Piątek, 7 grudnia 2018 r.

Egzotyczna oferta dla Zdenka Ondráška?

Jest wielce prawdopodobne, że najbliższe trzy mecze ligowe Wisły Kraków będą ostatnimi dla Zdenka Ondráška w naszym zespole. Kontrakt czeskiego napastnika, który reprezentuje nasze barwy od początku 2016 roku, wygasa z końcem bieżącego miesiąca i niewiele wskazuje na to, aby zawodnik ten podpisał przy Reymonta nową umowę. Nic więc dziwnego, że zaczynają pojawiać się doniesienia, jakoby Ondrášek wkrótce związać miał się kontraktem z nowym klubem i jedno z nich jest mocno egzotyczne. Czech otrzymał bowiem ofertę zatrudnienia w lidze... tajskiej.

Napastnikiem Wisły jest bowiem zainteresowany klub Sukhothai FC, a więc jedenasta drużyna zakończonego w październiku sezonu w Tajlandii.

Dotychczas Ondrášek wystąpił w 67 meczach Wisły, strzelając w nich 19 bramek. Aż dziesięć z nich zdobył jesienią bieżącego roku.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

~~~PN
Zdenek
Jak przeczytałem ostatnio wywiad ze Zdenkiem to się załamałem. Ten w którym mówi on że ma super znajomych którzy jak bedzie trzeba pożycza jego rodzinie 100 zł bo już jest mu tak ciężko. Ja rozumiem że nie dostajecie wypłat od kilku m-cy ale takie głodne kawałki to by mógł opowiadać do świerszczyka a nie do poczytnej sportowej prasy. Idź już Zdenek do tej ligi tajskiej, będziesz dostawał terminowo wypłaty to będziesz miał na tajską kuchnię i głodny nie bedziesz biedaczysko...

61            -91
~~~22ABG22
Fajny czlowiek, oddany Wisle
Niestety realia sa jakie sa. Szkoda, ze nic nie zarobimy, bo sie fajnie rozstrzelal po powrocie do formy po dlugiej kontuzji.

42            -5
~~~Maxel
Przecież to logiczne ,że
Nie podpisze nowej umowy. Nie ma takiej możliwości by nie znając przyszłości przedłużył kontrakt.

44            -3
wujek29
trudno sie dziwic Zdenkowi i innym...
sam nie chciałbym podpisywać umowy z oszustką, kredyt zaufania dawno minął i pomysły jak pomydlić oczy również się skończyły, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się zadawał z oszustami i zapewne wiecie kogo mam na myśli. w 2016 byłem pewien że się uda ale najwyraźniej jak wszyscy naiwni zostałem oszukany, pozostaje gorzka satysfakcja ze nie bawiłem się w sponsora dla naciągaczy. mam nadzieje ze ta amatorka która niszczy Wisłę trafi tam gdzie jej kumpel, Pan kumpel i wtedy będziemy mogli nareszcie pomóc klubowi!

23            -4
~~~Qwertyzz
@~~~PN gdzie jest ten
Cały wywiad o pozyczaniu pieniędzy ?

7            -3
~~~Czesław M.
Ondraszek
Jaki jest cel by ten pan jutro grał. Będzie walczył ryzykując kontuzje

5            -20
~~~Mateusz z Łodzi
Do PN
Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

14            -3
~~~Wiślak z R22
Niech idzie...
Szanuje go, lubie...ale kopnął sobie samobója do własnej bramki tekstem, że nie ma kasy na frytki...Trzeba myśleć chociaż czasem co się mówi i jeszcze do gazety, tak to można powiedzieć do kumpla..z drużyny...Dalej nie komentuję... Pozdrawiam. Tylko Wisła !

16            -23
~~~kivi
..
Prawda jest taka ze jestesmy tak wysoko bo wiekszosc pilkarzy chce sie wypromowac by odejsc. Nie ma lepszej motywacji niz nowy kontrakt.

5            -7
matmax
Zdenek!
Zostan, please! Niebawem, jeszcze tego roku wszystko wróci do normy.

4            -2
heytom
Do: Qwertyzz
Tutaj masz ten wywiad z Ondraskiem: link »

4            -1
~~~PN
Do Qwertyzz i Mateusza z Łodzi
Wywiad dla weszło "Na ziemniaki jest na hranolky już gorzej". I gdzie tam koledze się kłania czytanie ze zrozumieniem u mnie. Zdenek nie będzie grał tyle w nie płacącej Wiśle by mu miało na hranolky braknąć i na wsparcie kwotą 100 zł rodziny...

3            -4