Czwartek, 20 grudnia 2018 r.

Socios Wisła przekazało piłkarzom prawie 50 tysięcy złotych!

Jak poinformowała "Socios Wisła" - na konto Wisły Kraków SA przekazana została kwota 49 297 złotych oraz 87 groszy, która to - na mocy umowy z naszym klubem - zostanie przekazane naszych piłkarzom na pokrycie części zaległych wynagrodzeń. Pieniądze te zostały zebrane przez kibiców w akcji "Kibice-Piłkarzom"!

Jak ponadto podało "Socios Wisła" - gdy tylko pieniądze trafią na konta piłkarzy, Stowarzyszenie otrzymać ma stosowne potwierdzenie.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~Ryan
Biała Gwiazda
z Takimi kibicami Biała Gwiazda nigdy nie zginie_to bardzo budujące! A jutro dopingujemy Naszych na R22!!

69            -5
~~~Kibol z Reymonta
Niby fajnie ale czy to ma sens?
Czy tej kasy nie mozna bylo przeznaczyć na coś innego? Piłkarzy ktorzy zarabiają po20-30tys./miesiac te skromne srednio2tys. na głowę przeciez nie zbawią,a całą kasę ktorą winien jest im klub i tak lada dzień dostaną.Można było np. tą kasę przeznaczyć na zagraniczne zgrupowanie.

20            -77
~~~sympatyk
...
najlepiej do rąk własnych,żeby sie nie zapodziały

66            -2
~~~Wwwwww
@~~~Kibol zReymonta
Bylo zaglosowane na początku to zostalo tak przekazone jak zostalo przeglosowane. Trzeba bylo isc i te swoje wywody na spotkaniu ogłosić. Co za ludzie...

66            -8
esaper
Kibol zReymonta
Taka jest decyzja darczyńców - nam nic do tego. Czasami nawet 2000 może uratować Święta - zwłaszcza jak nic się nie ma od kilku miesięcy a podatki i ZUS trzeba płacić.

41            -7
~~~HasterTS
Wielkie Brawa!
Święta idą, a piłkarze od pól roku bez wypłaty.

40            -5
~~~ZaWsZe TS
Zagraniczne zgrupowanie
:lol: czy klub im odda całą kasę, nie wiem czy nie mamy Meresiński reaktywacja z całym Le Vanna, i pieniędzy nie zobaczymy. Gdzie jest Pani Sarapata, została w Szwajcarii? A może wie co się będzie działo z końcem roku i woli zniknąć ze świecznika. Nie każdy zawodnik ma po 50 tys miesięcznie, i nie każdy miał odłożone, jest dużo młodych zawodników, nie płacenie pensji nie ważne jakich od lipca to skandal, ciekawe czy Pani Sarapata też nie pobierała pensji, całe to towarzystwo powinno siedzieć razem z Miśkiem. A w kwestii wanny i spółki obym się mylił.

43            -8
Pomian
Wisła jest jednością!
To bardzo dobre posunięcie i szlachetna inicjatywa. Może to nie są wielkie pieniądze, ale liczy się gest, szczerość i postawa. Na zbliżające się Święta, to coś wyjątkowego. Taki "wdowi grosz", którego wartość przewyższa inne darowizny. To dar z potrzeby serca. Ode mnie szacunek dla darczyńców!

39            -8
~~~Atomor
fajnie
Oprócz frekwencji i świetnego pozytywnego dopingu na stadionie, Socios to najlepszy sposób wspierania klubu. Szkoda,ze nie słychać, ze do stowarzyszenia zapisują się byli i aktualni piłkarze oraz ludzie znani kibicujący oficjalnie naszemu klubowi. Znane twarze zawsze przyciągają,a przecież CałaWisłaZawszeRazem :) . Marzy mi się takie stowarzyszenie 10000+ członków,które realnie wspierało by Wisłę,niezależnie czy będą inwestorzy czy nie.

33            -4
MISIEK_BIS
nie liczy się kwota liczy się wola
Z każdych paru złotych ( tez moich) składa się ta kwota. Gdyby kibiców/socios było stać na utrzymanie klubu to byli by właścicielami. Akcja pokazała że jesteśmy razem z piłkarzami - podzieliliśmy się tym czym możemy na święta. Pamiętajcie też że co miesiąc, składki Socios się zbierają a jest nas coraz więcej. Wszyscy na Lecha!

28            -3
~~~jazz
@Pomian
to nie są wielkie pieniądze? interesujące stwierdzenie...

31            -1
~~~Urolog
Do kibola z Reymonta i nie tylko.
Masz racje , stary. Zenada, zeby nie smierdzacy przeciez groszem kibice musieli wspierac finansowo facetow zarabiajacych miesiecznie po 30-50 tysiecy zl. Nawet jesli ci Nasi "biedacy z murawy" przez 3, 4 ostatnie miesiace nie otrzymywali poborow, to co, nie potrafili odlozyc kasy z tej mega gotowki, ktora kasowali co miesiac ?? Przecież do diaska nie przezarli tego, ani nie przechulali w ten czy inny sposób. Nie byliby w stanie tego zrobic ani oni ani ich familie. A tu nagle kibice przekazuja im jedną wypłatę i to na ... wszystkich. Ciekawe czy będzie losowanie wśród kopaczy kto te kasę dostanie !?

3            -10
u1thar
do Urolog
Nie jest ładnie zaglądać komuś do kieszeni. Nie otrzymują wynagrodzenia za ostatnie miesiące i to jest problem a nie to ile zarabiają. Ceny dyktuje rynek. Mogą nie mieć odłożonych pieniędzy bo żyją na innym poziomie niż przeciętny człowiek, są publicznie znani. Przestaw trochę mentalność.

5            -2