Wtorek, 22 stycznia 2019 r.

Był czas działaczy i biznesmenów, teraz czas na kibiców!

Jeszcze kilkanaście dni temu Wisła Kraków mogła upaść. Zadłużona spółka akcyjna, z niepewnym stanem prawnym, naprawdę dramatycznym finansowym - stała na skraju przepaści. Można powiedzieć, że gdyby nie odważna decyzja Rafała Wisłockiego, aby bez żadnego wynagrodzenia przejąć stery w wiślackiej spółce, czym porwał kolejne osoby, dziś bylibyśmy z niczym. A z czym jesteśmy? Na pewno z licencją na występy w Ekstraklasie! I teraz musimy pójść za ciosem! Po prostu!

Oczywiście nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o biznesmenach, którzy wsparli "Białą Gwiazdę". Jako pierwszy pomocną rękę wyciągnął Bogusław Leśnodorski, który dał Wiśle nadzieję na to, że będzie mogła dokończyć bieżący sezon ligowy! Jego pomoc od strony prawnej i organizacyjnej jest niebagatelna.

Podobnie jak i Jarosława Królewskiego, który w pewnym momencie stał się prawdziwą "twarzą Wisły Kraków". Jego odważne działanie biznesowe porwało nie tylko kibiców, ale i... media, gdzie każdy mógł zobaczyć, że za ratowanie "Białej Gwiazdy" wzięli się ludzie nietuzinkowi.

Taką osobą jest także nie kto inny, jak Jakub Błaszczykowski, o którego pomocy finansowej dla Wisły Kraków rozpisywała się w pewnym momencie większość sportowych serwisów informacyjnych świata! Zresztą - sytuacja, aby niebagatelną pożyczką w wysokości 1,3 mln złotych ratował klub jej były piłkarz?! Takie rzeczy po prostu się nie zdarzają!

A taką też kwotą Wisłę Kraków SA w tej trudnej chwili wsparł także Tomasz Jażdżyński i chyba nie pozostaje nam teraz nic innego, jak zaapelować do każdego kibica "Białej Gwiazdy" o to, aby wiedząc w jak trudnej sytuacji wciąż jest Wisła - dołączyć do akcji karnetowej!

Cała powyżej opisana historia robiona była bowiem nie dla idei, ale właśnie dla nas - kibiców. I chyba nie pozostaje nam nic innego, jak zaapelować do każdego z Was, aby plan pobicia rekordu Polski w sprzedaży karnetów nie był wyłącznie internetową paplaniną!

Fani "Białej Gwiazdy" na całym świecie potrafią się już solidnie zmobilizować, czego efekty widać na koncie Stowarzyszenia "Socios Wisła", ale ta prawdziwa kibicowska próba jest dopiero przed nami!

Czas start! To dla nas prawdziwy kibicowski test! Bo tak jak jesienią zespół "Białej Gwiazdy" był "drużyną z charakterem", tak teraz swój wiślacki charakter pokazać muszą kibice!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


32    Komentarze:

~~~j.alex
Wystarczy JEDEN wpis
Robimy REKORD WSPIERAMY SOCIOS . TAK czy n....

108            -9
~~~bartek111 1
Czas na Nas!
Wspaniali Wiślacy ze Sztabem Szkoleniowym (Ludzie, którzy pokazali że w życiu ważniejsze są pewne wartości niż pieniądze), bo to od ich postawy się zaczęło, a potem Błaszczykowski, Wisłocki, Leśnodorski, Królewski, Jażdżynski, Socios oraz każdy kto dołączył się do jednej ze zbiórek oni dali przykład! Oczywiście że liczymy dalej na Wasze zaangażowanie, ale także czas na zaangażowanie zwykłych szaraczków jak ja i inni mi podobni. Czas na zaangażowanie Wszystkich - Czas Kupić Karnet - Czas Na Rekord!

