależy od nas. Wisła nie jest na sprzedaż, bo nie sprzedamy jej obcemu człowiekowi. Być może pojawi się interesująca oferta, na którą zresztą pracujemy, dzięki której Wisła uzyska dofinansowanie pozwalające jej bardzo szybko stać się potęgą". Czyli mowa jest o ewentualnym sposnorze (tj. dofinansowaniu), a nie o inwestorze. Przy okazji warto zwrócić uwagę na ostatnie cytowane zdanie, w którym pojawia się informacja o super ofercie, dzięki której Wisła błyskawicznie stanie się potęgą. Tą wizją pani prezes mamiła kibiców przez dobrych kilkanaście miesięcy. 2. Pani prezes w wywiadzie mówi, jak "walczyła" o stadion w lipcu tego roku, a wszyscy doskonale pamiętają, że gdy przyszło do głównego starcia, czyli oficjalnych rozmów z władzami miasta, to ani ona, ani wiceprezes Dukat nie zjawili się na spotkaniu z władzami miasta, tylko przysłali na nie nieprzygotowanego Daniela Gołdę. 3. Marzena Sarapata pytana w wywiadzie o relacje z Pawłem M. mówi: "Nie mam związku ani z tym panem, ani z tym środowiskiem". Jednak wszyscy doskonale pamiętają, że reprezentowała ona Pawła M. w sądzie, a do władz klubu trafiła dzięki rekomendacji wspieranej przez Miśka sekcji. 4. Co do skradzionych flag GKS-u przechowywanych w pomieszczeniach klubowych, pani prezes twierdzi, że nie miała o nich pojęcia, choć flagi te - jak wyraźnie zaznacza to Bartosz Karcz - były rozkładane na płycie głównej hali TS Wisła. 5. Jeszcze kilka tygodni temu Marzena Sarapata utrzymywała, że "na dniach" zostanie złożony pozew przeciw redaktorowi Jadczakowi i TVN, teraz mówi: "Moment złożenia powództwa jest elementem strategii procesowej, której się nie zdradza". Przykładów mijania się z prawdą w wypowiedziach pani prezes jest znacznie więcej, wystarczy wspomnieć o niedotrzymanych obietnicach transparentności, jeśli chodzi o politykę klubu, czy rzuconych na wiatr przyrzeczeń dobrej komunikacji z mediami i kibicami. Ot, i cały kapitan Pinokio-Buratino.

144            -19
~~~Scott
Pani Prezeska.
E-mailowo!? ... ciekawa forma udzielania wywiadu naszej Pani Prezeski ...podpowiem że poprzez rzecznika prasowego można jeszcze lepiej się wywinąć. Ten wywiad w niczym nie dowodzi że będzie lepiej wręcz przeciwnie pogrążamy się!! Jedyną nadzieją zmiana praw właścicielskich, transparentność. Wyp...lenie! wszystkich i wszystkiego co mogłoby się kojarzyć z aktualnym stanem własnościowo-decydenckim. Pani Prezesko nie da się zakłamać rzeczywistości, pozorować działania i uciekać od problemu, żaden potencjalny szanujący się człowiek biznesu nie będzie na tyle głupi i frajerem by wchodzić z pieniędzmi w aktualny niejasny wręcz szemrany układ.... każdy po rozpoznaniu sytuacji zrobi krok do tyłu a Pani będzie mamić że klub jest w nim w kontakcie. Ja pisząc tego maila też jestem z klubem w kontakcie....

61            -11
kongo
kłamliwa baba
i tyle dyskusji.nawet forma wywiadu czyli nie bezposrednia pokazuje ze szczera to ona nie jest.wypad z Wisły jestes tak samo umoczona jak misiek i inni bandyci.

85            -14
~~~buk
Banda złodziei, wszystko sami przejedzą...
Ten fragment wystarczy, żebym ani złotówki nie wpłacił na klub zarządzany przez tą Panią. Wpłacimy więcej to oni i tak to sami przejedzą. Nie jest dobrze i nie będzie lepiej puki nie rozgonimy tego towarzystwa!! Skoro były problemy finansowe, to - patrząc na te sprawozdania - można było znaleźć oszczędności, a zarząd znacznie sobie podniósł wypłaty, zwiększono zatrudnienie – komentuje radny Andrzej Hawranek (PO). W poprzedniej kadencji był szefem Komisji Budżetowej Rady Miasta Krakowa. Na jej posiedzeniu w lipcu ubiegłego roku przedstawiciel urzędu na podstawie sprawozdania finansowego wyliczał, że w 2017 r. władze Wisły wydały na dwóch członków zarządu 727 tys. zł, a w sprawozdaniu z 2016 r. w opłatach związanych z funkcjonowaniem zarządu wykazano 292 tys. zł. Zatrudnienie w klubie w 2017 r. wynosiło natomiast 83 osoby i wzrosło w stosunku do 2016 o 23 osoby. :-( :-( :-( :-(

82            -10
~~~buk
Sytuacja jest dramatyczna...
Tak, kibice kupujcie bilety ile wlezie, ale ona - wielka Pani nie ma czasu na poinformowanie nas na czym stoimy w tak dramatycznej sytuacji - nie ma czasu bo ona ciągle szuka. :-( :-(

71            -10
pawelkaper1
Wywiad
Po przeczytaniu tego wywiadu dochodze do wniosku, że ta kobieta utopi nasz kochany klub a nie zrezygnuje. Cały czas ta sama śpiewka. Czy Ona myśli, że my nie pamiętamy co niedawno mówiła? Sytuacja finansowa była niby stabilna i miały być pieniądze na działalnośc. Skoro było lepiej to czemu jest tak ch*&^wo?

82            -6
~~~Edwincpc
Wariograf
Pani Marzenki zgodzi się panią na badanie wariografem może być przez e maila 😳Bez pozdrowień dla pani

78            -9
~~~Kbc
Niestety
Pani już nie wierzę. ..

67            -8
Kosiarz
bardzo ciekawe...
skoro piłkarze nie mają wypłat od kilku to miesięcy to niby jakim cudownym sposobem kontrakty są niezagrożone...? 5 podmiotów ... tak a główny ten od "golden bears"...

53            -9
~~~zaz
No nie...
kobita nawet do tarcia chrzanu się nie nadaje.

