Wtorek, 22 stycznia 2019 r.

Tibor Halilović piłkarzem HNK Rijeka

Były pomocnik krakowskiej Wisły, Tibor Halilović, został piłkarzem chorwackiego klubu HNK Rijeka, z którym związał się dwuipółletnim kontraktem, z opcją przedłużenia o kolejny rok. Z "Białej Gwiazdy" odszedł po zerwaniu umowy z winy naszego klubu.

Chorwacki pomocnik debiutował w Wiśle Kraków 29 lipca 2017 roku w spotkaniu ligowym z Górnikiem Zabrze (2-3).

Łącznie w koszulce z "Białą Gwiazdą" wystąpił w 38 meczach, strzelając w nich jedną bramkę.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

oli79
Dzięki
dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w przyszłości. Szkoda że go już nie ma bo teraz do środka w miejsce Imaza pasowały idealnie.

39            -14
~~~robot
potencjał może ma
ale na boisku raczej go nie pokazał niestety... Powodzenia! ;-)

60            -9
~~~morgan R22
nie ma płaczu....
jakoś mi go nie szkoda......

44            -21
Kosmaty
Powodzenia Tibor. Dzięki za grę w Wiśle.
Ma duży potencjał. Mam nadzieję, że zrobi dużą karierę.

37            -17
~~~goal
Miał być przyszłością Wisły, reżyserem gry, inwestycją.
Odszedł za darmo dzięki działalności poprzednich władz. Kolejny perspektywiczny piłkarz, o którym pewnie jeszcze usłyszymy.

17            -2
~~~Edd no login
Tak niektórym nie żal nikogo kto odchodzi
Tak jak i Korta,ale kto będzie grał w środku?

11            -2
GrzegorzS
Tak myślałem jak podsumowac jego pobyt w Wiśle
napisze tak jestem rozczarowany nie tyle tym, że odszedł za darmo. Taka była sytuacja tak się to potoczyło, ale gość moim zdaniem uciekł. Wisła czy z problemami, czy bez nich w porównaniu z Rjeką to inna bajka. Owszem mają kilka tytułów czy to mistrza Jugosławi, czy Choprwacja, ale to tak jak by ktoś przeszedł do nikogo nie obrażając do Wisły Płock, w miare podobne warunku uprawiania piłki, mniejsze zarobki, lepszy stadion, ale w sumie to Płock. I to Halilovic robi w momencie, gdy otwierały sie przed nim naturalne perspektywy awansu do podstawowej jedenastki a jego rywalem mógłby być młodszy Wojtkowski. Stolarczyk po prostu musiałby na niego stawiac w sparingach, gośc dostałby szansę. Zamienic szansę grania przy R22 na Rjekę z całym szacunkiem za bycie w Wiśle minionej jesieni. Ale to pod względem sportowym ucieczka z podkulonym ogonem. W sumie czy mnie to dziwi, chyba nie, bo ten zawodnik jest miłym chłopaczkiem, ale nie ma charekteru do piłki nie potrafi pokazac bezczelnie na boisku, że jest lepszy od rywala nie ma uporu nie potrafi skoncentrowac się na zadaniach. Dostawał od Stolarczyka sporo szans, czy wykorzystął choćby jedną. Talen do grania ma bo pokazywał to w przebłyskach w paru lepszych wejściach fragmentach. Ale dorosła piłka ligowa wymaga pokazywania jakości w meczu nie przez 5/10 minut (raz na kilka spotkań, gdy zespołowi idzie) ale przez 30/40 minut w każdym meczu. Jak chcesz zaś grac w reprezentacji to trzeba potrafić to robić przez conajmniej 60/70 minut. Halilovicia stać było czasami na te 10 minut. Moim zdaniem jeśli nie zmieni swojego podejścia do piłki w zawodowym wydaniu to Wisła była najwiekszym klubem w którym miał szanse zaistnieć i sam z tego zrezygnował. Spokojnie mógł sie porozumiec podpisac nowy kontrakt z lepszymi dla siebie warunkami i wykorzystac stworzoną szansę. Gdyby został to dostał by swoją szansę conajmniej w tej rundzie, bo klub by po prostu postawił na zdrowa rywalizację między nim a Wojtkowiakiem, a tak gośc odpuścił. Zaskakujące, że to zrobił w momencie, w którym prawdopodobnie przjdziemy na klasyczne 1-4-4-2, w którym to ustawieni zawodnik jego pokroju ma większe pole do gry do przodu. Wisła jeśli dopiętę zostaną dwa transfery pójdzie w kierunku grania dwoma skrzydłowymi i ofensywnym pomocnikiem grającym za dwoma napastnikami.

6            -4
~~~Acharavi
@~~~Edd no login
Pewnie,że szkoda Tibora,ale jak to mawiał Łazarek"Drużyna piłkarska jest jak tramwaj jeden wsiada drugi wysiada",a z Wisły odchodzili już dużo lepsi piłkarze od niego...

7            -2