Piątek, 30 listopada 2018 r.

Gorączka transferowa rozpoczęta. Jesús Imaz trafi do Lecha?

Zdaniem dziennikarza "Super Expressu", Piotra Koźmińskiego, napastnik krakowskiej Wisły, Jesús Imaz, przenieść może się w zimowym oknie transferowym z naszego klubu do Lecha Poznań. Miałby to być pierwszy piłkarz, który trafić miałby do "Kolejorza" za kadencji jego nowego trenera, którym przed niespełna tygodniem został Adam Nawałka.

Przypomnijmy, że Imaz przeniósł się do Wisły z hiszpańskiego klubu Cádiz CF na początku poprzedniego sezonu.

Dotychczas w barwach "Białej Gwiazdy" wystąpił w 48 meczach, w których strzelił 14 bramek.

Imaza można uznać za specjalistę od potyczek derbowych. Przeciwko Cracovii zagrał bowiem dwukrotnie i każdorazowo zdobywał w tych meczach po dwa gole.

A oto wspomniany we wstępie wpis dziennikarza:


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


47    Komentarze:

~~~Mariuchen te
Trudno...
Żal oddawać zawodnika takiej klasy jak Jesus, ale niestety jesteśmy w takiej sytuacji, że każda złotówka się liczy żeby przetrwać. Wierzę, że Wisła nie upadnie a w niedługiej przyszłości się odkujemy za wszystkie trudności, przez które aktualnie przechodzimy.

50            -33
~~~Over
Kasa
1 Mln Ojro i niech leci

21            -57
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
pewno za darmo ale poniżenie,do czego oni doprowadzili

108            -7
~~~M-CE
kontrakt do 6.2019
kontrakt ma ważny jeszcze 6 miesięcy , więc raczej nie ma szans by na nim zarobić

75            -7
ddd
Jeszcze
Sadloka i Wojtkowskiego łączą z Jagiellonią. I prawda jest taka,że jak dostaniemy cokolwiek za kogoś z nich to będzie cud. :-( :-( Ale 700 tys dla zarządu jest. BRAWO. 😐 I jeszcze kupowanie bramkarza za 500 tys. I to nie dobrego,tylko jakiegoś słabego ręcznika.

133            -9
~~~Smutny
Nawałka pierwszy który zacznie rozkładać Wisełkę? Przykre
Pójdzie za darmo z pewnością, bo rozwiąże kontrakt a ma ku temu podstawy niestety. Tylko przykre, bo Nawałka to Wiślak jakby nie było i zaczyna jako Pierwszy zokradać nasz klub. Stałby się dla mnie hieną i tyle!

55            -50
woytek1974
Zajmijmy się kupnem biletów na Jagiellonię i Lecha
bo na transfery mamy niewielki wpływ. Za to na frekwencję wpływ mamy 100%

87            -34
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
ludzie przestancie marzyc nie dostaniemy ani złotówki wszyscy odejda za darmo.To już jest koniec.Kibole zabiji moją Wisłe.Co za parszywy swiat az sie chce wyć.

133            -21
~~~Peno
Peno
W rozliczeniu za Lisa..

51            -11
~~~Bartolini 86
Zarząd za wszelka cenę
Będzie do końca trzymał się Wisły żeby na koniec jeszcze coś im wpadło do kieszeni ! Dziękuje zarządowi za zniszczenie Mojego kochanego klubu ! Mój syn ma 2 lata i jak gdzie kolwiek widzi gwiazdę to mówi Wisła Kraków Tata popatrz ! :( płakać się chce. Mam nadzieje ze jak zaczniemy od 4 ligi tego pierd..nego zarządu już nie będzie ani jego słupów podstawionych podstawionych. Jeb...c zarząd

114            -9
~~~tss
Nieważne kto odchodzi
Ważne kto bedzie grał w ekstraklasie w następnym sezonie

11            -28
~~~Jan z podkolanówka mi w róż
@~~~AVE WISŁA
Idź do filipiaka na kałużę i do kałuży. Tam twoje miejsce!