57            -11
Rafal97PL
...
Wisła nie płaci od kilku miesięcy i żaden kontrakt piłkarza nie jest zagrożony?! Pani Marzeno proponuję mniej tego towaru od Miśka. Tak to jest jak do piłki pchają się ludzie którzy nie mają o niej zielonego pojęcia. Sprzedaż klubu to jedyne koło ratunkowe

70            -10
ddd
KPINA
Nie mam słów,co ja przeczytałem. CZY ONA MA KIBICÓW ZA ****LI?! A fragment o Bragielu mnie roz***ł po prostu- tak,na pewno jest w kontakcie! 😂😂😂😂😂😂 WON Z WISLY TY... 😤😤😤 Niech ktoś nas uratuje,błagam..

71            -10
~~~Jatoja
Pani Prezes
Zamknęła się w maszynowni i udaje że nie uciekła 😂 Dramat. Moim zdaniem powinna Pani wyskoczyć z tego statku tylko pewnie nie ma kto przejąć sterów. Tych 5 inwestorów to pewnie Bragiel, Angole, Chińczycy i Zietek oraz Kwiecień. Tylko zapomniała Pani powiedzieć że z Bragielem to temat był rok temu? Ogólnie to można odnieść wrażenie że jest Pani Prezesem przez przypadek i nie wie co się dzieje dookoła.... Kto to są Sharksi? Że dziewczyna Miśka pracuje w Wiśle itp itd... NIC NIE WIEM, NIE ZNAM SIĘ TO ZOSTANĘ PREZESEM WISŁY KRAKÓW... Ot cała Pani Prezes ☹️

67            -11
~~~...
Frajerstwo
Pani prezes chce robic akcje zeby ratowac klub...(smiech na sali) Teraz bedzie rozmawiac z kibicami( tzn wyciagnie do nich reke...po pieniadze) o niczym nie jestesmy informowani ale dajcie nam pieniądze a uratujemy Wisłę.. Tak to kazdy by potrafil. Przez dwa lata zarzad nie potrafil wykorzystac takiej marki jaka jest nazwa Wisla Kraków, ktora byla kojarzona z sukcesami z ogromna grupa kibiców. A teraz jestemy uwazani w srodowisku pilkarskim i kibicowskim za zorganizowaną grupe przestępczą. Kazdy miesiąc, kazdy dzien, kazda minuta pod rzadami tych ludzi prowadzi nasz klub nasza dume do upadku i posmiewiska na cala Polskę na dlugie lata. Pani prezes podkreslila ze zarzad tez dostaje pensji. Prosilbym o ujawnienie miesiecznego wynagrodzenia zarzadu. Ale pewnie będzie odpowiedź, ze "ujawnienie zarobków moze miec negatywny wplyw na funkcjonowanie klubu i moglo by zaszkodzic w czasie rozmów z potencjalnym inwestorem" ile razy już to szlyszelismy... Nic nie możemy wiedzieć bo mozemy tylko zaszkodzic klubowi

62            -8
patti1906
Budzet Wisly
Ja caly czas czekam, zgodnie z zapowiedziami Pani Prezez (Weszlo FM - 29 Lipca 2017), na budzet Wisly powiekszony KILKUNASTOKROTNIE !! hahaha Ide sie napic, bo co pozostalo...

66            -7
~~~Z dawnej dychy
Ludzie sluchajcie
Ludzie nie że jej bronie bo chciałbym żeby wyleciała jak najszybciej ale to wystrachana kobieta która nie wie co mówić ma z tego kawiorem boi się że powie prawdę i zataja bo Misiek jej patrzy na ręce non stop zrobi coś przeciw niemu to spali jej dom dziekuje

24            -30
~~~zg
@~~~Bob srob
przyjdą inni to dadzą Ci wszystko za darmo, bo Ty tak chcesz

16            -29
Jazz
@~~~Z dawnejdychy
Nie Misiek, tylko Pan Misiek jak to kiedyś podkreśliła ;)

52            -11
~~~ddddkkkkk
Dlaczego nie wpłacacie ?
Dlaczego pomimo tak złej sytuacji Kibice nie wpłacają kasy na konto SOCIOS ? Ludzie nie ma żartów. Wszyscy tylko tutaj piszą że wpłacą itd itp a jak co do czego przychodzi to nikt nie wpłaca ! Do redakcji ! Rozreklamujcie lepiej tą akcję ! Sądząc po stanie konta akcja jest słabo promowana !

19            -49
~~~goal
Tyle kibicowskich akcji, a brak tej najważniejszej.
Wotum nieufności dla obecnego Zarządu, na czele z nieudolną Prezes i jej powiązaniami.

66            -9
~~~Ryan
Dymisja
Nie ma siły na rozmowę w 4 oczy, czekam na komunikat iż podadzą się do dymisji/iż znajdzie się rozwiązanie choćby trafienie pod skrzydła miasta, by oczyścić atmosfere, widać ile Wisła znaczy dla kibiców, a ile dla zarządu, kontrast jest aż nazbyt widoczny

47            -7
~~~Ekonom
ddddkkkkk
Nie wpłacamy bo nikt nie wie na co te pieniądze naprawdę pójdą.Odpowiedź na Twoje pytanie

53            -12
~~~Wiesiek
Oddajcie to komuś, każdy przy Was to wzór profesjolalizmu...
Przestańcie tym już "zarządzać". Każdy kolejny dzień powoduje, że nawet równia pochyła się zakrzywia - jeszcze bardziej w dół oczywiście...

39            -10
~~~~the real thomas
...
sarapata odejdź i przestań hańbić naszą WISEŁKĘ ! Przez ciebie i takiego dukata nikt poważny nie chce z nami współpracować ! Wszyscy nas lekceważą, pies z kulawą nogą nie chce Wisły finansować, kibice się odwracają przez powiązania TSu z kibolami ! Doprowadziłaś nasz klub do jeszcze większego długu niż miał ! Swoimi irracjonalnymi decyzjami m.in. zwolnienie Kiko i zatrudnienie Carillo (100 tyś zł miesięcznie !) ,drogie transfery, brak współpracy z miastem, olewanie terminowych wpłat za wynajem stadionu, teraz ledwo zipiemy! Można mnożyć twoje wtopy i mnożyć ! I to jest TWOJA wina ! ODEJDŹ !! Specjalnie piszę małą literą twoje nazwisko ponieważ nie zasługujesz na szacunek ! PS pozdrów swojego Pana miśka !

