Sobota, 8 grudnia 2018 r.

Maciej Stolarczyk: - Widziałem serce na ich dłoniach

- Byliśmy świadkami ładnego widowiska, a obydwie drużyny chciały zwyciężyć. Nie ma co ukrywać - Jagiellonia prezentuje się bardzo dobrze i pokazała to zwłaszcza w drugiej połowie. To bardzo dobrze zorganizowany zespół. Szanujemy ten punkt, bo spotkanie mogło się różnie ułożyć, a moim zawodnikom trzeba oddać to serce. Mówi się, że powinno to być normą na boiskach, ale w tej sytuacji, to muszę podkreślić, że to serce widziałem na ich dłoniach - powiedział, po zremisowanym 2-2 meczu z Jagiellonią, trener zespołu Wisły Kraków, Maciej Stolarczyk.

- Rafał ma problem, doznał urazu na treningu i czekamy na diagnozę. Jest to sprawa mięśniowa, ale na sto procent ta diagnoza będzie w tym tygodniu. Czas pokaże i nie chcę wybiegać przed szereg, jeśli chodzi o sztab medyczny, ale można spodziewać się tego, że w tym roku już go nie zobaczymy. Takie życie na boisku, musimy spodziewać się tego, że będą urazy, czy absencje za kartki, ale jesteśmy na to przygotwani - powiedział trener Wisły, pytany o nieobecnego dziś Rafała Boguskiego.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~gost
Stolarczyk
Podobno mają zwolnić trenera Stolarczyka.

7            -77
~~~Ryan
Serca na dłoniach...
...w sercach Biała Gwiazda, wciąż mieni się promyk nadziei, dopóki ona jest w Nas i Naszych piłkarzach dopóki Wisełka nie zniknie. Jazda Jazda Jazda

43            -3
~~~Dlll
Słabiutko!!
W drugiej połowie,a należało zaryzykować i dobić rywala!! A co robił na boisku DK7- nic nie robił,nawet nie biegał,a RP2 dał się kręcić jak junior bo wszystkie mecze kryje "na radar" to samo z drugiej strony boiska!!Jak można nie wyvrać wygranego meczu??A jednak można!!

26            -27
~~~FanNatic9 0ABG!
to jest trener i to jest drużyna
Nie wygrała ale walczyła. Brawa za super trafiona oprawę z przekazem!wiadomo chciało by się zawsze wygrać na R22 bo jesteśmy Wisła Kraków. Ale ok .. oddam te 2pkt za stabilizację finansowa klubu !

51            -8
~~~Castorp
Trenerze
,dziękuję za wszystko, za wyniki i postawę zespołu. Tylko jedno "ale", zmiany powinny zostać przeprowadzone po stracie pierwszej bramki bo nawet z C było widać, że kilku chłopaków goni resztkami sił.

35            -8
~~~Zxcvvbn
kort
Kolejny slaby mecz ... Wisła zrobiła co mogła z tym skladem dzieki za walkę . sarapata wypiera......

50            -6
~~~bob
najlepiej
Najlepiej usiąść wygodnie w fotelu wolno sączyć piwko obejrzeć mecz a potem napisać: słabiutko, beznadziejnie, wszystkich w---dolić, trener do zmiany, co na boisku robił ten czy tamten itd. Ludzie jest rok 2018 a nie 2008, już nie grają u u nas Franek Żuraw Kosowski Szymkowiak i inni -jest kryzys, mamy zawodników na jakich nas w tej chwili stać czyli przeciętnych i jeżeli zagrali ambitnie i na miarę swoich umiejętności- tak jak dzisiaj to chwała im za to.

57            -6
~~~kazek
@Dlll
Pietrzak przynajmniej dawał coś w ataku. A Kort tylko się ostatnio przewraca i dyskutuje z sędzią. Powinniśmy dziękować Kwiatkowskiemu, że i tak spokojnie podszedł do aktorzenia i gwiazdorzenia Dawida. To niezły piłkarz, ale jego `głowa` chyba jednak nie została ukształtowana właściwie

17            -5
~~~Marek56
Trener
Nie przechwalajmy go. Gdyby nie kontuzja Boguskiego, to Kolar przesiedział by mecz na ławce rezerwowych. Byłem fanem Kostala, ale ostatnio jest beznadziejny, a pomimo tego gra. Pierwszą bramkę zawalił, bo został zmieniony za póżno. Nie dziwię się Wojtkowskiemu, że chce odejść. Nie dostaje szansy, a grają słabsi.

3            -3