Niedziela, 27 stycznia 2019 r.

Transmisja meczu: Wisła - Etyr

W swoim kolejnym meczu towarzyskim, w trakcie zimowego okresu przygotowawczego, piłkarze Wisły Kraków zmierzą się z bułgarskim zespołem Etyr Wielkie Tyrnowo. Transmisję video z tej potyczki przeprowadzić ma serwis internetowy - sportal.bg.

Oto link do transmisji: https://www.sportal.bg/sportal_live_tv.php?str=15


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

vur1400
WISŁA PANY
o której Wisła gra dziś ?

12            -1
~~~Janko Buszewski
Bardzo fajny wywiad
na "Weszło" z Kubą Bartkowskim.Super się zachował rozwiązując kontrakt.Szanuję takich ludzi.Jest tam też,o atmosferze w zespole,o sztabie i o samym trenerze Stolarczyku.Polecam !!

23            -1
~~~Stefan
Goooooooooool
Gooool Marko Kolar !!!!

25            -2
Kosmaty
@vur1400
Według rozpiski od 15.00 czasu polskiego, faktycznie wyszli z opóźnieniem, swoją drogą straszliwie rwie tą transmisję, czy tylko mi, czy poprostu mają serwer przeciążony ilością odwiedzin?

7            -3
~~~Stefan
Po 30 minutach wrażenia
30 minut meczu za nami, ale Klemenz w środku pola obiecująco, Śliwa bierze na siebie ciężar gry, dobrze wygląda fizycznie nie wspominając o umiejętnościach - wg mnie chłopak jest gotowy do gry w Esie. Dwóch zawodników o inklinacjach defensywnych w środku, ale sensownie sobie Basha i Klemenz radzą. Fajne wejścia i podwajania bocznych obrońców, Kolar pracuje aż miło.

18            -3
~~~Kibic 1906w
16...
Kubuś napędza akcję za akcją 💪

19            -1
Kosmaty
Pierwsza połowa całkiem dobra
Dość szczelna obrona: czyste konto to jedno, ale też praktycznie nie było zagrożenia pod bramką Wisły, a bardzo nieliczne uderzenia w światło bardzo pewnie łapał Lis. Wisła szanowała piłkę, nie traciła jej głupio i w sposób przemyślany budowała atak pozycyjny. Poza tym fajne akcje w ofensywie. Strzelone 2 gole (niestety gol Drzazgi nieuznany ze względu na spalonego), ale co cieszy najbardziej, to fakt, że ten uznany gol... to powtarzalność. Ponownie akcja Drzazgi z Kolarem przynosi nam gola. Widać, że panowie dobrze się rozumieją i w kluczowych momentach ich współpraca przynosi efekty w postaci goli. Brawo. Teraz czekamy na 2 połowę i to jak przywita się Peszko.

18            -1
~~~Combo 1906
do Stefan
Klemens w środku pola obiecująco ? wszystkie piłki gra do tyłu obiecująco wygląda Kolar Śliwa Kuba pozdrawiam czekamy na drugą polowe

12            -1
~~~bartek111 1
Klemenz
A jak dla mnie to strasznie drewniany i toporny jest ten Klemenz

11            -13
MARECKI
ok
Jest i Peszko z nr.7

11            -1
~~~Stevie
Też się Klemenzem nie zachwycam
Dla mnie taki typowy środkowy obrońca... Sule

6            -1
~~~Stefan
Klemenz
do Combo 1906 - oczywiście możesz mieć inne zdanie, ale uważam, że z zadania rozbijania ataków przeciwnika oraz wyjścia do pierwszego rozegrania wypada obiecująco. Problemy zaczynają się gdy ma coś więcej pokazać. Ale wydaje mi się, że to właśnie pozycja stricte defensywnego pomocnika zostanie mu przypisana. Pzdr

4            -1
ciaga
Bez zmian.
Stolar zmienił tylko bramkarza i Śliwę na Peszkę. A co z Wojtkowskim?

5            -2