64            -12
~~~Wislaczek
Jedno wielkie szambo ze strony zarzadu.
Dno, dno, i jeszcze raz dno. Ta pani "Prezes" tak zawalila i bardzo dobrze o tym wie. A kontaktu czy jakiejkolwiek wiadomosci nie ma od tygodni czy nawet miesiecy. Wstyd i szczyt chamstwa żeby nawet mieć czelnosc chować się za klawiaturka i komunikować się przez email. Nie ma nawet jaj żeby opowiedzieć na cokolwiek twarz w twarz z prasa a co dopiero z kibicami Wisly!! Ale przeciez 30tys zl miesięcznie zgadza się pani Marzenko?

36            -10
~~~mix
sytuacja spowodowana jest kryzysem stadionowym?
Czy ta Pani powiedziała kiedyś chociaż raz prawde? Wszystko łatwo policzyć. To co Wisła zapłaciła "ponad" planowany budżet w tym roku za stadion to 2,2 mln złotych. 1 mln ze sprzedaży carlitosa i 1,2 zl z puli NC+ (zapłaciła bezpośrednio ekstraklasa). Nic więcej klub nie musiał dopłacać. Pozostałe pieniądze za stadion to normalna opłata za dzierżawę (nie wnikam teraz czy duża czy nie). Ostatnio poszła wiadomość że klubowi brakuje 8 mln by dokończyć sezon. Więc przepraszam ale jak to się ma do takowego usprawiedliwienia? Tym bardziej ze i tak za pierwsze półrocze klub nie zapłacił (i te też rozłożono ostatnio na raty). Wygląda na to że zarząd w ogóle nie brał pod uwagę w budżecie płacenia za stadion w roku 2018. Jakim sposobem ten klub ma funkcjonować skoro trwoni się pieniądze na rzeczy "niekonieczne" a nie płaci tych najważniejszych?

56            -6
PablodeW
żal czytać
Można wybaczyć Pani wysokie pobory prezesa, zamiatanie różnych rzeczy po dywan, ale gdy (tego Pani nie chciała , nie mogła albo była pod presją wiadomo kogo) była okazja przy nagonce medialnej postawić sprawę jasno i oczyścić Wisłę z zarzutów albo dać jasną deklarację działań w tym kierunku , schowano głowę w piasek i nastąpiła cisza ze strony zarządu. Klub musi być jsk żona cezara, bo media inaczej narobią takiego PRu że tu nikt nie zainwestuje. Tego braku transparetności, codziennego kontaktu z ludźmi którzy chcą Wiśle pomóc ale się boją bo nie wiedzą gdzie i na co konkretnie kasa idzie nie potrafię wybaczyć i zrozumieć bo mam przekonanie że przy tylu kibicach można ten nasz kochany klub uratować

34            -6
David875
Jakim wywiadem? E-mailowym?
Kobieto, ośmieszyłaś się do potęgi entej! Nie będzie żadnego inwestora. Skończ gadać głupoty. Odejdź. My rozpoczniemy wędrówkę od 4 ligi już bez ciebie i twoich kibiców! Narobiłaś takich długów, że szok! Teraz nawet nie masz odwagi stanąć do konferencji prasowej i powiedzieć prawdę w oczy. Na szczęście to już tylko łabędzi śpiew! Nie zapomnij sobie wypłacić pensji za miesiąc listopad hahaha 30 tys czy więcej?

52            -8
~~~Czesław M.
Jedyna deska ratunku
Szanowni państwo. Pani prezes i cały zarząd jako właściciele Wisły, traktują was że nie wiadomo PŁAKAĆ czy się ŚMIAĆ. A wy jeszcze zbieracie pieniądze by ratować ich stołki i stanowiska. Nie lepiej zrobić zbiórkę pod siedzibą tego nie uczciwego towarzystwa i domagać się jego dymisji i oddania klubu. Nie jest to lepsze i mądrzejsze rozwiązanie, by ratować klub A nie żebrać o pieniądze by to towarzystwo ratować

41            -12
Gannicus
Potrzebny Cud
Mam jej dość po prostu mam jej dość. Słup miśka,fikcyjne stanowiska w zarządzie,wyprowadzenie kasy z Wisły,tylko prywatny inwestor może uratować Wisłę. TRANSPARENTNOŚĆ tylko to może odbudować wiarę ludzi w ten zarząd. Skoro pani Sarapata go nie robi to znaczy że ma coś za uszami. Pewne jest to ze na mecze będę chodził do końca ale wpłacanie dodatkowej kasy tylko trzyma ten zarząd przy życiu. Zbierajmy kasę ale nie oddawajmy jej temu zarządowi.Jeśli przyjdzie nowy właściciel to przekazać jemu pieniądze które zbieramy.

41            -4
Gannicus
do @PablodeW
Można uratować,wystarczy przestać kraść,kombinować,zlikwidować fikcyjne posady. Z praw TV,reklam,ludzi chętnych płacić na klub naprawdę można by było spokojnie wyjść z długów. Pierwsze trzy kroki: 1.Dymisja Sarapaty jest nieunikniona że względu na powiązania z pewnymi ludźmi którym niestety nie zależy na Wiśle. 2.Sprzedaż 2-3 piłkarzy w oknie zimowym cud jeśli by się ich udało sprzedać za 500tys. od jednego. 3.My na stadionie po 20+ na Jagielonni i Lechu. I tu mój pomysł ultimatum dla pani Sarapaty jeśli na tych dwóch meczach będzie nas powyżej 40-46 tys. podaje się pani do dymisji. Zróbmy coś protest,głosowanie na tych meczach przecież większość z nas ma jej już dość.

46            -11
~~~Oooooo
W@@@@@@aj
Z tego klubu

46            -10
Maxi
Odejdź Kobieto .. długo byłem zwolennikiem tej pani ...
...ale mam tego już dość. Z tymi inwestorami to pani się po prostu ośmiesza ile wy już rozmawiacie i rozmawiacie porozmawiać to i ja mogę ale nic z tego nie wyniknie jak w przypadku pani rozmów a już sprawa z tym Bragielem czy jak mu tam to pełna kompromitacja pani prezes i jeszcze rozwaliło mnie to że niby jeszcze są z nim w kontakcie i rozmawiają hehe . Ogólnie wywiad typu nic nie wiem i nic nie powiem taka mowa trawa zero konkretów .

