Piątek, 14 grudnia 2018 r.

Akcja Socios Wisła, pt.: Kibice piłkarzom, jest już na finiszu

Dobiega końca akcja Socios Wisła "Kibice piłkarzom", której celem było wsparcie Klubu w spłacie zobowiązań wobec piłkarzy. Piłkarze Wisły Kraków mimo katastrofalnej sytuacji finansowej w klubie z pełnym poświęceniem walczyli w kolejnych ligowych meczach. Wygrane derby, comeback w Poznaniu i wspaniała walka przy Łazienkowskiej. Właśnie dlatego wiele osób deklarowało chęć przekazania środków dla piłkarzy.

Akcja dobiega końca bowiem zakończy się 16 grudnia. Po zakończeniu akcji wszystkie zebrane środki trafią na konta piłkarzy i sztabu szkoleniowego oraz zmniejszą zobowiązania, które klub ma wobec piłkarzy.

Wpłaty z tytułem "darowizna na cele statutowe" można na konto: 64 1600 1013 1874 7642 1000 0003

Dla 10 osób, które wpłacą najwyższą darowiznę (w tej chwili granica to 500 zł), zarząd Socios zorganizował niespodziankę - zwiedzanie stadionu oraz spotkanie z legendą Wisły Arkadiuszem Głowackim.

Na konto akcji wpłynęło prawie 45 tysięcy złotych wpłacone przez kilkaset osób. Kibice Wisły, zdając sobie sprawę, że przyszłość piłkarskiej sekcji jest zagrożona, po raz kolejny pokazują, że są silnym wsparciem dla piłkarzy i całego klubu. W ostatnich latach nie raz udowodnili, że w najważniejszych momentach nie zawodzą. "Kibice piłkarzom" to jednorazowe przedsięwzięcie, ale plany stowarzyszenia Socios wybiegają zdecydowanie dalej w przyszłość.

Wszelkie informacje na temat akcji "Kibice piłkarzom" wraz z wysokością zgromadzonych wpłat dostępne są na profilach Socios Wisła Kraków:
Facebook: www.fb.com/SociosWisla/
Twitter: www.twitter.com/SociosWisla/

Ty wspierasz. Ty decydujesz

Największą wartością Socios Wisła jest włączenie w proces decyzyjny wszystkich członków stowarzyszenia, którzy poprzez głosowania wyznaczać będą cele do realizacji. Pierwsze głosowanie już się odbyło, a pełnoletni członkowie Socios zdecydowali, że przeznaczą 25 tysięcy złotych na remont i wyposażenie szatni Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

Co powinieneś wiedzieć o Socios Wisła?

Wiślackie Socios to niezależny od władz klubu i innych kibicowskich organizacji podmiot, który ma być kibicowskim fundamentem, nastawionym na długofalowe wspieranie Wisły Kraków. Początek działalności wygląda niezwykle obiecująco. Liczba przyjętych członków to już ponad

400 osób, które zadeklarowały, że każdego miesiąca będą płacić składki w wysokości 30 000 złotych miesięcznie.

Więcej informacji o Socios Wisła Kraków na stronie stowarzyszenia: socioswisla.pl

"Gdy zakładaliśmy Socios kilka miesięcy temu byliśmy świadomi, że z obecnego kryzysu nie będziemy w stanie klubu uratować. Jednak ostatnie tygodnie - dynamiczny wzrost liczby członków, a także powszechna sympatia z jaką się spotykamy ze strony całego wiślackiego środowiska - pokazują, że drzemie w nas ogromna siła i potencjał.
Jesteśmy otwarci i gotowi na każde, także bardzo odważne i wymagające wielkiej odpowiedzialności rozwiązanie.
Już dzisiaj liczba członków naszego stowarzyszenia pozwala nam myśleć o poważnych działaniach. Musicie być jednak świadomi, że każdy kolejny Socio zwiększa potencjał całego naszego środowiska. Przekonujcie znajomych, udostępniajcie informacje o Socios Wisła gdzie się da - tylko wspólnie jesteśmy w stanie zbudować trwałe fundamenty Wisły Kraków" - zachęcają w opublikowanej wczoraj wiadomości przedstawiciele Socios Wisła.

A czy ty jesteś już Socio?

Źródło: Socios Wisła


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

~~~Radekrrrr r
zaufanie
Na tą chwilę to chyba jedyne wiarygodny podmiot związany z Wisłą!! Jeżeli nie daj Boże ziści się zły scenariusz i wylądujemy w 4 lidze to na początku trzeba będzie wyrwać od tych złodziei Wisełkę. Za pewne będą robić wszystko żeby dalej ciągnąć z niej kasę! Najlepiej po meczu z Lechem iść pod trybunę VIP i wywieźć tych złodziei na taczkach!

43            -6
~~~Wiesiek
...
Sorry Panowie, ale muszę... odnawiajmy sobie szatnie dla dzieciaków... tych szatni nie ma, i nie będzie bo w tym momencie nie ma klubu ! Może pora jednak to odkręcić? Młodzież to zrozumie...

