Wtorek, 8 stycznia 2019 r.

PZPN wydał komunikat w sprawie działań prokuratorskich w Wiśle Kraków

W związku z dzisiejszymi działaniami prokuratorskimi w Wiśle Kraków, PZPN wydał specjalny komunikat.

Oto jego treść:

Polski Związek Piłki Nożnej stoi na stanowisku, iż ostatnie informacje dotyczące działań podjętych przez Prokuraturę Okręgową w Krakowie oraz Policję są wyrazem troski o dobro Wisły Kraków i całej polskiej piłki. Jesteśmy przekonani, że działania te zmierzają wyłącznie do wyjaśnienia aktualnego statusu i ustabilizowania sytuacji klubu, co w naszej opinii będzie mieć pozytywny wpływ na budowane przez dziesięciolecia wizerunek i tradycję Wisły Kraków.
Celem wyjaśnienia wszelkich okoliczności funkcjonowania klubu, jak również wyeliminowania ewentualnych, niepożądanych nieprawidłowości, Polski Związek Piłki Nożnej, w tym organy licencyjne PZPN, deklarują pełną gotowość do współpracy z odpowiednimi organami państwowymi w tym zakresie.

Źródło: PZPN


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Pan Kuki
Teraz???
120 letni klub wam padł pod nosem mimo waszych śmiesznych licencji i wy teraz macie troskę? Od czego wy jesteście, od siedzenia i pobierania dziesięciotysięcznych pensji?

47            -24
~~~sympatyk
...
co mialem wyplakac to juz wyplakalem,teraz tylko czekam na info ze Peggi siedzi...sprawi mi to wręcz zwierzeca radośc

99            -5
~~~Abg
Ok
Brawo pzpn

35            -8
~~~Jazda
jazda
Teraz będą się oskarżać z prokuraturą o bierność w temacie. Teraz nikt nie jest winny zaistniałej sytuacji.

27            -6
~~~bob
Marzena gdzie jesteś
Pokaż się wreszcie. Tęsknimy za tobą. Używaj kremów do opalania i uważaj na rekiny. Przyślij chociaż kartkę.

72            -7
~~~gfhjk
do bob:
lubisz grube baby oglądać? ale masz nietypowy fetysz... :) żartuję oczywiście, moja wiadomość jest ironiczna.

19            -6
~~~kibic bez układów
Oczyścić nasz klub
Bardzo dobrze się wreszcie stało, że prokuratura zajmie się tematem wyprowadzania z naszego klubu pieniędzy. Teraz tylko całkowita czystka w TS z ludzi "miśka" i trzeba zrobić wszystko żeby ta patologia więcej się nie wydarzyła. Natomiast bardzo trudno będzie znaleźć oddanych działaczy , którzy będą chcieli bezinteresownie odbudować image Wisełki. Przypomnę, że w przeszłości w zarządzie TS zasiadali rektorzy uczelni: Prof. Jerzy Pomorski- Mikułowski, Prof. Janusz Zdebski, Profesorowie Krakowskich uczelni: Prof. Lipiec, Prof. Gaberle i wielu innych. Wprawdzie działa Rada Towarzystwa, ale przez ostatnie 4 lata oprócz spotkań i pytań do L. Miętty co słychać w piłce itd i pobieraniu karnetów VIP na mecze nic dobrego nie zrobiła. Może trzeba by wysłać zaproszenia do byłych działaczy np Piotrka Skrobowskiego, Marka Wilczka, Staszka Dudzika, Pawła Lesiakowskiego , Piotra Dunina, Andrzeja Michaliszyna i innych nie umaczanych w układach z SKWK i "miśkowcami". Tylko oczyszczenie z "odpadów miśkowych" może zachęcić inwestorów do Wisły ! Tego życzę mojej Wisełce i wszystkim prawdziwym Wiślakom!

46            -6
~~~Ponad 30 lat na Reymonta
---kibic bez układów
Ja mimo wszystko pogoniłbym tych dwóch z konferencji co siedzieli po bokach Nowego Prezesa... Może pora POPROSIĆ Pana Piotra Wawro, za którego była futsalowa WISŁA - KRAKBET by wrócił? Był tutaj od zawsze, a został zmuszony by odejść...

14            -12
~~~KIbic2131 3
Ja już nic nie rozumie
Zastanawiam się, co jest prawdą. Członek zarządu był w zarządzie, poźniej podpisał umowę sprzedaży a dzisiaj jest w glorii. No cóż. To człowiek współpracujący z PZPN.

15            -1
~~~RS
ECH
Najwyższy czas na działania PZPN-u, Ekstraklasy i Państwa. Wisłę Kraków, ale także cały polski futbol trzeba oczyścić z patologii, która się wokół niego kręci.

4            -1
abec
~~~Ponad 30 lat na Reymonta
30 lat na Reymonta i wołasz Piotra Wawro, człowieka SKWK, kumpla i mentora Miśka, który sam wciągnął tego przestępcę do klubu, sfinansował jego wylęgarnię bandziorów - siłownię, a potem pożyczał mu samochód, używany m.in. do popełnienia przestępstwa. Gratulacje.

4            -2