Środa, 9 stycznia 2019 r.

Wisła z podwyższonym kapitałem?!

Jak na Twitterze napisał dziennikarz Krzysztof Stanowski, Wisła Kraków SA podnieść ma swój kapitał z 74 na 78 mln złotych. Oznaczać to może ni mniej ni więcej, ale fakt, że prężnie działający w ostatnich dniach nasz nowy prezes, Rafał Wisłocki, znalazł inwestora, który może wpłacić na wiślackie konto kwotę 4 mln złotych!

Co więcej - tenże Stanowski podaje, że docelowo kapitał wynieść ma 100 mln, co oznaczać może kolejne dokapitalizowanie "Białej Gwiazdy".

Jak łatwo się domyślić, jeśli tak się stanie - Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków przestanie być jedynym właścicielem Wisły Kraków SA.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~Jarek
Podsumowanie
Trzeci krok zrobiony +4 pkt i Liga Europy

27            -13
~~~tabaluga
Ehh
Żeby tylko tak było ;) na dziś nasz kapitał powinien wynosić koło 130 mln a piłkarze powinni być w Turcji ;) nie uwierzę dopóki nie zobaczę

44            -7
ddd
To nie wszystko ;-)
link » Czekajmy,bo chyba wreszcie będą jakieś pozytywy dot Wisełki. JJJBG!!!

29            -5
~~~Wislaczek
Za duzo tego...
Nie uwierze do poki nie zobacze czegos oficjalnego.

47            -3
~~~Lando
TSW
Mówię Wam. Wierzcie Stanowskiemu, to dobry kolega Leśnego... Wg. mnie to obecnie bardzo dobre źródło informacji...

32            -3
~~~ang
Kuba
Czyżby informacją dnia będzie: Kuba witamy w domu!!! ? :)

35            -1
~~~Bigmack19 06
Hartling
Hartling znalazł inwestora ja prdl kiedy skończy się ta szopka przecież teraz zacznie się przepychanie kto jest właścicielem

14            -25
ed_rush
to jest jeden wariant, drugi...
...może to być konwersja zadłużenia/pożyczek na udziały. Taki manewr wykonała Telefonika. Oby jednak to była nowa kasa.

19            -5
~~~kibic z Polski
Kibic z Polski
Nowy prezes Wisły a przede wszystkim Bogusław Leśnodorski wyciągają z "dna" Wisłe. Ja wiedziałem że gdy zacznie tam działać najlepszy menager w Polsce tj B.L. to uwiarygodni WIsłe przed światem. PZPN ,Ekstraklasa czy inwestorzy mogą nie ufać nowemu zarządowi Wisły czy Wiśle po "tym wszystkim" ale gdy taki człowiek stanął pomagać WIśle to muszą być efekty.Leśnodorski to najlepsza marka w Polsce ! ja przypomne tylko sukcesy jego w Europie tj 3x razy liga Europy,Liga mistrzów ,mistrzostwa Polski. PZPN,EKSTRAKLSA i inwestorzy muszą teraz pozytywnie patrzeć na Wisłę jaki taki ktoś ich reprezentuje. Ja myśle że to dopiero początek dobrych wieści ds Wisły. Będą też trudności ,będę też gorsze wieści ale po takiej zapasci nie da rady w kilka miesiecy klub uratować.

40            -6
~~~Marioo
Stanowski
To dobry znajomy Leśnodorskiego, śledźcie go na twitterze i czytajcie jego cotygodniowe feletiony na weszło i dla PSu, raczej powinien mieć "pewniaki" w temacie Wisełki :-)

29            -4
~~~Miedziak
Kuba!!!
stawiam, że nowym akcjonariuszem w TS zostanie Kuba Błaszczykowski. Tylko on w tak skomplikowanej sytuacji prawnej jest w stanie zaryzykować 4 mln. Wielki szacun dla Kuby z Legnicy!

34            -8
~~~Rothen86
Inwestor od Hartlinga
ten szwed szuka jakiegoś inwestora który wyłoży całą sumę na klub ze swoich (bo Hartling nie na kasy) potem wprowadzą klub na giełdę i zarobią ok 20milionów euro. Szwed odda swoją część inwestorowi (bo ten wcześniej za niego założył) a resztę podzielą na równo do swojej kieszeni. I co potem? okaże się że nie ma pieniędzy na dalsze funkcjonowanie klubu i po jakimś czasie zostanie ogłoszona upadłość. Wydoją klub i znikną

30            -8
~~~zb
@~~~Wislaczek
błogosławieni , co nie widzieli a uwierzyli

22            -3
~~~Wisła Qrdwanów
..to dlaczego jest tak dobrze, skoro jest tak źle??
papier wszystko przyjmie...

7            -2