45            -10
~~~Zulek
MISIO I INNE MISIE
Za obecny stan klubu odpowiedzialny jest Misio, Sharksi, SKWK, zarząd i inne typy pod Ciemnej gwiazdy, które z najstarszego klubu w Polsce zrobiły bandycki folwark. Akcje kiboli, którzy bojkotowali mecze, zwalniali dyrektorów czy odstraszali potencjalnych inwestorów, doprowadziły ten klub do katastrofy. A na czele tej sfory stoi Misio... to nie żaden zbawca tylko grabarz niemal 20 lat temu pogrzebał ligę mistrzów, a teraz grzebie klub. Przyczynił się do tego również ten portal, który przez ostatnie miesiące stał się tubą propagandową Misiowej bandy... Nikt nie wyłoży wielkich pieniędzy, a takie trzeba wyłożyć, na klub z takim PR. Misio posiedzi daj Boże jak najdłużej, ale pozostawi po sobie 4 ligę i zgodę z ruchem i widzewem...

110            -10
nales
Willem de Zwijger
Chciało Ci się i świetny komentarz pokazujący wszystko . Gratulacje !

38            -8
~~~kristof/
klamstwa,kłamstwa,kłamstwa...
Czy u prezes bez zmian...forma wywiadu-żenada!!to się w głowie nie mieści...

7            -2
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
żeby odejśc to trzeba miec honor.

34            -10
~~~robin100
Media lokalne? Koń by się uśmiał...
Abstrahując od "kompetencji" obecnego Zarządu, trzeba stwierdzić, że "wywiad" w 3/4 skoncentrowany chyba wyłącznie na tym, żeby podgrzewać złe emocje wokół Wisły, co w obecnej sytuacji, moim zdaniem, jest zwyczajnym draństwem. W czasie, kiedy potrzeba zgodnych działań wszystkich, którym na Wiśle zależy! Wydaje się, że dramatyczna sytuacja klubu jest jedynie pretekstem dla "dziennikarzy", pytania najważniejsze, te o możliwe wyjścia z obecnej sytuacji finansowej, stanowią jedynie tło dla tych o "Miśka", kiboli, itd. Kraków nie ma lokalnych mediów, już co najmniej od kilku lat!

28            -31
~~~Człeniu
Kolejny ciekawy artykuł
link » Ja z upadkiem klubu jestem już praktycznie pogodzony i szczerze nie wierzę, że coś się zmieni. Zewsząd napływają dość poważne sugestie, że z tymi ludźmi za sterami Wisły nie da się robić interesów i trzeba się ich pozbyć. Już pisałem, że żaden poważny inwestor nie będzie współpracował z ludźmi podejrzanymi o konszachty z przestępcami (niebezpodstawnie), a teraz osoby we władzach miejskich dobitnie wskazują, że nie kiwną palcem w sprawie Wisły z tymi ludźmi w zarządzie. Jasno też wykazana jest porażka w kwestii zarządzania. Podwyżka z niespełna 300 tysięcy złotych rocznie dla zarządu do ponad 700 tysięcy? Jest. Rozpasane zatrudnienie? Jest. Dodajmy Carillo i inne kwiatki. Istnieje promyk nadziei, że miasto coś wykombinuje, żeby wywrzeć presję na tych ludziach, by ustąpili ze stanowisk i że powoła się nową spółkę, której uda się znaleźć sensownego inwestora. Tylko promyk, na który nie postawię złamanego grosza, ale jednak. Upadek Wisły zdecydowanie nie jest miastu na rękę, ale z drugiej strony, żaden poważny człowiek nie będzie współpracował z półświatkiem.

37            -9
~~~Kibol z Reymonta
Jakoś nie widac chętnych....
na jej miejsce.A juz o takich co mają kasę i chcą wejść z nią w klub z 20 mln. długiem to nie wspomnę.Az dziw bierze ,ze nikt nie chce zostać Prezesem takiego klubu jak Wisła Kraków.I nie pie.......cie ,ze to przez WSH i Michalskiego bo to czyste farmazony.

11            -47
wihajster
Taki Pomysl
Nie jestem fanatycznym kibicem, bardziej sympatykiem. Ale taki mam pomysl. Jak juz zostalo zalozone stowarzyszenie Socios, niech uzbiera tyle funduszy ile sie da a potem wystapi z propzycja zakupu klubu od TS za 1zl. Czy sie da czy nie to jedno ale przynjamniej TS bedzie musialo pokazac prawdziwe zadluzenie. A jakby zostalo uzbierane wystarczajaco duzo na pokrycie czesci dlugow a kibicow ponoc jest tysiace to moze i wykup by sie powiodl. Pozdrawiam

21            -7
Maxi
Tylko dymisja pani prezes ...
..naprawdę ileż można rozmawiać z tymi inwestorami a efekty równe zeru . Mi się marzy jakiś inwestor czy nowy właściciel taki związany z Małopolską od lat... tylko czy przeszkodą w znalezieniu chociaż by takiego inwestora nie jest sama prezes . Może boją się do nas przyjść i przejąć klub bo nasłuchali się że Wisłą rządzą kibole i inne szemrane typy . Ps a z tym Bragielem to pani przesadziła kibice Wisły nie są [...]mi i jak ktoś im pluje w twarz to nie powiedzą że to deszcz pada.

29            -7
GrzegorzS
Kurcze może ktoś zgłosi sie na Prezesa
zamiast wypisywac bzdury może zauważycie, że Prezes odpowiada majątkiem za bankructwo firmy. Kto sobie to weżmie na głowę. Czy ktoś z tu wpisujących te ważkie komenty powyżej był by skłonny. Sarapata ma wyprowadzic Wisłę z obecnej sytuacji. Najlepiej było by znaleźć konkretnego inwestora z pomysłem . W obecnej sytuacji jedynie obecny zarzad z Sarapata na czele może spokojnie przeprowadzić operację sprzedaży spółki nowemu inwestorowi. Spółce obecnie nie sa potrzebne zmiany w Zarzadzie bo to powodowało by tylko opuźnienia w ewentualnych zmianach właścicielskich, którre są konieczne. Sarapata utraciła i to widac zaufanie kibiców a bez nich niewiele da sie zrobić. TS jako właściciel spółki uratował ją dwa lata temu, ale teraz doszedł do ściany i oczywistym sa konieczne zmiany, ale musza być zrobione z głowa i miec na tyle trwałe skutki, by utrzymac nie tylko byt spółki, ale wręcz pozwolic jej sie rozwijać i odnieść sukces sportowy. Odejście Sarapaty jest oczywiste ze względu na potawę miasta i krytyke wręcz medialna nagonke pewnie czasem uzasadniona, ale czasem to też czytej wody hejt i budowanie wizerunku wroga nr 1. Wisła od operacji z Meresińskim żyje w permanentnym kryzysie, któremu nie jest winien TS tylko wcześniejsza polityka a potem styl wyjścia ze spółki Telefoniki. To nie jest tak, że TS otrzymał kwitnący interes bez długów i wproblemów. Wielu jak widac zapomniało stan z lata 2016 roku. Czy był on lepszy napewno z [punktu sportowego gorszy, że wspomnę styl walki o punkty ligowe jesienią tamtego roku. Przez dwa lata Sarapata miała kilka ewidentnych sukcesów i kilka porażek, na swój karb wzięła też problem kibolstwa rozwinięty wokół klubu, jednak wiązanie Wisły z Miśkiem jako układu zależności, bez przesady to zwykła nagona. Za chwile TS odda bo będzie musiał Spółke w inne ręce i skupi się na tym co mu w sumie wychodzi z powodzeniem czyli działalności innych sekcji i Towarzystwa jako takiego. Zejdzie wówczas z linii ciosu, bo kto by sie interesował jakąs koszykówka jakś gimanasttką siatkówka. Przecież nie tzw. "lokalne media" a juz napewno większość hajterów obecnie tak fajnie Sarapatę jadacych. Czas TS w piłkarskiej spółce się skończył. Dofinansowania czy nowy sponsor da niewiele odciągnie tylko na jakiś czas widmo realnego bankructwa. Obecny Zarząd nie składa się z samobójców i ludzi głupich więc musza sobie zdawac z tego sprawę. Ważne więc by podjęli szybkie kroki i sprzedali Spółkę. Przypominam zarazem wszystkim, że inwestor musi byc na tyle sprawdzonym i świadomym w co wchodzi, by nie okazał się nowym Meresińskim. Zamiast hejtowac idźcie kupić bilety na mecz bowiem im więcej ich kupicie i im większa będzie frekwencja na dwu ostatnich spotkaniach w 2018 roku tym wieksza bedzie możliwośc sprzedania Spółki w dobre ręce.

27            -73
T0RETT0
Dlaczego Dzienikarze!!
Pani Sarapato.. nie rozumiem Panią.. Dla czego unikacie kibiców a na pytania odpowiadacie krwio pijcom którzy sensacji szukają a kibiców macie w dupie.. Dlaczego nie ma przesłnia ze strony waszej odkąd jest źle w naszym klubie dopiero teraz dowiadujemy się że nie ma kasy i klub bankrutuje

19            -8
~~~Kibic 1906w
Białe chusteczki
Zachęcam wszystkich kibiców którzy będę na meczu z Jaga do zaopatrzenia się w białe chusteczki. Pomachajmy "jaśnie panującej Pani Prezes". Pewnie ją to nie wzruszy ale może da do myślenia Radzie Nadzorczej