13            -78
~~~Chrut
No ale
dostaniemy e-maila w tej sprawie;-) ważne sprzedać kilku zawodników tak aby na wypłaty starczyło dla zarządu ;-)

56            -8
T0RETT0
Po drużynie w poniedziałek
Z juniorami zakończymy lige Imaz, Sadlok, Baszha, Wojtkowski,Kosztal.. Wszyscy na Rejmonta22 tylko to nam pozostanie ... ZAPRASZAM!!

12            -15
~~~Ja
@~~~Mariuchente
To ty Marzena?

26            -12
~~~M23WK99
Koszmar z którego nie możemy się wybudzić.
Latem, kiedy odchodził Car7itos, zdawało się, że już gorzej nie będzie, a informacje które wtedy napływały nie napawały optymizmem. Dziś po kilku miesiącach z dnia na dzień otrzymujemy coraz to gorsze wieści na temat Naszego UKOCHANEGO KLUBU. Wciąż wierzę bo nadzieja umiera ostatnia, że możemy wybudzić się z tego okropnego snu. do meczu z jagą 7 dni. Zachęcajcie rodzinę, bliskich, znajomych na najbliższy mecz. Pokażmy PRAWDZIWĄ SIŁĘ BIAŁEJ GWIAZDY. " I nawet jeśli będzie źle My nigdy nie poddamy się". AVE WISŁA

54            -4
~~~scorp83
Tylko powiedzcie chlopakom
ostatni gasi światło. Zamknąć drzwi, okna, zakręcić wodę. I do zobaczenia w ekstraklasie Wisełko... Oby jak najszybciej:(

28            -11
~~~Onomatope jus
Pytanie
Czy i jak można ich zmusić (zarząd i ich kumpli) do tego, by odeszli precz? Honoru nie mają, zasadę jedną (nachapać się).

78            -11
woytek1974
To jest wojna o Wisłę
Nam nie wolno się poddać. My musimy walczyć do końca. Po wczorajszym apelu MZPNu wiemy, że sytuacja jest dramatyczna. Ratowania klubu nie robimy dla p. Prezes tylko dla samych siebie. Potrzebna jest nasza mobilizacja. Nie ma sensu zniechęcać innych nieprzemyślanymi komentarzami. Rozpaczanie na forum piłkarzom ani klubowi nie pomoże. Możemy w grudniu przynieść do klubu 6 mln zł więc zróbmy to. Wszystko zależy od nas i naszej mobilizacji. Piszecie, że Zarząd musi podać się do dymisji ale przecież nie mamy na to wpływu. Od tego jest Rada Nadzorcza. My róbmy to co możemy. A możemy wiele. To jest wojna o Wisłę. Wojna najtrudniejsza bo musimy pokonać samych siebie, lenistwo i własne zniechęcenie. Ale raz już AkcjaMobilizacja nam się udała więc możemy zrobić to znowu. Szanowni Kibice, więcej wiary w samych siebie i w sens oddolnego działania! #WykupmyCałyWiślackiŚwia t #ZróbmyWiśleMikołaja #MikołajowaMobilizacja #TakSięBawiąLudzie

39            -25
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Pewna era w Wisle własnie dobiega konca,i muszę stwierdzic ze wszystkie ostatnie transfery można uznac jako trafione.

20            -3
~~~AVE WISŁA
do Woytka74
Wojtku , o jakich ty transferach mówisz? zawodnicy uciekaja z tonącego statku,to nie sa transfery.Tylko ta angielska firma może nas uratowac bo za nią stoi prawdopodobnie p.Cupiał.