58            -4
charlie
Zróbmy to
Zero. Tyle powinien wskazywać licznik dostępnych karnetów na dzień rozpoczęcia rozgrywek

77            -5
~~~tsss
Kibice Wisły na całym świecie
Bez karty kibica to moga jedynie trzymać kciuki bo sami karnetu nie kupią. Nie da sie tego jakoś ogarnąć?

87            -4
~~~Jaskółka
Rekord do pobicia to 16311 karnetów
Jazda Jazda Jazda Biała gwiazda!!!

70            -5
~~~Kolosmok7 9
Karnet
Teraz kupiłem karnet ! 210zł poszło z konta na Wisełke ⚽

51            -2
Pompucjusz
Patriotyczny obowiązek spełniony!
Oficjalnie w Socios i już z karnetem! Lecimy na rekord!

45            -4
~~~Holmes
TO
Hasło z oprawy -Tymczasem poprzedni zarząd niech nikt im nie podaje ręki...AMEN

44            -3
woytek1974
Dla każdego z nas to tylko karnet,
Ale dla Wisły to życie! Weź udział w trudach i przeciwnościach...

43            -7
~~~LEST@N
dla skwk karnety w promocji 100%+
Proponuję dla skwk dać w promocji bilety o 100% drożej.

58            -9
~~~Maniek
Maaniek
Nie am karty kibica🙄

15            -12
~~~WładekWis la
Ja przyjdę
Ty przyjdziesz ,ona przyjdzie ,on też przyjdzie. Wiemy jednak jak często jest . Pewien % kibiców jeśli nie będzie wyników zostanie w domu niestety. Jak Wisła będzie grać miło dla oka to zawsze będzie 15-20 tysięcy. W innym wypadku tak jak piszę .

19            -6
~~~Axell
Co się stało z Panią S i panem D ?
Kiedy zostaną doprowadzeni do prokuratory ? A ich konta dogłębnie przetrzepane.

54            -4
~~~M-CE
karnety , licznik
dobrze było by udostepnic jakiś licznik , ile karnetów aktualnie sprzedano

31            -4
~~~DARO A 21
LUDZIE skończcie pieprzyć GLĘDZIĆ I BIADOLIĆ.!!!!!!
Drodzy Kibice na R 22 wychowani i podobno opętani. Skończyły sie czasy chwały i prosperity. Nie ma Franków, Zurawi, Meliksonów i dobrego wujka z Myślenic. Przyszedł czas powiedzieć sprawdzam. Nie wystarczy fotka w szaliczku albo wizyta na topowych meczach. PRAWDZIWYCH WIŚLAKÓW poznaje się w biedzie. Czas czynu. Wypada sobie odpuścić melanżyk, fajny ciuch , czy drogą gierkę na PS. KLUB potrzebuje WAS, Waszej kasy, Waszego zaangażowania. MARSZ PO KARNETY. PS. i błagam nie piszcie farmazonów typu oj ojj chciałbym bardzo ale niestety too to i to i tamto. To dziecinne.

60            -6
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Powiem tak,karnet kupiłem za 345 zł, skoro Kuba zaryzykował swoje pieniądze to i ja mogę.Mam też nadzieje ze "Kumaci" wyciągną z tej nauki wnioski. Pchajmy ten klub dalej razem do przodu.

49            -3
Tochimo
Czy jest możliwość
Zakupu karnetu i przekazania go np. na dom dziecka?

49            -3
~~~lolo
W ramach solidarności Kibiców Białej Gwiazdy Podziękujmy
Działaczom i Biznesmenom - 1 dnia każdego miesiąca wpłacamy kwotę 19,06 złotych. od każdego kibica: na konto SOCIOS WISŁA. Zróbmy taką akcję i oznaczmy ją: #1906ThankYouFans - Utwórzcie taką akcję na SOCIOS WISŁA ;-) Czas akcji do końca miesiąca każdego miesiąca.

18            -9
~~~kivi
Karnety Dla Domow Dziecka!!!
poparcie dla akcji Karnety Dla Domow Dziecka!!!