39            -13
~~~lukre
nowy Właściciel
Chciałbym aby nowy inwestor w którego wierzę....ktokolwiek to będzie mailem zwolnił tą kłamczuchę......wystarczy prześlidzić wywiady z nia i co mówiła o sytuacji.....że powoli wychodzimy z zadłużenia że to że tamto...wszytsko stek kłamstw!!

43            -10
Willem de Zwijger
@Zulek
Nie zapominajmy też o tych, którzy z różnych przyczyn - dla mnie całkowicie - niepojętych - dopuścili do władz Miśkowych ludzi, wprowadzając ich oficjalnie do klubu. Przecież to nie mieści się w głowie, jak Ludwik Mikołajewicz-Miętta i Robert Szymański mogli podpisać umowę z człowiekiem, który zniszczył wizerunek klubu i naraził go na wielkie straty finansowe. Co więcej, obaj byli prezesi podpisali tę umowę w listopadzie 2013, gdy na Miśku ciążyły już zarzuty prokuratorskie za kradzież maczet (został złapany na gorącym uczynku we wrześniu 2013)! Teraz prezes Sarapata poprzez klubową rzeczniczkę twierdzi, że Misiek wówczas żadnych zarzutów nie miał, więc klub mógł podpisać umowę z jej niegdysiejszym klientem. Cóż, pani prezes po raz kolejny mówi nieprawdę, ale do tego zdołaliśmy się już przyzwyczaić. Poza tym, kompletnie nie interesuje jej, że to bandyta i współpraca z nim szarga wizerunek Wisły. Zresztą, skoro z poparciem sekcji Miśka trafiła do władz klubu, to poniekąd należy ją zrozumieć: Paweł M. to jej dobroczyńca.

56            -10
Willem de Zwijger
@nales
Prezes Sarapata, wygadując morze bzdur, zwodząc i kręcąc oraz unikając odpowiedzi, aż się prosi, by ją punktować i obnażać nieprawdę w jej wypowiedziach. To dlatego tak się boi bezpośredniej konfrontacji z mediami.

49            -14
~~~markos
oby nie
..."Zdaniem Sarapaty prowadzone są rozmowy z aż pięcioma podmiotami, które miałyby być zainteresowane przejęciem udziałów w piłkarskiej spółce." - i będziemy rozmawiać, aż Wisła upadnie (?) :-(

33            -11
~~~WISLA będzie wielka
Dramat
Ta baba dąży do upadłości. Co oni tam porobili że się boją nowego właściciela?

34            -11
~~~stachu
masakra
kolejny nic nie wnoszący wywiad, oby się nie okazało że tych pięciu potencjalnych inwestorów to Bergiel, Gricuk, Kwiecień, Ziętek i angole.

