Piątek, 7 grudnia 2018 r.

Futsal znów na Wiśle

Już w najbliższą sobotę, 8 grudnia, oprócz meczu pierwszej drużyny, czekają nas dodatkowe piłkarskie emocje. Na parkiecie Hali Głównej Towarzystwa Sportowego odbędą się eliminacje Pucharu Polski w futsalu. Drugi rok z rzędu do rywalizacji stanie zespół Wisły Kraków.

Rozgrywki rozpoczniemy o godzinie 16:00 - starciem z A-klasowym Kmitą Zabierzów. Drugim grupowym rywalem "Białej Gwiazdy" będzie Metal Gawro Tarnów. To spotkanie zaplanowane jest na godzinę 17:30.

Dwie najlepsze drużyny zagrają w półfinałach, których zwycięzcy awansując do finału, jednocześnie zapewnią sobie występ w fazie finałowej na szczeblu wojewódzkim.

Skład Wisły w większości składa się z obecnych trenerów młodzieżowych drużyn Wisły Kraków.

Sekcja futsalu w Wiśle nie ma długiej historii, ale z pewnością jest ona bogata. Dwa mistrzostwa Polski oraz srebrny i brązowy medal, trzy triumfy w krajowym pucharze, udane występy występy na arenie międzynarodowej, wielu utalentowanych zawodników, w tym również reprezentantów kraju. To wszystko na przełomie lat 2010-2015.

Rywalizacja trenerów Wisły ma przypomnieć te sukcesy i ma charakter epizodyczny. Z uwagi na obowiązki trenerów regularna gra w lidze jest niemożliwa.

Kadra Wisły Kraków: Bartosz Bąk, Paweł Długopolski, Adrian Filipek, Przemysław Gumułka, Michał Jania, Marcin Kordaszewski, Maciej Papież, Łukasz Popiela, Marcin Pluta i Mateusz Stolarski.

Źródło: TS Wisła


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~Sławek
Sławek
TS nigdy nie osiągnie w Futsalu to co osiągnął i zrobi dla tej sekcji oraz TSu - Wesoły, którego przegoniliście!!

13            -4
~~~Ponad 30 lat na Reymonta
fuTSal to WISŁA-KRAKBET...
"WESOŁY" = charakter na trybunach! FuTSal na Wiśle! Krakbet sponsorem! Wisła w koronie! Teraz jest niszczona Wisła. jak został zniszczony wiślacki futsal! Przez tą samą bandę co wygoniła Piotrka! Teraz się cieszę że wystąpiłem z tego "czegoś", gdzie kasa jest ważniejsza niż barwy! Piotrek W. pozdrawiam i dzięki za wielką Wisłę-Krakbet!

2            -1