Sobota, 26 stycznia 2019 r.

Richárd Guzmics zagra w Slovanie Bratysława

Były obrońca krakowskiej Wisły, Richárd Guzmics, po zakończeniu swojej chińskiej przygody w klubie Yanbian Funde FC, wrócił znów grać w piłkę w Europie. I choć o jego pozyskaniu myślano m.in. w Białymstoku, to ostatecznie Węgier wylądował na Słowacji, a dokładniej w Bratysławie. Reprezentować będzie bowiem barwy tamtejszego Slovana.

Przypomnijmy, że Guzmics grał w Wiśle w latach 2014-2016. Łącznie z koszulką z "Białą Gwiazdą" na piersi zagrał 68 razy, strzelając jedną bramkę.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~man
już mi ciśnienie skoczyło z radości
przeczytałem że zagra i jako że jestem na Wislaportal to podświadomość dopowiedziała u nas haha... nie wstawiajcie takich nagłówków wieczorem bo zasnąć później trudno :)

38            -8
Maxi
Mam wielki szacunek do niego i to nie chodzi tylko o grę
Zapytany dlaczego aż tak bardzo chciał nauczyć się języka polskiego, skoro posługuje się angielskim, odpowiada: - Podjąłem taką decyzję z szacunku dla Polaków. Skoro zdecydowałem się na grę w waszym kraju, to nie wyobrażam sobie, żebym nie poznał również języka. To ja jestem tutaj gościem i muszę się przystosować, a nie na odwrót. Nie chodzi nawet o to, jak funkcjonuję codziennie w klubie, ale o sytuacje poza nim. Kibice często piszą do mnie, czasami zaczepiają. Dla mnie to jest bardzo fajna sprawa, że jak ktoś zapyta mnie o coś na ulicy po angielsku, mogę odpowiedzieć po polsku. Czasami widzę zdziwienie na twarzach kibiców, ale zaraz później pojawia się uśmiech i radość, że mogą ze mną porozmawiać po polsku. I to jest dla mnie duża satysfakcja, bo chcę dać coś kibicom od siebie nie tylko na boisku, ale również poza nim.

49            -2
~~~Kalukuka
Rysiek
W obecnej sytuacji na pewno by się sprzydal jednak za darmo by nie grał a nie jest już wiekowo zawodnikiem na którym można zarobić w obronie mamy doświadczonych Wasyla i Maćka i trzeba szukać młodych zdolnych żeby później ewentualnie z zyskiem sprzedać.

16            -2
~~~Prawda jest naga
Lubialem Ryska.
Pozytywny facet. Teraz bedzie mial 2 godz. jazdy autem do swojego domu. Richard powodzenia.

33            -2
~~~Xxx
Rysiu
A po Slovanie wróci do Wisły :), pewne info oczywiście jak będą go jeszcze chcieli

7            -18
~~~Tomin
Rysiu
Powodzenia... Jesteś super człowiek😊

27            -2
~~~gost
transfery
Rysiu w slovanie a Irsak w Wiśle?;-)

13            -5
~~~Janko Buszewski
Mamy Wasyla
Maćka Sadloka i ostatnio Klemenza,ale dobry i wysoki stoper bardzo by się przydał.Rychu to fajny gość i niezły piłkarz (choc pamiętam kiks z ostatnich sekund derbów z garbatymi) mógłby grać w parze z Marcinem a Sadloka możnaby przesunąć.Cóż,Wisła to nie jest ostatnio zbyt atrakcyjny kierunek jeśli chodzi o transfery do klubu,ale mam wrażenie że powoli wychodzimy na prostą i niebawem zaczną u nas gościć konkretni piłkarze.Wisła to marka,coś jak Slovan na Słowacji.Tymczasem życzmy Ryśkowi szczęścia ,w Jego przygodzie sportowej u naszych południowych sąsiadów,mając oczywiście nadzieję,że jeszcze o nas nie zapomniał i może zechce kiedys wrócić na R22!?Kraków to piękne miasto,Wisła to magiczny klub a Richard Guzmics to wciąz chyba "niezły kawał grajcara"?Taki triumwirat miałby sznase powodzenia,bo nie jest prawdą,że nie wchodzi sie drugi raz do tej samej rzeki.Wciąż to przeciez robimy...!!

23            -2
szczebelek
Może za rok się uda...
Ponoć odbyły się rozmowy odnośnie jego powrotu do Wisły, ale wmieszał się Slovan i nic z tego nie wyszło, to on miał być tym zaskakującym powrotem o którym szumiały wierzby na TT. Z resztą miał trafić do Białegostoku, ale wzięto o kilka lat młodszego Arsenicia.

5            -4