Środa, 9 stycznia 2019 r.

Paweł Brożek: - Cały czas wierzę, że Wisła wyjdzie na prostą

- Cieszymy się szczególnie z tego, że mógł z nami potrenować Kuba Błaszczykowski. Wiadomo, że bardzo byśmy chcieli, jako klub i jako drużyna, żeby do nas wrócił. Natomiast nie wszystko zależy od niego. Liczymy, że tym razem nikt nie będzie rzucał słów na wiatr - mówił po dzisiejszym treningu zespołu "Białej Gwiazdy" Paweł Brożek.

- Po tych rozmowach, które przeprowadziliśmy jestem optymistą, ale tyle już usłyszeliśmy słów, które padały od miesięcy, że poprosimy o konkrety, a nie tylko słowa - przyznał ponadto Brożek, jeden z nielicznych zawodników, którzy nie złożyli przy Reymonta wezwania do zapłaty zaległych kwot kontraktowych.

- Cały czas wierzę, że Wisła wyjdzie na prostą. Wiadomo, że jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, ale jest to klub bliski mojemu sercu, więc wiara w to, że pozostaniemy w Ekstraklasie jest we mnie cały czas i normalnie przygotowujemy się do sezonu - mówił wiślak.

- Padło kilka słów, na której nie wiem jak zareagowała drużyna, bo zaraz potem mieliśmy trening. Z panem Vanną Ly rozmowa była krótka i mało treściwa. Chcieliśmy konkretów, które się wtedy nie pojawiły, ale tym razem parę konkretnych zdań padło i zobaczymy co się wydarzy. Trzeba poczekać kilka dni - stwierdził Brożek, który zdradził, że dziś na wstępie w wiślackiej szatni puszczono piosenkę o... Vannie Ly. - Ostatnio krąży po Internecie, bardzo ciekawa. Była w szatni na powitanie. Śledziłem doniesienia, jestem zawodnikiem Wisły Kraków, więc musiałem to robić i z dnia na dzień mój optymizm spadał coraz bardziej aż do tego... zawału serca - powiedział na zakończenie Brożek.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

fiki02
BROŻEK"3
No i teraz Brożek się odpali i strzeli 15 bramek na wiosne.

51            -8
~~~ZWDA
Brozio
Prawdziwy WISLAK

54            -3
~~~Mark434
Pawcio
To jest gościu!!! Wcale nie musiał tu być! Dla niego zawsze miałem szacunek a teraz to już wyłącznie WIELKI SZACUNEK. ..Mark434

25            -5
~~~bencor
~
Szacuneczek Paweł;-)

12            -2