31            -18
~~~~ja
!!
DLACZEGO od tylu dni nie ma żadnego komentarza ze strony śmiesznego zarządu? Dlaczego nikt nie raczy poinformować NAS, defacto utrzymujących ten klub, co sie do cholery na prawdę dzieje? Ile jeszcze zbiórek musimy zarządzić, ile mobilizacji? O co tu do jasnej chodzi? Nie mowie juz o smiesznej marzence marionetce, ale nawet dyrektor sportowy, wydawało by się, NASZ człowiek i milczy? Dlaczego? Co to za polityka? Chcieli ogłosić upadłość, trzeba było zrobić to po wycofaniu się telefoniki. Kto tutaj pociąga za sznurki, w jakim celu? Do cholery żadnych informacji, tylko same insynuacje, albo "dziennikarzy śledczych" urojone wydawało by się historie. Ale w tym momencie, już sam nie wiem, co jest prawdą, a co kłamstwem.

64            -6
Serafin_MacC ycek
I co dalej ?
Zarząd się poda do dymisji i z kim potencjalni właściciele sponsorzy będą gadać? Może ci wszyscy co pierdzielą głupoty o zarządzie przejma Wisłę i będą dawać furę kasy ku chwale Białej Gwiazdy? Mam wrażenie, że coraz więcej troli tu pisze. Przypomnę ,że to Cupiał narobił długów potem sprzedał klub Meresiowi ..... (Nie mówię ,że TS jest jakiś super, ale spróbujcie zrobić coś bez kasy mając na karku zadłużenia).

18            -55
Waldi2
Powtórka
Skoro dziennikarze piszą, że Imaz idzie do Lecha, to na 100% wyląduje w legii. Carlitos też miał iść do Lecha...Legła już działa, carlitos już działa i namawia kolegę do pójścia tą samą drogą. Zaszantażuje Wisłę i odejdzie za grosze.

25            -10
esaper
Jan zpodkolanówkami wróż
A ty się chłopczyku wreszecie obudź i przestań pluć jadem bez żadnych podstaw

28            -5
~~~Weterynar z
Sprzedadzą go jak Carlitosa.
Za jedną dziesiąta rzeczywistej wartości i jeszcze gremialnie odrabia przy tym Mega Sukces. Ale się tej Wiśle trafił Zarząd. Ale cóż, ZERO ZDZIWIEN !

32            -9
stary wiślak
Sytuacja Wisły jest dramatyczna.
Ale unikajmy paniki i skrajnych ocen.Szkoda,że nie wszyscy zdawali sobie sprawę,że TS nie jest w stanie utrzymać ekstraklasowego zespołu,bez mocnego zasilania z zewnątrz.Wielu z nas zaufało i uwierzyło w skuteczność działania zarządu, Tylko,że na zewnątrz tego zaufania ze strony ewentualnych większych inwestorów nie było i nie ma.Klub nadal generował długi,a nam mówiono,że idzie ku lepszemu, Kiedyś krytykowałem kontraktowanie zbyt dużej ilości zawodników zagranicznych o wątpliwych umiejętnościach,to spadła na mnie fala krytyki,ze strony obrońców takiej polityki,są i obelgi się posypały, Gdy tylko napomknąłem o niektórych szkodliwych działaniach SKWK,też na mnie skoczono. Przyszedł niestety czas prawdy,wcale nie taki trudny do przewidzenia dla realistów. Dlatego nie bójmy się prawdy i powiedzmy wreszcie głośno,że czas ściemniania minął. Larum grają Wisełko kochana. Wypada tylko zaapelować do ludzi wpływowych i mających jakieś moce decyzyjne,ratujcie klub. Bo co my możemy kibice? Kupić bilet czy karnet.do czego zachęcam.

42            -7
Kosiarz
@Serafin_MacCycek
jak się ma zadłużenie to się nie żyje ponad stan tylko OSZCZĘDZA.... po jaką cholerę była taka robudowana kadra i żonglowanie trenerami wydatki "na puchary" w których żeby zarobić to trzeba awansować do fazy grupowej (w której oczywiście polskie zespoły grają z powodzeniem co sezon) Jedyne oszczędności to te na kontach zarządu po podwyżce w momencie kiedy finanse były w stanie tragicznym... (trza brać póki jest z czego...) A jeszcze jedna oszczędność była likwidacja II drużyny w efekcie czego piłkarze z tej rozdmuchanej kadry nie mieli gdzie grać

