Środa, 9 stycznia 2019 r.

Jakub Bartkowski odchodzi z Wisły Kraków

Jak na Twitterze poinformował profil "Sport w Małopolsce" - Jakub Bartkowski jest jednym z tych piłkarzy, który podjął decyzję o odejściu z Wisły Kraków. Informację tę potwierdziła także oficjalna strona naszego klubu - podając że obrońca rozwiązał z "Białą Gwiazdą" kontrakt. Ten obowiązywać miał do końca bieżącego sezonu.

Bartkowski debiutował w Wiśle w maju 2017 roku. Od tego momentu wystąpił w naszych barwach łącznie w 38 meczach, strzelając 3 bramki.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


16    Komentarze:

~~~marzenkaa aa
no cóż
piłkarz mocno przeciętny ale dzięki za 38 spotkań.

96            -16
~~~man
man
nie zdziwiłbym się gdyby zaraz odnalazł się w Jagiellonii

46            -3
charlie
Tragedii w tym przypadku nie będzie
Jak zwykle w takich sytuacjach mówimy: dziękujemy, ale nie będziemy tęsknić. Jeżeli pożegnanie odbędzie się za porozumieniem stron, to git. Jeżeli nie, to trudno. Na pełną wypłatę będziesz musiał trochę poczekać, bo priorytetem są w tej chwili piłkarze, którzy zdecydują się w klubie pozostać.

40            -17
Kosmaty
Dzięki za grę w Wiśle. Powodzenia w dalszej karierze.
Swoją drogą może nie jest ligową gwiazdą, ale w ostatnich miesiącach bardzo mocno się rozwinął, wywalczył miejsce w podstawowym składzie i okazał się nawet graczem uniwersalnym (pamiętam jego mecz na środku obrony, po którym był mocno chwalony).

51            -5
~~~dery
Do
Do zastąpienia.

40            -14
~~~Invicto
nie ma tragedii
może dzięki temu rozwinie sie Bartosz młodszy i ma większe zacięcie ofensywne popracuje jeszcze nad defensywą zbierze doświadczenie poprawi kondycje i kto wie zrobi może dobry duet z Kubą bo wierze że Wisełka nie zginie a w zasadzie to wiem

43            -8
~~~Taki koleś
Powodzenia
Narazie odchodzą zwykli najemnicy... mimo wszystko szacunek za te pół roku gry za darmo...

42            -13
kongo
wg mnie Palcic
lepszy tylko nie wiem czemu Stolara na niego nie stawiał i pytanie czy on wróci?

45            -7
kibic Białej Gwiazdy
W obecnej sytuacji
to już nie ma co komentować czy ktoś odchodzi czy zostaje. Powodzenia Kuba a my czekamy co dalej - z Wisełką na dobre i na złe.

66            -5
~~~Gawron
Problemy
Niestety na problemach w Wiśle kluby w Polsce zyskają kontaktując odchodzacych zawodnikow

32            -3
~~~kazek
Robi miejsce dla innych Jakubów B.
Powodzenia!

20            -9
~~~ZaWsZe TS
Co wy p....
Do zastąpienia, za niedługo nikogo już w Wiśle nie będzie, za co chcecie kogoś zastępować? Z dnia na dzień jest gorzej musi nadejść jakieś rozwiązanie bo na koniec przyszłego tygodnia nie będzie zespołu. I tym oszołomom co myślą ze nawet jak znajdzie się nowy inwestor to sprowadzi nowa 11 gratuluje poczucia humoru....

22            -10
~~~Wąski
Wisła
Panowie okażcie troszeczkę szacunku i uderzcie się w pierś. To nie jego wina, że zarząd był do bani. Był cząstką tego zespołu i trwał z Wisłą do końca pierwszej rundy a mógł wcześniej powiedzieć dosyć. To, że został i grał świadczyć tylko może dobrze o tym zawodniku.

38            -5
szczebelek
Wpisz dowolny temat...
Fajnie to wygląda... Rozwiązują kontrakty albo odchodzą za porozumieniem stron... Ligowi rywale już sobie ostrzą zęby na transfery za free do klubu, wcześniej sprzedając swoich podstawowych zawodników... Wyglądamy organizacyjnie i finansowo jak Bełchatów lub Ruch przed spadkiem... Po prostu blado nawet jak zagramy na wiosnę, to będą ciężkie mecze. Wina ewidentna zarządu i TS-u za doprowadzenie klubu do stanu agonalnego co do piłkarzy było widać po wynikach mniej więcej pod koniec września, że im nie płacą.

11            -4
~~~Janko Buszewski
Panowie,Panowie
my tu walczymy o przetrwanie a z Waszych komentarzy wynika jakbyśmy mieli grać o tytuł MP.To ze częśc zawodników odejdzie,to pewne jak chmury na styczniowym niebie,ale nie winmy ich i nie oceniajmy,bo Oni wiele przeszli i wykazali się wielkim sercem i cierpliwościa.A że część z nich ową cierpliwośc utraciła....normalne.Brozio,Wasyl czy Kuba grając przez wiele lat na topie,odłożyli sobie troche grosza i nie musza dzis szaleńczo gonić za forsa,ale młodzi na dorobku jak Kort czy Bartkowski...??Zyczmy tym chłopcom powodzenia i nie zapomnijmy....ten sezon (jesli oczywiscie będzie licencja) to walka o byt i zachowanie miejsca w ekstraklasie.Ewentualnie o wyższe cele...za rok,dwa jak staniemy na nogi i znajdziemy inwestora o mądrym i uczciwym sposobie działania i myślenia.

9            -5
~~~mnui
jak dla mnie
wzmocnienie :d

5            -9