Poniedziałek, 14 stycznia 2019 r.

Znamy trzeciego pożyczkodawcę dla Wisły Kraków! Nowe rozdanie w spółce!

Jak na swoim twitterowym koncie poinformował Jarosław Królewski, trzecią osobą, która pożycza Wiśle Kraków pieniądze jest Tomasz Jażdżyński, prezes spółki Gremi Media.

Przypomnijmy, że kwotę po 1,33 mln złotych na spłatę zaległości pożyczy Wiśle - poza w/w dwójką - także Jakub Błaszczykowski.

Jak z kolei podał dziennikarz, Krzysztof Stanowski, Królewski, Jażdżyński oraz Błaszczykowski - przejmują jednocześnie od Towarzystwa Sportowego Wisła "dowodzenie" i formalnie to one decydować będą o przyszłości Wisły Kraków SA. Stosowne dokumenty w tej sprawie mają być właśnie podpisywane.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


26    Komentarze:

~~~Anty SKWK
Dziękujemy!
Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy!

178            -2
~~~Tomin
Super
Do tego i co ważniejsze. Wszyscy trzej panowie przejęli władze w klubie!!

136            -2
Szczypior
Panowie ręce na pokład
Skoro jest nas około 20 000 zgłaszajcie akces do Socios i zapełniajcie trybuny niech Europa zobaczy naszą wielkość i wiarygodność.

124            -7
~~~kristof..
zaraz zaraz..
czy to jest list intencyjny do przejecia klubu??

7            -55
ddd
Odcięcie od TSu
Jest chyba wykonalne :-D [...] Czyli Michlowicz i ten trzeci nie mają praktycznie nic do gadania. A Królewski kolejny raz pokazuje,ze ma łeb jak sklep. 😀

146            -4
~~~Mike DeVili
Fajnie...
,.. ale po wczorajszych/dzisiejszyc h wydarzeniach w moim Gdańsku nie potrafię się z tego cieszyć.

45            -19
~~~ZaWsZe TS
Doskonała informacja...
Kuba może kochać Wisłę, Królewski pomóc koledze, mogą kierować się emocjami ale skoro na pokładzie jest Jażdzyński to oznacza realny pomysł na uzdrowienie Wisły, i naprawdę może być dobrze, to co się wydawało niemożliwe z końcem grudnia, na naszych oczach w przeciągu tygodnia odmienił Królewski. Szacunek Panowie.

60            -1
iitam79
Dziekuje
Zawsze wiedziałem ze dobrych ludzi jest więcej, niż tych... Panowie wielkie Dziękuję!!

42            -1
~~~WisłaNaZa wsze
super!
bardzo dobra wiadomość!

34            -1
oli79
👍
To napewno będzie coś Wielkiego, jestem pewny że rodzi się nam prawdziwy klub od podstaw!! Wielkie dzięki dla dobrych ludzi, słowo „dobrych” jest dla mnie kluczowe!!

32            -2
ddd
Miga
Tutaj mamy w skrócie,o co w tym wszystkim chodzi : lin k » Jeszcze podpisanie Kuby i powrót Chorwatów i to bedzie udany tydzień. Choć Pan Królewski chyba bedzie miał dla Nas lepsze info :-DDDDDDDD link »

34            -1
~~~Darek211
Mam cichą nadzieję,
że Królewski z nami zostanie. Gość jest niemożliwy w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

40            -1
~~~Wisełka
Polacy
W dodatki urodzeni Polacy...ński, wski, wski 😁

16            -30
~~~Wiesiek
Licencja, karnety
Ok, mamy gości na poziomie i z historią, tutaj przekrętu być nie może. Dawać licencję, a potem karnety i koszulki Kuby.

26            -2
~~~Marioo
Grający właściciel
W historii futbolu grających trenerów było już wielu, ale czy był grający prezes albo właściciel? Ja sobie nie przypominam. Oczywiście mówię o lidze w pełni zawodowej, bez amatorskich ;-)

31            -1
~~~Wisełka
Szacunek
rozegrsliscie to panowie po mistrzowsku .ludzie z wiedza i smykałka do interesów rzadza.💪 tsw zepchniete od decyzji na margines 😁

37            -1
~~~z podgórza
Właściciel
Nie znam do końca sprawy przejęcia, ale to przypomina przejęcie Legii przez Leśnodorskiego, Mioduskiego i zapomniałem nazwiska trzeciego od ITI.