40            -6
~~~stary zgred
woytek 1974
Twoje komentarze przestały mnie nudzić, a zaczęły irytować; "my", "zróbmy", "od nas zależy". Od nas nic nie zależy. Od kogo zależy, też wszyscy wiemy. Wszyscy wiemy, kto kilka lat temu przejął kontrolę najpierw nad TS, a później nad spółką (piłką). Wiemy, tylko nie wolno było tego mówić, nie wolno było pisać, a wszystko było kasowane lub komentowane "brak dowodów", "to są pomówienia". A od zbierania dowodów przecież nie jesteśmy "my", tylko inne, dobrze płatne instytucje. My natomiast wiemy, że z takimi ludźmi, takimi "firmami", nikt poważny nie będzie rozmawiał, nikt nie będzie z nimi robił wspólnych interesów (jak to "im" się wydawało). Tak że nawet Gminie daj spokój; może by i umorzyła zaległości, może by i pomogła, ale nie "im", bo ją później oskarżą o dotowanie "wiadomo kogo". Tak że nie nadymaj balonu, tylko albo, jak masz odwagę, to napisz prawdę, a jak nie masz odwagi, to nie pisz nic. Ja mimo wszystko mam cień nadziei; może po prostu jest to próba sił, może "za rogiem" jest ktoś poważny, kto chce wejść w klub, ale czeka do ostatniej sekundy, czeka aż "oni" zmiękną i jednak pójdą sobie z klubu i z piłki. Wszystko teraz zależy od "nich"; jak będą twardzi, jak się nie dadzą, to będzie po "nas". Dlatego "wojtku"; jak chcesz napisać coś ciekawego, to idź do "nich" i spytaj jakie mają zamiary. Jeżeli wrócisz, to napisz, bo jestem ciekaw. "Zagrzewać" mnie nie musisz; karnet mam, 8 prawie na pewno będę.

93            -10
~~~22ABG22
Niech sie Lech z Jaga targuja
I podbija cene. Oby byl drozszy niz Judasz Lopez. Potrzeba nam kasy jak tlenu, inaczej nie wystartujemy w lutym na druga runde: /

22            -16
~~~Abg
...
Stary zgred 100% racji, pieknie napisane! Przestancie pisac o jakis akcjach zostawmy 500zl w wislackim swiecie bo tylko napełniacie kieszenie sami wiecie komu.

25            -8
~~~danielo79
transfery
nikt się nie będzie targował bo wszyscy zawodnicy którzy tylko będą chcieli odejść to odejdą za darmo, smutne to wszystko, w normalnych warunkach za Imaza można by zarobić stosunkowo niezłe pieniądze...

30            -2
~~~KRK
RE 22ABG22
Nikt nic nie musi podbijać bo odejdzie za darmo bowiem wobec zaległości ze strony Wisły jego kontrakt zostanie z urzędu rozwiązany z Winy Wisły:-( :-(

24            -3
~~~~ja
@~~~22ABG22
co ty bredzisz człowieku, nie płacą mu od czerwca, odejdzie za darmo.