23            -11
~~~Wiślak - Nowy Bieżanów
Sarapata WON !!
Mam dość kłamstw tej kobiety. Już nawet nie dziwię się , że nie udziela się medialnie w związku z tą sytuacją kryzysową i w taki a nie inny sposób kontaktuje się z mediami. Uważam że w takiej sytuacji i w takich jakże ciężkich warunkach dla klubu ta kobieta zawiodła nas wszystkich na całej linii !! Same kłamstwa i w dalszym ciągu takie same wypowiedzi .... abyśmy się za dużo nie dowiedzieli. Trzyma się stołka bo pensyjka leci co miesiąc taka jakiej nigdzie ze swoimi kwalifikacjami nie zarobi. Dlatego uważam , że tej kobiecie należą się taczki na których należy ją wywieźć !! WON SARAPATA !! Tak teraz przyszła mi myśl , czy aby nie po to trzyma się rękami i nogami stołka bo boi się że wyjdą na wierzch jakieś dziwne transakcje z Miśkiem ? Że ktoś znajdzie jakieś papiery na to w budynku pani Prezes ? Taka moje luźne przemyślenie.

35            -13
~~~jaca
Siłownia
Jadczak podał, że TS rozwiązuje umowe z Miśkiem

19            -6
~~~Kibol z Reymonta
A kto wygenerował dług....
ktory od wielu lat ciagnie się za Wisłą? WSH,SKWK ,Misiek czy moze Cupiał i ludzie ktorych zatrudniał do zarzadzania klubem.Kto żył przez wiele lat nieodpowiedzialnie na kredyt,płacił kosmiczne gaże piłkarzom ,trenerom ,Prezesom?Kto prowadził radosną politykę transferową? Kto przegrał procesy z Jovanicem,Jovanovicem,Genkovem i naraził klub na kolosalne straty finansowe ktore do dzisiaj trzeba spłacać?Kto podpisał koszmarną umowę z firmą UFA?Jaki odpowiedzialny Zarzad i Prezes zadłuża się, z gory zakładając ,że awansuje do LM i kasa się z nawiązką zwroci? Ludzie przez wiele lat omamieni seryjnie zdobywanymi Mistrzostwami i sukcesami w PUEFA nie zdawali sobie sprawy jakim kosztem to się odbywa.Dług z roku na rok się powiększał i w końcu gdy zaistniała grozba ,ze Telefonika splajtuje to oddał klub pierwszemu ktory się nawinął.Wiadomo komu.TS przejął klub zadłuzony z wieloma nierozwiązanymi sprawami finansowymi.Sarapata przez długi okres dawała radę ale te ostatnie miesiace,powielanie błędow z przeszłosci,brak jasnego przekazu i transparentności dyskwalifikują ją jako Prezesa.No chyba,że nagle niespodziewanie dowiemy się ,ze Zarzad i Pani Prezes w końcu podpisali umowę z nowym inwestorem/włascicielem.I nie pier.......cie ze problemem jest Misiek,WSH czy SKWK.W kazdym powaznym klubie w Polsce są tacy ludzie i nie ma z tym problemu ale w odroznieniu od Wisły,te kluby mają kompetentne Zarządy.

26            -71
~~~Wiślak - Nowy Bieżanów
To jest konkretna wiadomość
W tej informacji są konkrety. Tutaj wiemy i znamy szczegóły. W przeciwieństwie do info. od pani Prezes. Jak wyglądają dochody zarządu , jak wygląda liczba zatrudnionych. link »

14            -5
~~~567
~~~Kibol z Reymonta polecam
polecam link do artykułu zwróć uwagę na takie zdanie "Na jej posiedzeniu w lipcu ubiegłego roku przedstawiciel urzędu na podstawie sprawozdania finansowego wyliczał, że w 2017 r. władze Wisły wydały na dwóch członków zarządu 727 tys. zł, a w sprawozdaniu z 2016 r. w opłatach związanych z funkcjonowaniem zarządu wykazano 292 tys. zł. Zatrudnienie w klubie w 2017 r. wynosiło natomiast 83 osoby i wzrosło w stosunku do 2016 o 23 osoby." Dlatego że nie ma transparentności w zarządzaniu miasto nie chce się wiązać z nie wiadomo z kim i wydawać lekką ręką pieniędzy podatników . Czytaj więcej: link »

26            -4
~~~stevie
o czym tu dyskutować z kibolstwem
Kto we własny stadion odpala race? kto chodził do Cupiała i chciał wymusić 1 zł od biletu na ([...] wie co)? Kto rzucił nożem w piłkarza 15 lat temu ?Właśnie przez to że w każdym klubie są kibole ten sport jest tak nędzny w naszym kraju przykład Zawiszy tam też chcieli rządzić nie swoimi pieniędzmi. Przykład Lecha Legii można mnożyć. Na koniec p. Cupiał włożył w ten klub setki milionów i jemu było wolno bo go stać na to było, dzieki temu przeżyliśmy niezapomniane chwile w Europie i w Polsce. Oczywiste jest że nie wszystko było cacy jak choćby polityka długofalowa budżetu na kolejne lata. Natomiast deprecjonowanie jego zasług jest zwykłym ch...

63            -9
~~~Aro65
@~~~jaca
Nie, Jadczak podał, że to Misiek rozwiązuje umowę z TS.

8            -3
~~~Jan z podkolanówka mi w róż
Jesteśmy z Wami...
lin k »

11            -9
~~~inek
co dalej?
Kilka razy pisałem, że mają tylko jedno zadanie. Znaleźc bogatego, nowego właściciela. Ale uwierzyli, że sami pociągną klub, kilka razy to Pani prezes podkreślała. Gdyby nie Majchrowski, który rozegrał Zarząd Wisły, to ta szopka trwałaby jeszcze kilka miesięcy. Tak, naprawdę należy mu podziekowac, bo albo teraz znajdziemy właściciela albo trafimy do IV ligi. Im szybciej tym lepiej. Utrzymywanie tego, z kibolami, kolejne miesiace z nadzieją, że coś się zmieni jest pomyłką. Jak mamy trafic do IV ligi, to niech to będzie szybciej, bo szybciej z niej wyjdziemy. Wielokrotnie pisałem przez ostatnie lata, że nie ma dla nas żadnych szans pod zarządem mającym związki z kibolami.

35            -11
Willem de Zwijger
@GrzegorzS
To dopiero teraz krytykujesz Cupiała i Meresińskiego? Nie pamiętasz już, jak do samego końca, Grzegorzu, broniłeś polityki, którą wobec klubu prowadził Boss z Myślenic? Nie pamiętasz, Grzegorzu, jak przepraszałeś na tym Portalu Meresińskiego za to, że ośmieliłeś się o nim źle pomyśleć i napisać? O tym, że zadłużenie klubu, to w znacznej mierze bagaż pozostawiony przez Cupiała i TF, wiedzą wszyscy, nie ma to jednak wpływu na zaniechanie krytyki pani prezes Sarapaty. Ta krytyka jej się słusznie należy, po części za złą gospodarność (np. wydatki ponad stan za Carrillo), a po części za mijanie się z prawdą i za niemożność odcięcia się od kibolstwa w Wiśle. Poza tym, Grzegorzu, gdy piszesz, że prezes Sarapata niesłusznie jest wiązana z Miśkiem, to ogarnia mnie pusty śmiech. Kto reprezentował Pawła M. w sądzie w sprawie z GW? Kto później, dzięki sekcji stworzonej przez Miśka, mógł zaistnieć podczas wyborów do władz klubu? Kto do upadłego nie chciał wycofać się z niszczącej wizerunek Wisły umowy najmu pomieszczeń klubowych (i to pomimo tego, że znaleziono w nich fanty pochodzące z przestępstwa), mówiąc o ewentualnych kosztach, jakie klub musiałby ponieść z tego tytułu, gdy w tym samym czasie klub, bez względu na potencjalne koszty, nie nie wahał się zwalniać kolejnych szkoleniowców i ich sztabów? Grzegorzu, przejrzyj wreszcie na oczy. I zrozum, że Twój wiernopoddańczy lojalizm wobec kolejnych władz Wisły wcale nie oznacza wierności wobec Wisły Kraków. Włodarze klubu, gdy na to zasłużą, winni być krytykowani właśnie przez wzgląd na dobro Wisły.

