Środa, 5 grudnia 2018 r.

Wypowiedzi po meczu: Wisła CANPACK - BC Tsmoki

Zapraszamy Was do zapoznania się z wypowiedziami po meczu 5. kolejki fazy grupowej FIBA EuroCup, w którym koszykarki "Białej Gwiazdy" pokonały białoruski zespół Tsmoki-Mińsk, czym zapewniły sobie awans do fazy play-off tych rozgrywek.

Krzysztof Szewczyk (trener Wisły CANPACK): - Cieszymy się ze zwycięstwa. Styl może nie był olśniewający, ale w naszej sytuacji najważniejsze jest kolekcjonować wygrane. Od początku sezonu los nie jest dla nas łaskawy, nie możemy trenować "5 na 5", nie możemy złapać rytmu i ciągle nam coś wypada, coś nam przeszkadza. Do świąt musimy sobie radzić bez Jordin Canady i dla nas każde zwycięstwo jest bardzo ważne. Tym meczem zapewniliśmy sobie co najmniej drugie miejsce w grupie, za tydzień zagramy o pierwsze.

Jauhienija Sciapanawa (zawodniczka BC Tsmoki): - Grałyśmy dziś dobrze w pierwszej kwarcie, dużo było z naszej strony rzutów trzypunktowych, ale też zbyt dużo faulowałyśmy. Przez to straciłyśmy sporo w sytuacjach stykowych i przez to przegrałyśmy.

María Conde (zawodniczka Wisły CANPACK): - Od początku mówiłyśmy, że jest to dla nas ważne spotkanie. Chciałyśmy wygrać i zakwalifikować się do kolejnej rundy. Mamy kilka zawodniczek, które nie mogły nam w tym zadaniu pomóc. Musiałyśmy więc od początku być w pełni skoncentrowane i myślę, że pod tym względem wykonałyśmy dobrą pracę. W niektórych sytuacjach nasze zbiórki były nieskuteczne, ale to zwalałabym na problemy z komunikacją.


 AG, KK, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?