22            -3
Jaaroo
~~~stary zgred
Brawo. Twój tekst powinien wisieć na głównej stronie jako posumowanie kończące te jałowe dyskusje. Każdy kumaty od początku wiedział o co w tym chodzi, ale miał nadzieję, jak to naiwny całe życie kibic, że może się ułoży. A co do Jezuska, to w jego przypadku naprawdę będzie przykro patrzeć jak gra w Lechu czy Jadze. Lopez czy Mąka to co innego, tam "atmosfera nienawiści" była już tak nakręcona, że człowiek chcąc nie chcąc miał ich w dość.

25            -5
Pomian
Do: ~~~stary zgred
Jednak w całej sytuacji ciekawe jest to, dlaczego cała "oliwa" na wierzch wypłynęła dopiero teraz na jesień. Domino zaczęło się walić od momentu utraty Lloncha, który miał zostać. Jest to bardzo trudno wytłumaczyć, dlaczego czołowy klub (wielosekcyjny jednocześnie) w Polsce, z dużego miasta (drugiego po Warszawie), o pięknej historii, nie umie znaleźć sponsora strategicznego dla piłki nożnej. Wisła Kraków należy do 6 najbardziej rozpoznawalnych klubów w Polsce, obok: Górnika Zabrze ,Ruchu Chorzów, Widzewa, Legii, Lecha. Tak naprawdę głównie te kluby wyznaczały miejsce Polski w europejskich pucharach oraz nadawały ton w Ekstraklasie. W sumie zdobyły 65 tytułów MP od 1921 r. Ta sytuacja nie jest normalna. Od kibiców nie można wymagać ciągle, bo i tak gdzieś potencjał się skończy, dobije się do ściany i zgaśnie światło. Trzeba tutaj znać zdrowe proporcje. Fakt odzew jest duży ze strony kibiców, ale byłby zdecydowanie większy, gdyby nie bojkot z 2014 r., który doprowadził do odwrócenia się od klubu wielu wiernych sympatyków. co będzie dalej z Wisłą? na dzień dzisiejszy chyba wszystko może się wydarzyć.

25            -4
~~~Acharavi
Jeszcze nie mogę w to uwierzyć...
że ci którzy mieli się za nadkibiców,odsądzali innych od czci i wiary doprowadzili Wisłę do takiego smutnego końca,dokładnie jak w Bydgoszczy,pytanie zasadnicze wyjątkowi nieudacznicy czy też coś więcej...

23            -6
~~~Misioł
@~~~~ja
wczoraj podobno uregulowali należności Imazowi. Tylko jemu i Kortowi. Czemu akurat Dawidowi, to nie wiem, ale Imaz tylko dlatego dostał kasę żeby można było go za cokolwiek sprzedać. Nie ma co liczyć na grubą kasę bo każdy wie w jakim stanie jest Wisła i do Kiedy Imaz ma kontrakt, ja tylko liczę że ta kasa trafi do klubu a nie pod stołem do kogoś, komu się nie należy.

23            -4
franz
@woytek 1974
Nie wiem, jakie pobudki Tobą kierują, ale mimo wszystko mam nadzieję, że szczere. Bądź jednak łaskaw zauważyć, że w żadnej "cywilizowanej" ; lidze piłkarskiej kibice nie są w stanie sami utrzymać klubu. Choćby wypełniali cały stadion w każdym meczu i przy okazji wykupywali cały towar ze sklepu, to nadal będzie o wiele za mało na taką drużynę (ze swoim zapleczem) jak Wisła. Niestety, Twoje apele - wciąż chcę wierzyć, że w dobrej intencji - przede wszystkim powodują przykrywanie głównego problemu, jakim są obecni zarządzający Białą Gwiazdą i stojąca za nimi grupa ludzi wątpliwej reputacji. Dla przypomnienia: to ci sami ludzie, którzy kiedyś najpierw ostrzelali racami innych kibiców, a zaraz potem wymogli na właścicielu podwyżkę biletów, zyski biorąc do własnych kieszeni - oto ich rozumienie miłości do Wisły. A poza tym, Twoje wezwania do mobilizacji zwyczajnie stały się już przeciwskuteczne. Bo kibice z R22 przestali być ślepi choćby na to, w jaki sposób Biała Gwiazda została przejęta od Cupiała i kto od tej pory zjada konfiturki. Pora się otrząsnąć i to zrozumieć, czego Ci szczerze życzę.

24            -5
~~~22ABG22
Przekreslacie Imaza?
A moze rozumiejac sytuacje Wisly nie rozwiaze kontraktu z winy klubu, tylko zostanie sprzedany? Sa tacy ludzie i mam nadzieje, ze Imaz okaze sie gosciem z WISLACKIM DUCHEM. Jesli nie to przeprosze za swoja naiwnosc i tyle.