47            -14
~~~Andi.klin y
Można zaśpiewać...
Do ust mi się ciśnie... Coście zrobili, hej [...] Coście zrobili - z moją Wisełką kochaną!! Całe to szemrane towarzystwo, zebrane wokół misia z resztą rybek. Rozjebane zgody po 15-20 latach, w imię interesów kilku kolesi.... Hej qur..wy Coście zrobili z moją Wisełką kochaną?!?!? Do tego jeszcze pani Prezes, może niezły prawnik, ale nie widzę w niej żadnegoczłowieka z żyłką do marketingu i budowania fundamentów finansowania działalności klubu sportowego na poziomie ekstraklasy.... Hej qur..wy, Coście zrobili z moją Wisełką kochaną!?!?!?

57            -10
~~~kibic z Kozłówka
w jedności siła!
dajcie coś od siebie w tym trudnym momencie, odmówcie sobie jednego wyjścia na flaszkę z kolagami i przyłączcie się do grupy Socios Wisła! rośniemy z dnia na dzień, w jedności siła, dlaczego nie możemy doprowadzić do sytuacji, w której to nas będzie stać na przejęcie klubu w 1/3 i skończyć z narzekaniem i patrzeniem w przeszłość? :-)

19            -11
~~~Jan z podkolanówka mi w róż
@~~~Andi.kliny
Taki tekst jak to napisałeś "Hej [...]" to se zaśpiewaj malinowy nosie u siebie na oporowskiej. Dzięki Niebiosom, że z breslauem kałem nie ma już zgody.

8            -37
~~~Mitrović
Nieudacznicy
Jakub. M. przynajmniej umiał wspinać się po palmach ;-) :-( "Kochający" zarządzający pociągną klub na dno. Chociaż nie, już to zrobili

9            -7
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Misiek rozwiazał umowe na wynajem hali.

7            -7
~~~Maras
do grzegorzS
Jakim majatkiem odpowiada Sarapata ? chyba nie znasz prawa spółek ? Jeszcze raz powtarzam , zaden inwestor nie wezmie klubu z KIBOLAMI !! To SKWK odpowada za obecna sytuacje zwalniajac Bednarza , bo nie chcial im placic 1 pln od sprzedanego biletu ! ( w skali miesiaca szacunkowo min 30 000 pln ) To oni namawiając do bojkotowania meczów , za wrzucanie rac za co klub musial zplacic potezne kary !! To przlealo czare ze P. Cupial nie wytrzymal ! I nie wplace ani grosza na konta SKWK !!

63            -7
~~~fan1978
stevie....
.....powiedziałeś wszystko w tym temacie! Proszę innych do zapoznania się z tymi kilkoma zdaniami. Miałem to szczęscie że się doczekałem po latach "ERY CUPIAŁA" !! Teraz dzięki nielicznym mamy co mamy!!

13            -9
Gannicus
Do~~~Maras
Jeśli Bednarz był taki dobry a kibole źli to dlaczego jak kibolstwo(twoim zdaniem) przestało chodzić na mecze i je bojkotowali to normalni kibice w tym ty nie zalali stadionu frekwencja na poziomie 15-20 tyś tylko chodziło po 4tysiące? I proszę mi nie mówić że Cupiał nie przyłożył reki do dzisiejszej sytuacji Wisły. Chwała mu za to co zrobił i osiągnął ale nie możemy zapominać jaką Wisłę zostawił i komu oddał.W długach kolesiowi którego nikt nie znał(Meresińskiemu) i zapamiętajcie sobie to że ważne jak mężczyzna kończy a nie jak zaczyna. Bowiem zła sytuacja zaczęła się od Cupiała a kontynuuje ją Sarapata.Niestety tacy ludzie zarządzają naszym klubem tacy którzy chcą z niej jak najwięcej wyszarpać zanim upadnie.

12            -39
~~~Jan z podkolanówka mi w róż
@charlie
Co to zażywasz, że takie bzdury wypisujesz? Jaki dług wynosił przed sezonem 6mln złotych? Bo chyba nie dług Wisły Kraków S.A. Ten powszechnie wiadomo od dnia przejęcia spółki przez TS wynosił 24 mln złotych. Dla twojej informacji nie ma dodatkowych źródeł dochodu, żeby go redukować. Gdyby nie było tego długu w momencie przejęcia spółki to nie byłoby obecnych problemów Wisły. TS odziedziczył sam dług stadionowy w kwocie 7 mln złotych. Do tego sprawy bednarzowe tj. zrywanie kontraktów z Jovanicem, Jovanovicem, sprawa Genkova i do tego super korzystna umowa z UFA Sports w wyniku której rocznie musimy płacić 1,2 mln złotych.

11            -29
GrzegorzS
Willem bredzisz i
tyle w temacie Twojego postu

10            -32
Willem de Zwijger
@GrzegorzS
Bardzo rzeczowa odpowiedź. Można Ci pozazdrościć doboru argumentów. "I tyle w temacie".

28            -9
~~~WISLA będzie wielka
@~~~Jan zpodkolanówkami wróż
Nie 24 a 15 i kilka spraw w toku .