16            -10
GrzegorzS
No prośba do tych co mnie tu minusuja
i mnie nie cierpia małe wyzwanko pozbawcie mnie przyjemności spacery z Głowa trzeba tylko wywalić 600 zł. No Wilem pokaż się że masz gest ty opoko klubu:lol: :rotfl: hahaha

17            -34
GrzegorzS
I tak z drugiej mańki w sumie to
w tym całym dołku i nieszczęściu to członkowie Socjos i inni darczyńcy tej akcji mają sporą satysfakcję i jaja. Ich stać na jednorazowy gest na przekazanie kasy lub na opodatkowanie sie na rzecz klubu i na przekazywanie kasy bezzwrotnie drużynie czy klubowi. Zaś nie staje kasy i gestu bogatym biznesmenom. Kto tu jest bogaty, wierny i w sumie bedzie miał satysfakcję, ze zrobił co mógł. Gratulacje dla każdego z jednorazowych ofiarodawców i członków Socjos. i mimo problemów Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda!

16            -27
~~~......
Wplacajcie naiwniacy
Pani prezes i zarząd i to przytuli piłkarze i tak rozwiążą kontrakty. A propos co się stało z kasą za Carlitos czyżby wyparowala

31            -22
Rafal97PL
...
Aj tam bracia taki nas los. Kto wie może to i lepiej? Mamy większy potencjał niż taki Widzew. Oni odbudowali klub i nam też się uda. Z całym szacumkiem do Widzewa ale to my mamy o wiele większe sukcesy na arenie krajowej. Jesteśmy symbolem polskiej piłki i nas nie można tak po prostu skreślić. Ten herb, ci kibice od zawsze budziły strach i szacunek wśród innych ekip. Mimo iż pochodzę z Mazowsza od Wisły się nie odwroce. Wychowałem się na jej meczach wygranych i porażkach i choćby po wsiach w Małopolsce czy gdzie indziej będę jeździł na jej mecze. Będę na meczu z Lechem. Pierwszy raz na meczu na Reymonta byłem kiedy graliśmy z Parma i będę kiedy będziemy grać możliwe że o,, pietruche" i o koniec pewnej epoki. A zarządowi chce tylko powiedzieć że wraz z naszym bankructwem zabiora mi i kawałek duszy i myślę że nie tylko mi. Tak czy siak zakładając czarny scenariusz my tu powrócimy! Bez bandyctwa i pulchnej blondynki. Może i Wisła splajtuje ale Biała Gwiazda nigdy nie zgaśnie! Mimo całej sytuacji wesołych świąt bracia.

34            -1
~~~robben80. ,
zebrane srodki
pojda na splate zobowiazan wobec carlitos?

1            -18
~~~panbmw
no to wisła uratowana hurrrrraaaaaaa :)
No to niech zaczna wplacac i wisła uratowana za pół roku nawet nie bedzie sladu po długu!! 30 000 x 400 osób = 12 mln

3            -19
~~~Tomi
Chodzą plotki że Cupiał wraca...
Robi się ciekawie ;-)

8            -14
~~~Ja
@GrzegorzS
No sorry tekst żula który zbiera na jabola, ty chyba nic nie rozumiesz

8            -8
~~~Ja
@~~~Radekrrrrr
Dlaczego akurat socios jest takie cudowne? Bo ty tak piszesz?

4            -11
~~~Ja
@GrzegorzS
Grzesiu nigdy bym sobie nie pozwolił żeby teraz, w tym momencie, dać choćby grosza na złodzieja, wyluzuj bo małolaty nie mają kasy

8            -8
~~~Ratunek dla KLUBU
500 plus
500 plus Bracia po min 500 każdy kibic Wisełki wpłaci na Socios i najpilniejsze długi popłacimy. Na tyle chyba każdy z nas da radę się zdobyć. Wtedy inwestorzy też zmienią zdanie i wszystko jest jeszcze do uratowania. Ostatni moment na nasze spójne działanie.

7            -6
~~~Ratunek dla KLUBU
500 + plus
Nie wiadomo czy, aż tyle osób wpłaci aby suma klub uratowała, ale ja jestem za tym, aby każdy to rozważył we własnym sumieniu. Moje będzie czyste bez względu na wszystko co się dalej stanie....

7            -3
esaper
Ja i inni bracia po szyderze
Czemu się tak napinasz człowieku ? Jesteś socio ? Nie. Dawałeś kiedyś kasę ? Raczej nie - tak wynika z Twoich wypowiedzi. To się odczep od tych,który wierzą w sens takiej działalności. To jest NASZA KASA i NASZA SPRAWA na co ją wydamy. A Tobie nic do tego. Gadać każdy może - TERAZ może spróbuj coś ZROBIĆ. Jeśli nie - Twoja sprawa ale nie przeszkadzaj.

6            -4
~~~Radekrrrr r
do `ja
Nie napisałem że jest cudowne tylko jest jedynym podmiotem godnym zaufania, a w sumie w obecnej sytuacji to nawet i słowo "cudowne" by pasowało. Bo skoro wszyscy inni tak bardzo kochający Wisełkę doprowadzają do jej upadku, to ktoś kto nie chce jej okraść a wręcz ze swoich pieniędzy chce ją ratować to chyba jest cud! A to chyba sprawa indywidualna czy masz w sercu Wisełkę i chcesz jej pomagać czy nie. Jeżeli nie chcesz to twoja sprawa, ale nie przeszkadzaj tym co chcą!!!!

7            -1
GrzegorzS
Cieniasy mocni w klawiaturze
żaden nie potrafi podjąć wyzwania. NO 501 złotych starczy.:lol: :rotfl: :rotfl: hahaha :rotfl: :lol: :lol: :rotfl: hahaha

6            -8