35            -3
~~~LEST@N
Pilne !!!
Trzeba błyskawicznie uruchomić sprzedaż karnetów dla tych, co nie mogą przyjść (bo np. mieszkają daleko itp) a chętnie kupią karnet dla dzieci z domu dziecka. Dużo osób się pyta o takie karnety, więc jest rynek trzeba mu wyjść na przeciw.

53            -1
~~~Danio
Dlaczego
Ktoś mi wyjaśni jaki jest sens trzymania miejsc dla karnetowcow z jesieni (trzymać ok, ale niemożność kupna na inny...), co daje że chcąc zmienić miejsce z jesieni na inny sektor muszę czekać tydzień... Gratulacje pomysłu

10            -21
iitam79
@Maniek
Kartę kibica możesz kupić na stronie WK bilety. Jak nie masz na tej stronie konta bardzo łatwo go zalozyc. Strona wyjaśnia krok po kroku jak to zrobić. Jak już będziesz miał konto wejdź w zakładkę karta klienta (to jest właśnie karta kibica)sytem automatycznie wypelnia za ciebie dane ,potem wystarczy wybrać odbiór osobisty lub wysyłka ,która jest darmowa . Karta kosztuje 25zl ....klikasz potem zaplac (payU) i gotowe . Bardzo proste bez wychodzenia z domu. Wisła znowu będzie WIELKA!!!

24            -4
mikokrak
wczoraj
sARAPATA a dzisiaj już CZEKAJ Marzenko na proroka

20            -4
~~~~~art
Dostępność Karnetów !!!!
Dlaczego nie można kupić więcej karnetów niż jeden. Chciałbym kupić i podarować komuś. Niestety mając już karnet nie można a kupić następnego. Przeczuwam, że może to być powodem słabej ich sprzedaży. Chociaż chciałbym się mylić.

29            -5
stary wiślak
~~~~~~ art!
Bilety i karnety zgodnie z przepisami muszą być imienne. Możesz oczywiście zakupić drugi karnet,ale tylko w imieniu innej osoby,na jej dane osobowe. Dodatkowo,przy zakupie karnetu jest wymóg posiadania karty kibica,która też jest imienna.Znajdż osobę,którą chcesz karnetem obdarować i na jej konto możesz karnet zakupić.

19            -8
~~~Informito
Czystki
Dla Działaczy jeszcze dużo do zrobienia a przede wszystkim usunięcie z klubu sharkaów. Nadal są, nadal pracują i mają się dobrze...

32            -3
~~~~~art
stary wiślak
Te procedury właśnie powodują , że nowe osoby nie kupią karnetu. Czas zmienić regulamin. Konta ma już cała rodzina , jednak nie wszyscy są tak cierpliwi.

22            -3
~~~~~art
stary wiślak
Wiem jak to działa i sam mam trzy konta, jednak moim zdaniem regulamin/zasady powinien być zmieniony, byś mógł kupić karnety dla całej rodziny lub przyjaciół/pracowników wpisując jedynie ich dane osobowe, bez potrzeby zakładania tylu kont i wyrabiania kart kibica. Wielokrotnie ludzie rezygnują z kupna jeżeli procedury są zbyt skomplikowane.

21            -1
stary wiślak
~~~~ art
Kiedyś zadałem tu pytanie,czemu nie można zakupić karnetu bez karty kibica,a bilet można,tylko konieczny jest pesel. Nikt mi na to nie odpowiedział,a wręcz ze mnie drwiono! Jest odgórny wymóg imiennych biletów i karnetów,ale,jeśli dobrze wiem,nie istnieje obowiązek odgórny posiadania karty kibica. To jest wymóg wyłącznie klubu.

17            -8
Maxi
Co się dzieje z Marzeną Czekaj
Wie ktoś może bo milczy i milczy . Wiem że tego nie zrobi nigdy ale powinna się wytłumaczyć dlaczego zostawiła klub w takiej beznadziejnej wręcz sytuacji .

21            -1
GrzegorzS
To naprawdę świetny pomysł, nie stać Cię na karnet
wpłać 19.06 na Socios.

12            -8
PIQA
Ja już kupiłem
idziemy na rekord wspierając w pierwszej kolejności klub:-) :-) :-)

13            0