10            -2
~~~€
Willem de Zwijger
Pani zawsze pojawia się, kiedy pojawiają się negatywne emocje. Pani nie ma jak zwykle napisać coś pozytywnego. I przypominam Pani, że była Pani gorącą zwolenniczką zwolnienia Kiko. A to musiało się wiązać się z dodatkowymi kosztami. Więc niech Pani nie bredzi. Pani sprytnie manipuluje faktami. Pytanie tylko w jakim celu?

16            -23
GrzegorzS
Do Willem do prostego zrozumienia, trudno
musisz ze swoim zawodem żyć dalej. Bez sensu jest wymieniać myśli, informacje i poglądy z hajterem i manipulantem. Zastanawiałem się czy wogóle Ci odpowiedzieć, ale odpowiedziałem bo się do mnie zwróciłeś ad personam. Uznałem, że taka wypowiedź wystarczy, ale widzę, że łakniesz jakiejś wymiany. Ale bez obrazy reprezentujesz mniej więcej wymianę poglądów na poziomie TVPInfo. Więc wybacz nie mam przyjemności. I teraz już naprawdę tyle w temacie.:-(

8            -32
~~~Maras
do Gannicus
jak nie bylo kiboli to z meczu na mecz przybywalo kibiców z dziecmi i rodzinami. Na ostatnim z bełachatowem było juz ponad 4500 , Kibiców ktorzy płacili za bilet 2x wiecej niż kibole , czyli wpływy z 4000 kibiców są takie same jak nie większe niż 8000 kiboli. KIbic kocha swoj klub i nie robi zadym , nie wnosi rac, i nie robi innego bydła za ktore klub bedzie musial placic wysokie kary. Kibol mało tego ze płąci 2 x mniej to jeszcze czesto doprowadza do poteznych strat dla klubu. Widzisz różnice ?

47            -4
~~~ollo
audyt
jak ktoś wreszcie zrobi porządny audyt , to się możemy zdziwić ile urosło zadłużenie od czasu przejęcia sekcji piłkarskiej Wisły przez TS, niby wjechali na białym koniu dla "ratowania" a wyjadą z kasą zarobioną na Wiśle

22            -6
~~~ollo
banki
bankami z tym by sobie poradził, może nie było by tak bogato a to że Cupiał oddał Wisłę bo go naciskali tzw. decyzyjni i czy Wy naprawdę wierzycie że Cupiał nie wiedział komu oddaje klub?

18            -3
Willem de Zwijger
@GrzegorzS
Manipulatorze i hejterze? Jeśli nie chcesz robić sobie z gęby cholewy, napisz, gdzie manipulowałem i gdzie hejtowałem. Argumentum ad personam, zwłaszcza jeśli sprowadza się do obelg, to żaden argument.

29            -10
Willem de Zwijger
@€
Ustosunkowałbyś się do wypowiedzi pani prezes, zamiast trollować. Naprawdę nie stać cię na to, by włączyć się w dyskusję i użyć choć jednego argumentu. Zaczepkami i obrażaniem tylko sobie wystawiasz fatalne świadectwo. PS Prezes Sarapata, wielokrotnie mijając się z prawdą w wywiadzie, aż się prosiła, żeby jej to wytknąć, więc to zrobiłem. Mam do tego prawo jak każdy Forumowicz, trollu.

31            -9
Willem de Zwijger
@€
Odnośnie zwolnienia Kiko. Tak, w pewnym momencie stałem się zwolennikiem jego zwolnienia: zespół grał coraz gorzej i nie było widoków poprawy, a meczów Wisły nie dało się już oglądać (zero taktyki, "dzida" do przodu itp.). Jednak pozwolę sobie zauważyć, że wówczas zwolennikami jego zwolnienia było 90% Forumowiczów, w tym i ty. Poza tym zwolnienie Kiko nie oznaczało zatrudnienie kolejnego trenera i nowych piłkarzy z kontraktami ponad stan. Przecież my, pisząc o odejściu Kiko, takiej szalonej polityki od Zarządu nie wymagaliśmy. To władze Wisły zaryzykowały finansowo. Twój argument jest więc chybiony.

25            -12
~~~wkurzony
Złodziejka!
Która rozkradła Nasz Klub :-(

27            -6
Grzes22
Wywiad kpina
Już sama forma wywiadu poprzez email jest hańbiąca. To tak jakby powiedzieć: nie chce mi się z Wami gadać ale muszę więc macie maila i się odwalcie. Byłem ogromnym przeciwnikiem przejęcia sekcji przez TS a właściwie przez osoby związane z tzw światkiem przestępczym. Bardzo chciałem się mylić, zresztą nadal mam taką nadzieję że się mylę, że to tylko wyobraźnia płata figle i podpowiada czarne wizje. Jednak ostatnie wydarzenia nie dają powodów do optymizmu. Poza drużyną, która naprawdę walczy aż miło! Mam dla Chłopaków WIELKIE SŁOWA UZNANIA!! Prawdziwi Faceci z Wielkimi Jajami!! Mam nadzieję że wywalczą dla Siebie i dla Nas lepszą przyszłość! nadzieję.... :(

32            -3
~~~Władek Reymont
Winę za obecny kryzys nie ponosi Cupiał, tylko misiek...
... Pierwszy raz w momencie rzutu nożem, co jak wiemy skutkowało wykluczeniem z pucharów i koblowaniem przez rok w ekstraklasie bez pucharów. A Wisła była wtedy w największym gazie. Teraz jest winien temu, że przez jego bandycka działalność nikt nie chce z nami współpracować. A prezes to marionetka bez pojęcia. Precz z kibolami, Wisełko jesteśmy z Wami !

64            -6
Gdsb
Grzesiu, my pamiętamy jak przepraszałeś
Meresińskiego! Wisła pamięta!

19            -3
~~~Jarek
Zza bramki
Prezes Sarapata 100 % poparcia , z Tymczakami innymi hienami się nie rozmawia, Pani Prezes sprawę stawia jasno po odejściu Telefoniki zostały rosnące długi a potencjalni sponsorzy zasypali 30% dziury budżetowej , związki Pani Prezes Panem Michalskim są wyssane z palca tak jest jak z nagonką prasową na cały klub przez takich jak Tymczak , Kawa czy innych . Powiem Wam wszyscy zawodnicy zostaną na wiosnę bo wiedzą , że wszystko co kontrakcie dostaną, bo takie są licencyjne wymogi , wystarczy że przelew przyjdzie przyśpieszony z C+ i Ekstraklasy , jedynie może odejść Basha i Imaz jak ktoś ich podkupi 1 stycznia bo wtedy mogą podpisać kontrakt w każdym miejscu Europy

8            -46
~~~Wisła Zakopane
Przed sąd!
Dymisja to jedno ale również ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA!! Przed sąd!!

8            -3