31            -1
~~~dery
Kolej
Kolej na TS?

15            -3
~~~Pit
Oby Panowie pozostali po najbliższym meczu
Wiem. Zbyt wcześnie mówić o meczu, gdy nawet nie ma jeszcze licencji na ekstraklasę. Obawiam się jednak reakcji ludzi, którym Wisła wymknęła się z rąk. Dzięki której mieli nie tylko realny finansowy zysk ale również tożsamość, pozycję grupie, usprawiedliwienie działań. Mogą (oby) wycofać się spokojnie w cień i dać żyć. Mogą również niestety nadal bruździć. Obrzydzać z trybun kolejne mecze, prowokować, ubliżać, na siłę udowadniać, że Wisła to oni. Szkoda mi tylko tych szeregowych (często młodzież, dzieciaki), których strach i faktyczne zagrożenie powstrzymuje przed zmianą opcji oddania Klubowi.

25            -2
Burczga28
Może
Wkońcu wróci normalność do tego klubu bo ta szopka już za długo trwa. Tylko żeby Kostala nie sprzedawali trzeba mieć kim grać żeby pozycja w tabeli była dobra. A jak wiadomo im wyżej tym pieniążków więcej dostaniemy.

25            -4
Maxi
Czy pani S i pan D staną przed sądem """
Bo wszystko pięknie ładnie nowy rozdział

56            -2
~~~Sektor x
sektor x
Jest cisza tak jak w prawdziwym biznesie przystało i są efekty, nagłośnione ma być aresztowanie starejpyty i tyle w temacie.WISLA TO MY PRAWDZIWI FANATYCY !!

38            -2
~~~Janko Buszewski
Postuluję,tak jak juz kiedys pisałem
Dla obu Panów tj Pana Królewskiego i Pana Jażdzyńskiego, od klubu w ramach podziękowania darmowy sky-box na okres lat pięciu.Tacy ludzie zasługują na to,żeby w towarzystwie rodziny i znajomych ,obejrzeć mecz ukochanej drużyny z wygodnej loży.Dla Kuby zas,podziekowania z trybun na kazdym meczu.Poza tym uwazam,ze powinna byc transparentnie zorganizowana zbiórka pieniędzy,na transparent z godłem w barwach klubu z napisem "Jakub Błaszczykowski".Transpar ent taki,winien wisieć na każdym meczu naszej druzyny także po zakonczeniu kariery przez Kubę.Wisiały przez lata flagi z napisami sharks czy pdw niech zawisnie wreszcie i taki.Koszt wykonania baneru czy flagi niewielki ale przesłanie jasne i klarowne.Gośc grał dla nas przez tylko przez dwa lata,zarabiając wtedy niewielkie pieniądze a w czasie dla nas wręcz tragicznym,zachował sie niczym gladiator własną piersią broniący honoru imperium.Znam osobiscie piłkarzy grających dla Wisły dłuzej,ktorzy w okresie cupiałowej prosperity zarobili krocie,ale jakos nie słyszałem żeby wsparli klub dający im "piłkarskie życie" chocby złotówką.Kuba,masz mój dozgonny szacunek.Dla mnie jestes legendą tego klubu !!

46            -4
~~~maks
Kiedy
Teraz pora na zrobienie porządków w TS-ie. Odbicie z lepkich łap tych, którzy doprowadzili nasz Klub na skraj katastrofy finansowej, ale co najgorsze do ruiny wizerunkowej. Finanse można odbudować stosunkowo szybko, smród pozostawiony przez szkodników rządzących TS-em będzie jeszcze długo unosił się nad R-22.

46            -2
~~~Spiritual Fan
Ludzie biznesu
Glowa na karku. To ma sens. Nie zadni ludzie z przypadku, oszolomy bez pojecia o zarzadzaniu przedsiebiorstwami. SZACUN DLA TEJ TROJKI I WSPARCIE DLA WISLOCKIEGO. Ciezka sytuacja, ale moze beda to cudotworcy i wyciagna WISLE z totalnego bagna.

22            -1
~~~inek
Podziękowania
Jesli staniemy na nogi, nalezy uczcic także te klub, które wpłaciły i wplacą pieniądze na nasz ratunek. Należy wszystkim zaproponowac rozegranie meczu na ich stadionie. I jechac tam w dopracowanych terminach z akcja "Wisla Krakow swoim przyjaciołom". Tak nalezy zrobic!!

41            -2