24            -3
~~~Cu cukwu
Przejęcie Klubu
Pamiętam jak Franek w c+ mówił że chcieli w parę osób przejąć klub od Cupiała i się nie zgodził. A może teraz by im się udało, na co czekają??

17            -6
~~~Oooo
Nikt z Was nie może mieć pretensji
Do żadnego z zawodników!! I cieszcie się że dograli w ogóle do dzis w Wiśle. I dalej broncie Magdy Gessler

17            -4
~~~stary zgred
"abg"
To nawet nie chodzi o te pięć stów zostawione "im". To chodzi o to, że akcjami nie utrzyma się klubu. Co zmieni to, że się "sprężymy" każdy przyciągnie na mecz jeszcze kogoś i wpłynie te dodatkowe kilkadziesiąt czy nawet kilkaset tysięcy, jak za miesiąc będzie to samo, a i te pieniądze to nie dużo. "woytek" nie rozumie, albo udaje że nie rozumie, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy odnosi sukces bo jest raz w roku. Drugi raz w roku już pewnie byłoby gorzej, a "Woytek" liczy na "wielką orkiestrę" przy R-22 co 2 tygodnie i to "do końca świata i jeden dzień dużej". Więc mówię; to się nie może udać. Co innego jak się stało coś nadzwyczajnego (tfu! tfu! - spluwam przez lewę ramię), na przykład jakby spłonął klubowy autobus. Wtedy nie ma sprawy; zaraz lecę pod halę i rzucam do skarbonki. Kogo stać na stówę, rzuca stówę, inni dychę, jeszcze inni tysiąc. W to wierze, ale nie nieustanną "wielką orkiestrę".

9            -6
~~~Jan z podkolanówka mi w róż
@~~~Cu cukwu
Taaaa jasne. Od Cupiała to wszyscy chcieli kupować klub jak ten za nic go nie chciał sprzedać. A teraz jak jest do wzięcia za niewielkie pieniądze (bo 25 mln długu to zaledwie 6 mln euro) to chętnych brak. Gdzie są te wszystkie lansujące się twarze? Dańce, Radwańskie i inne?

8            -10
woytek1974
@franz
Za życzenia dziękuję choć w ich szczerość mocno powątpiewam. Otrząśnięcia nie potrzebuję bo dobrze znam sytuację Wisły. Swój komentarz oparłeś na kilku przekłamaniach (mam nadzieję, że nie były celowe). Otóż, nigdzie nie napisałem, że kibice sami są w stanie utrzymać klub taki jak Wisła. Ty, Drogi Franz, cały swój wywód oparłeś na tej fałszywej tezie. Faktem jest jednak, że odkąd zacząłem aktywnie udzielać się na gościnnych łamach serwisu wislaportal. pl przekonywałem Forumowiczów, że jako Kibice mamy duże możliwości i że możemy być bardzo istotną częścią finansowej układanki. Z tego co pamiętam, moje teksty zaczęły się ukazywać w schyłkowej erze rządów B. Cupiała. Z całym szacunkiem dla Ciebie Drogi Franz ale nie próbuj mnie przekonać, że zakup karnetów, biletów i oficjalnych pamiątek nie ma wpływu na budżet klubu. To oczywiste, że ma i w każdym profesjonalnym klubie piłkarskim Ci to potwierdzą. Pytanie czy Wisła takim jest? Skoro prezes M. Sarapata na spotkaniu z kibicami mówiła, że przy frekwencji 23 tys. na każdym meczu Wisła mogłaby sobie poradzić, to dla mnie oczywistym było, że powinniśmy do tego dążyć. Taka frekwencja na R22 jest możliwa. Rozumiem, gdybyśmy mieszkali w Gliwicach, Kielcach, Legnicy, Sosnowcu i kibicowali tamtejszym klubom to byłoby mega trudne ale mieszkamy w metropolitalnym Krakowie. W Krakowie, dla prawdziwych kibiców Wisły, to nie powinno stanowić problemu. Cóż, nadal uważam, że w grudniu przy Mega Mobilizacji możemy przynieść do klubu ok. 6 mln zł. Czy to zrobimy zależy tylko od nas. Poruszyłeś także temat osób, które kiedyś ostrzelały stadion racami. Każdy wie, że tak było ale jeżeli uważasz, że przez głupie zachowanie innych osób jesteśmy zwolnieni ze starania o dobro Wisły i jej przetrwanie to jesteś w błędzie. Ja chyba nigdy w swoich wpisach nie poruszałem tego tematu, dlatego, że zupełnie inaczej pojmuję kibicowanie i dobro klubu. Pozdrawiam Cię serdecznie, z nadzieją, że spotkamy się na meczu z Jagiellonią i na zakupach w Wiślackim Świecie.

