Poniedziałek, 24 grudnia 2018 r.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Dla wielu z nas Święta Bożego Narodzenia, to najwspanialszy czas w roku, dlatego z ich okazji wszystkim naszym Czytelnikom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, radości oraz miłej świątecznej atmosfery, spędzonej w gronie najbliższych Wam osób. Wyjątkowo także życzymy dla nas wszystkich - spokoju oraz "normalności"!

Ostatnie tygodnie w naszej "wiślackiej rodzinie" obfitowały w liczne zawirowania, a prawdą jest, że wiślacka społeczność przystępuje do tego magicznego czasu, z dużą dawką niepewności. Życzyć więc wypada również, aby te wkrótce zostały rozwiane, ale też pewni jesteśmy jednego. Jakby nie potoczyły się losy "Białej Gwiazdy" - nasza "wiślacka rodzina" nigdy nie pozwoli jej zginąć!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


23    Komentarze:

Pawelllp
Życzenia
I abyśmy za rok o tej porze zapewnili sobie Mistrzostwo Polski !:D

68            -5
delaliczi
Wesołych Świąt !!!
Wesołych i spokojnych Świąt dla całej redakcji i wiślackiej braci :)!!!

60            -4
wislakzwisly
Na święta zazwyczaj życzyzmy sobie zdrowia.
Tego samego życzę Wiśle Kraków - uzdrowienia tej niestabilnej sytuacji, wyjaśnienia przekrętów byłego już zarządu, wyjścia na prostą. Zdrowia także życzę nam, kibicom, bo zdrowie to prawidłowe funkcjonowanie wszystkich elementów organizmu, jakim jest ten klub. I oby nam dane było świętować na rynku jak za dawnych lat :)

66            -3
slawekk
Wesołych Świąt
;-)

38            -2
Henry
WS
Czego jak czego ale emocji przed Świetami nam nie brakowało. Spokojnych Świat . Odpoczynku . H

40            -2
~~~fedo
Życzenia dla wszystkich!!!
Dużo szczęścia, eee... to banalne. Dużo seksu, aaa... to normalne. Dużo kasy, yyy.... nie wiem skąd. Oj po prostu wesołych świąt!

30            -3
Kosmaty
Zdrowych i ciepłych świąt dla wszystkich.
A jako dla kibiców... życzę nam aby Wisła wyszła na prostą, aby w nadchodzącym roku sytuacja wokół klubu budziła już tylko zdrowe, sportowe emocje.

42            -1
~~~MaxiLopes
A gdzie to zdjęcie z bombką ?
Przywykłem do niego redakcjo. Wesołych Świąt!

17            -2
charlie
Och, jakie piękne Święta
Spełniają się pomału marzenia. Nowi potencjalni właściciele po wizycie w Krakowie potwierdzają , że nie mają zamiaru się wycofać ze złożonych deklaracji i zainwestują grube pieniądze. No i ta akademia może być powrotem do czasów Wisły z lat siedemdziesiątych: Iwana, Nawałki, Lipki, Skrobowskiego, gdzie średnia wieku drużyny nie przekraczała 22 lat. Życzę Wam i waszym rodzinom radosnych Świąt!

25            -5
~~~UcheJ11
Życzy UcheJ
Jakies dzwonki slychac z dala to mikolaj [...], [...] az sie kurzy bo [...] ma dosc duzy mimo wielkiej dzis roboty z rownowaga ma klopoty rozerwany ma swoj worek i rozpiety ma rozporek spodnie cale wymietolil chyba z sanek sie [...] alkoholu czuc aromat [...] jak automat wysiadl z sanek glosno beknal i wielkiego orla [...] wyskoczyly mu dwa jaja - jak tu wierzyc w Mikolaja🎅🏻

12            -36
~~~tabaluga
Święta!
Drodzy Kibice, droga Redakcjo, drodzy Komentatorzy, chciałbym Wam życzyć Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku oraz podziękować, że ktokolwiek czyta moje wypociny, które piszę na tym forum. Dziękuję zarówno osobom, które minusują jak i tym którzy dają przysłowiowego lajka. Życzę nam jeszcze abyśmy stali się wielką Wiślacką jednoscią w przyszłym roku a klub Wisła Kraków znów był topem naszej ligi! Dzięki!

32            -2
~~~stachu
wszystkim
zdrowych, wesołych i spokojnych świąt życzę a dodatkowo powrotu wielkiej Wisełki

33            -2
~~~fan1978
Białej Gwiazdy na niebie.....
.....oby dziś zabłysła, i nigdy już nie zgasła!!! :-)

33            -2
~~~Żyru
Od Widzewiaka
Zdrowych Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Wiślacy oraz Waszej drużynie by wreszcie zaczęła walczyć o najwyższe cele a nie o przetrwanie.

50            -2
~~~ollo
Wigilia
tuż, tuż, a moje myśli krążą po Ryemonta

23            -3
~~~Kibic Wisełki Kraków
Wesołych Świąt
Drodzy Wiślacy, życzę Wam najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, spełnienia marzeń, sukcesów, zadowolenia z życia, radosnych chwil z bliskimi. Życzę naszej Wiślackiej rodzinie zwycięstw naszej drużyny, walki o Mistrzostwo, pięknych opraw i dopingu, rekordowych frekwencji na meczach zarówno domowych jak i wyjazdowych. Niech Biała Gwiazda świeci w każdym Sercu Wiślaka, niech nigdy nie zgaśnie, niech nikt nie zwątpi. Wiara do samego końca, Wisła nigdy nie zginie. Naszym charakternym chłopakom z drużyny i sztabowi, przede wszystkim jeszcze raz Dziękuje, spędźcie święta z bliskimi z uśmiechem na twarzy i dumą. Mam nadzieję że z Nowym Rokiem wszystko potoczy się piękniej, normalnej, tak jak powinno w tak zasłużonym klubie jak Wisła Kraków, w którym grać i kibicować to honor i Wy to pokazaliście, klasa, szacunek. Do zobaczenia na kolejnym meczu. Z Wiślackim Pozdrowieniem.

27            -1
~~~Dawid BN
Wesołych
Panowie i Panie życzę Wam wszystkim przede wszystkim dużo zdrówka bo jak Ono jest to i reszta przyjdzie:-) I żeby Wisełka stanęła na nogi!!!!!!!!!

16            -2
~~~Bart so
Wesołych
Wesołych Swiat

15            -1
~~~roco
Wesołych Świąt
Spokojnych Świąt. link »

23            -1
~~~Onomatope jus
Życzenia
Błogosławieństwa Bożego, radości i wielu pięknych chwil spędzonych z Wisłą Kraków dla każdego członka wiślackiej społeczności:-)

25            -2
~~~Kibic
Wesołych świąt
Wesołych świąt i udanego przyszłego roku drodzy bracia po szalu

17            -1
GrzegorzS
spokojnych Świąt
i Dobrego Nowego Roku

13            -3
woytek1974
Wszystkim Kibicom Najwspanialszego Klubu Świata
życzę: (tym, którzy wierzą w Boga) aby w ten świąteczny czas znaleźli czas na spotkanie z Panem Jezusem, (tym którzy nie wierzą) aby ten czas był dla Was miły.

25            -4