Środa, 23 stycznia 2019 r.

Spotkanie dyrektora ZIS z prezesem Wisły Kraków

Dyrektor Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztof Kowal spotkał się dziś z przedstawicielami nowego kierownictwa Wisły Kraków SA - Prezesem Zarządu - Rafałem Wisłockim i Pełnomocnikiem Zarządu ds. restrukturyzacji, Piotrem Obidzińskim.

Podczas rozmowy w siedzibie ZIS poruszone zostały sprawy współpracy Miasta i Klubu, szczególnie te dotyczące korzystania przez Wisłę Kraków SA i jej piłkarzy ze Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

W trakcie konstruktywnego spotkania, które przebiegało w dobrej atmosferze, wymieniono uwagi na temat funkcjonowania Klubu po ostatnich zmianach personalnych w jego kierownictwie i określono zasady wzajemnych relacji.

Rozmowy będą kontynuowane.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~22ABG22
Miasto musi przestac doic Wisle
Renegocjacja warunkow niezbedna. Jesli Wisla upadnie, miasto w szybkim tempie zaplaci dziesiatki milionow PLN za swoja pazernosc - niech sobie tam Machlojski to przekalkuluje zanim znow rzuci sie z nozem w plecy Wisly. Sami sie zaszachowali panowie z cracovii w UM (tak to sie z reguly konczy dla cwaniakow). Stadion, ktory nalezal do Wisly, a dzieki Cupialowi juz do niej nie nalezy, jest bodaj drugim najdrozszym stadionem w Polsce i pora cos z tym zrobic.

85            -26
~~~screw
@~~~22ABG22
Tak! Trzeba było zostawić Wiśle to przestarzałe klepicho.

23            -39
~~~Marek12
Stadion
Moze ktos przypomniec o co chodzi? Nie kojarzę już watku: Stadion..."dzieki Cupialowi juz do niej nie nalezy"

20            -7
gato84
co ze spadkiem Sarapaty?
Czy Ktos z Was Panowie wie czy zostaly uregulowane oplaty za mecze ligowe rundy jesiennej?

21            -1
~~~Mruk
Budujące
Spokojnie! teraz kierownictwo Wisły jest traktowane jako wiarygodna strona do rozmów, dobrze że rozmawiają, bo trzeba rozmawiać i tylko w ten sposób można liczyć na normalność oraz pomoc także ze strony miasta. Bez strachu! Ani Miasto ani Majchrowski Wiśle krzywdy nie zrobi, bo to byłoby dla nich samobójstwo.

26            -5
~~~AVE WISŁA
~Marek12
stadion przed remontem byl własnościa Wisly teraz już nie jest,jest wlasnościa miasta .Jest częsc ludzi którzy twierdzą że to zlodziejstwo.

6            -2
~~~ZaWsZe TS
Majcher pasiak nic nie zrobi
Jeśli by chciał pomóc to by pomógł, i nie chodzi już o taką pomoc jak prezydenci Wrocławia, Gdynii, Kielc ale choćby nie naliczanie odsetek i obniżenie kwoty najmu ( mimo że obniżonej to i tak wysokiej ale która we wcześniejszych latach była już skandalicznie wysoka względem cracovii ) do tej co Pasiaki albo niedużo większej, a tak tylko będzie się stary komuch robił dobrą minę do złej gry. ZIS jest operatorem stadionu i powinien go wykorzystywać a nie robią nic i przerzucają całe koszty na Wisłę. PARANOJA

7            -5
~~~ZaWsZe TS
~~~22ABG22
A co ma Cupiał do stadionu, stadion był budowany pod Euro i jest własnością miasta? Wisła zrezygnowała z wynajmowania całego stadionu, zresztą nic w tym dziwnego, w Krakowie jest Tauron Arena i nikt nie działał by rozpropagować stadion, jednocześnie jest za duży, przez co koszty są większe co powoduje iż stadion pasiaków jest łatwiej wykorzystać jak i opłacić. Póki był Cupiał miasto mogło opowiadać frazesy i doić Wisłę, ale teraz wyraźnie trzeba sobie to powiedzieć iż nie jest to fair.

7            -3
~~~wierny
Stadion jest dla Wisły, a nie dla urzędników
Stadion Wisły to przykład niegospodarności high level ze strony miasta. Stadion jest zupełnie niefunkcjonalny, stadion powinien być budowany pod Wisłę w taki sposób aby Wisła zostając operatorem stadionu wychodziła przynajmniej na zero. Teraz za mecz musi "do interesu" dopłacać 123 tys PLN za mecz. Za cały rok to są potężne! pieniądze, które normalnie zostałyby w budżecie Wisły. Jeśli to nie jest działanie na szkodę miasta i klubu to ja się pytam co nim jest? Pomijam już kwestię umów dotyczącą praw projektowych do stadionu. Wisła powinna rozmawiać z miastem z pozycji siły. Inna sprawa, że poprzednie władze Wisły (tak licząc od 2007 roku) w ogóle stadionem się nie przejmowały co też pokazuje jak Wisła przez lata była zarządzana - ostatni zarząd to oczywiście apogeum tej patologii. Pozdrawiam.

8            -3
~~~KibicHOPE
KibicHope
Zgadzam się, że budowa stadionu to przykład niegospodarności ze strony miasta. Ale twierdzenie, że miasto ukradło Wiśle stadion jest nierzetelne. Miasto wydało na ten stadion około 600 mln zł. To kilkanaście razy więcej niż wartość terenów i poprzedniego stadionu. Teraz wydaje na utrzymanie… Miasto "wpompowało" w ten "interes" ponad trzy razy tyle co Cupiał w Wisłę SSA...

4            -5