6            -9
woytek1974
@~~~stary zgred
Miarkuj troszeczkę bo ja nie jestem Twoim chłopcem na posyłki. Jeżeli chcesz się od "Nich" czegoś dowiedzieć to sam się do "Nich" wybierz. No chyba, że brak Ci odwagi, o której tak ochoczo piszesz. Cały Twój wpis jest oparty na mitycznych "Onych". Skoro wiedziałeś, że "Oni" przejęli klub, to trzeba było od razu o tym pisać i "wołać" na wszystkich forach. Dlaczego tego nie robiłeś? Ktoś Ci bronił? Ktoś kasował Twoje wpisy? Ty, tak na poważnie? W dobie internetu i nieograniczonych możliwości komunikowania się z innymi... Cóż, z pewnymi stwierdzeniami z Twojego wpisu się zgadzam ale nie mogę mieć pretensji do "Onych", że potrafili się zorganizować. My tego nie potrafiliśmy! Im widocznie zależało a nam nie. Błąd jest po naszej a nie po ich stronie. Szkoda, że nie chcesz tego zauważyć. Cóż, mam ten komfort, że o współodpowiedzialności kibiców za klub pisałem jeszcze, jak rządy w Wiśle sprawował B. Cupiał. Oddaliśmy pole więc pretensje miejmy do siebie. Tym się chyba różnię od Ciebie, Stary Zgredzie, że zauważam nasze błędy. Jeśli faktycznie jest tak jak piszesz, że to "Oni" decydują to naiwnym jest Twoje myślenie, że wezmą i wycofają się z klubu. Niby dlaczego mieliby to zrobić? Bo Ty, masz takie życzenie? Wierz mi, to raczej nie przejdzie... Dzisiaj musimy zawalczyć o przetrwanie ekstraklasowej Wisły i nie ma znaczenia, że moje wpisy Cię irytują. Wszystkie animozje powinniśmy odłożyć na bok bo sytuacja jest bardziej niż podbramkowa. Nasz spór będzie miał sens tylko wtedy, gdy Wisła przetrwa. Aby to się stało, to wbrew Twojej niechęci, musimy jednak postawić na tak wyszydzane przez Ciebie "My". My zróbmy, My się zorganizujmy, My kupmy bilety, My kupmy pamiątki, My przyjdźmy na mecz z Jagiellonią. Jeżeli tego nie zrobimy to wygrają "Oni" ale przgraMy My wszyscy i przegra Wisła! Dzisiaj Wisłę mogą uratować tylko "Pikniki" i ich grudniowa mobilizacja. Możliwe, że za rogiem stoi ktoś kto chce wejść do klubu ale ja od Twoich gdybań wolę konkret mojego działania. Bo nasze działanie może tylko temu komuś "czekającemu za rogiem" pomóc. Tak więc życzę Ci odwagi, Stary Zgredzie aby Twoje "prawie na pewno będę" stało się faktem bo niestety nieobecni nie mają racji i w tym cały problem na R22. Pozdrawiam

7            -8
Serafin_MacC ycek
@Kosiarz
Dlatego nie twierdze ze zarząd jet super. Lecz gdy była szeroka kadra zmiana trenera wszyscy się cieszyli i byli na tak. Przypominam ze jak Stolarczyk zaczynał prace to były lamenty i drwina. Niektórym to nigdy nie dogodzi. Kto nic nie robi ten się nie myli.

7            -7