Czwartek, 24 stycznia 2019 r.

Sekcja Trenuj Sporty Walki zakończyła działalność

Jak na Twitterze poinformowało Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków - zakończona została dziś działalność sekcji Trenuj Sporty Walki. Powołano natomiast do życia Wisła Fight Club. Nowy projekt ma zrzeszać wszystkie sekcje Towarzystwa Sportowego, których działalność sportowa opiera się na sportach walki.

W swojej idei WFC ma łączyć zarówno sekcje TS-u posiadające wieloletnią tradycję takie jak: boks, szermierka, strzelectwo, judo w połączeniu z nowoczesnością jaką oferuje kick-boxing.

W ofercie proponowany jest multikarnet na wszystkie wyżej wymienione sekcje, a także w najbliższej przyszłości na szereg eventów, mających propagowanie sportu i integrację dyscyplin.

Idea ta ma przede wszystkim sprawić, ze wszystkie sekcje związane ze sportami walki będą zmierzały w jednym kierunku, a ich nadrzędnym celem będzie dobro i rozwój Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

Źródło: TS Wisła


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


19    Komentarze:

~~~kristof..
nie bedzie baletu!!!
będzie chór!!!

70            -6
~~~Wislats
WISLATS
Mam nadzieje, że efektem zamknięcia nie będą jakieś podziały na trybunach.

14            -29
~~~sturm
TSW vel WFC tak jak Sarapata vel Czekaj?
Robicie wielki błąd. Nikt się już na to nie nabierze. W Wiśle były takie sekcje..boks..judo. strzelectwo..itd. wróćcie do tego a nie jakieś nieprzejrzyste twory.. Nic nie sprzedacie. Jestem zdziwiony ze ten serwis tak o tym pisze zamiast słów krytyki. Nie można zmieniać nazwy tylko po to żeby dalej doić

86            -34
~~~sturm
Panie Wisłocki
Pan się na to godzi? Skońćzcie z kłamstwami

73            -32
~~~abg
do sturm
zanim cos napiszesz to moze się zorientuj :) W dniu 24 stycznia został powołany do życia Wisła Fight Club. Nowy projekt ma zrzeszać wszystkie sekcje Towarzystwa Sportowego, których działalność sportowa opiera się na sportach walki. W swojej idei WFC ma łączyć zarówno sekcje TS-u posiadające wieloletnią tradycję takie jak: boks, szermierka, strzelectwo, judo w połączeniu z nowoczesnością jaką oferuje kick-boxing. źródło. tswisla.pl

16            -62
~~~Kosmii
Szczerze
Kto trzyma piecze nad tym projektem? Z imienia i nazwiska prosze! Jezeli to ``stara gwardia`` to nic sie nie zmieni oprocz nazwy

68            -10
~~~goal
Ma być teraz nowocześnie.
Po sprzęt do sekcji szermierki, Misiek pojechał swoim porsche juże dawno. Aż się boję pomyśleć, co będą ćwiczyć w sekcji strzelectwa.

44            -18
~~~sturm
RADA
Chcecie 20000 karnetów to zamknijcie usta Tswoi

43            -18
~~~Add
...
Dla niektórych takie przypomnienie że to nie jest stronka poświęcona judovi tylko Wiśle, a czytając niektóre komentarze to można mieć wrażenie że pomyliło się stronki ;-)

9            -27
~~~WISLA będzie wielka
@~~~sturm
20 000 Ty się powinieneś leczyć my nawet z 7 tyś. Mamy problem . A Ty jesteś zwykły aferzysta . 20 000 hahaha

13            -19
~~~goal
Wybory w TS, duża sekcja, dużo głosów, wszystko jasne.
Oby się tylko do piłki nie wtrącali, bo cała akcja ratunkowa weźmie w łeb.

23            -8
~~~kristof..
jak mówił kiedys J.Brzęczek
Zmieniamy szyld i jedziemy dalej...

28            -12
~~~PragnącyP rawdziwychZm ian
Zmiany
Trzeba wiele zmienić, żeby wszystko zostało po staremu... :-(

21            -12
pumex77
To ma sens!
Zapewne sharks zamierzają rozszerzyć asortyment. Zamiast tylko lać po mordzie konkurencję w handlu dragami, będą mogli powalać ją chwytami karate, judo, ciachnąć szpadą albo zastrzelić. Przy okazji "stare" sportowe sekcje, zostaną podporządkowane sharksom, i nie będzie żadnej zorganizowanej opozycji która mogła by kiedykolwiek chcieć im odbić TS. Kurde trzeba by rozszerzyć zakres szkolenia o walkę na noże (ze szczególnym uwzględnieniem wbijania noży w nogi), walkę na miecze samurajskie i używanie dmuchawek na strzałki zatrute kurrarą. Sambo albo Krav Maga też mogła by być przydatna. A poważnie, to nic się nie zmieniło, dalej rządzą gangsterzy. I dalej będą kraść, bić i zastraszać nieposłusznych. I dalej komentarze będą pisać różne miśkowe trolle typu "abg". Nowy szyld, nowe buzie - bez wyroków jak nasz nowy prezes. Show must go on. Płakać się chce.

25            -7
~~~Tomeeeeee eek
Zwykly
Rebranding

27            -3
~~~Pit
To nie tylko zmiana szyldu
Wg mnie, to przemyślane acz ryzykowne działanie. Sekcja, która przynosiła mocną szkodę wizerunkową musiała być rozwiązana. Połączenie wszystkich sekcji walki da możliwość wyboru nowych delegatów i daj Boże wymiany na takich, którym faktycznie będzie zależeć na dobru Klubu. Jest zatem szansa, że w nowej dużej sekcji, "czyści" delegaci będą stanowili większość a może nawet wyłączność. Istnieje również zagrożenie, że będzie zupełnie inaczej, a wtedy... lepiej nie mówić a co dopiero pisać!

12            -8
~~~screw
Więc jednak bez zmian, albo nawet awans...
link »

10            -2
~~~kibic bez układów
Co to za projekt!
Ze zdziwieniem przeczytałem o stworzeniu dziwnego projektu Wisła Fight Club? Co to ma być, jakie struktury, przecież każda sekcja w TS. Wisła ma swoje tradycje, kierownictwo, zawodników itd. Na jakich zasadach ma to działać, czy mamy rozumieć, że pomieszczenia po Trenuj Sporty Walki ma ten twór zagospodarować na działania komercyjne? Przecież strzelectwo, szermierka ma inne potrzeby do prowadzenia zajęć treningowych niż boks, judo. Kto tym będzie kierował, i jakie będą tego koszty, i ewentualny podział zysków z prowadzonych zajęć. Ja myślę, że to nie wymyślił prezes Wisłocki, tylko "stara gwardia miśka".

19            -6
~~~Henryk 78+
Bez weryfikacji - To tylko zmiana szyldu
Jak mówiła M. Sarapata, została wybrana w demokratycznych wyborów bo na wyborach było tylko 15 % "Miśków" . Jeśli tak ma być dalej, to będzie tylko zmiana szyldu, 10 czy też 15 % " Miśków - bandziorów z grubymi karkami " wystarczy by zastraszyć na wyborach pozostałych, pamiętających co te " Miśki" potrafią, spalić samochód, pobić itp. Mam zaufanie do Prezesa, do Królewskiego i tych co teraz ratują moją Wisełkę, ale nie mam zaufania do tych z TS co są od "Miśka".

19            -4