Poniedziałek, 28 stycznia 2019 r.

Wygasa rezerwacja miejsca karnetowego!

Wisła Kraków SA przypomina kibicom, że we wtorek 29 stycznia o godzinie 23:59 wygasa rezerwacja miejsca karnetowego z rundy jesiennej. Dzień później, tj. w środę 30 stycznia, niewykupione miejsca trafią do ogólnej sprzedaży.

Wiosną pod Wawel zawitają takie drużyny, jak Śląsk Wrocław, Pogoń Szczecin, Cracovia, Legia Warszawa, czy Piast Gliwice. Dodatkowo, karnet obejmuje także spotkania w ramach rundy finałowej.

Karnety na mecze "Białej Gwiazdy" nabywać można m.in. na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a także w wiślackiej "Strefie Kibica".

Każdy kibic, który nie posiada Karty Kibica może ponadto nabyć specjalny "bon na karnet". Ten zamienić będzie mógł po wizycie w "Strefie Kibica" na karnet. Można to zrobić za pośrednictwem dedykowanej strony: prawdziwa.wisla.krakow.pl

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

kongo
niektórzy już
przewidują klęske z mała ilością karnetów ale zrozumcie w ostatnim czasie kibice Wisłeki wydali naprawde duże kwoty by pomóc klubowi a to przecie częśto młodzi, niepracujacy ludzi więc skad maja nabrać? może jeszcze jakies hało zachecajace typu że jak Klub wyjdzie na prostą na jeden mecz bilety beda o połowe tańsze ? w ramach podziekowań za wsparcie kibiców?

12            -6
gazo
co z sektorami G i C ?
kiedy będzie można kupić karnet na te sektory ?

9            -4
~~~fan1978
na razie skromnie!, ale.....
.....pasowała by jakaś prezentacja drużyny, lub nowych piłkarzy dla "karnetowiczów" w celu zwiększenia zainteresowania kupnem karnetów. Dociągnąć do pierwszego meczu u siebie do 10 tys! ,a druga "dycha" z biletów i nie będzie źle, jak na zimę! Mobilizacja!!! Kto nie ma, pora nadrobić zaległości i z czystym sumieniem czekać na pierwszy mecz!:-)

17            -3
~~~fan1978
gazo
.....są sprzedawane: 210 i 135zł (ulgowy) zobacz w tabelce na oficjalnej w kolorze niebieskim!

9            -3
~~~Adam93837 26271
Karnet
Karnety na narożnik najpóźniej jutro się skończą. Czy klub planuje otworzyć sprzedaż na drugi narożnik?

7            -3
kazo73
Do strefy KIBICA
Oczekujecie by kibice kupowali karnety,bilety ale jeśli kibic potrzebuje informacji i dzwoni od dwóch,trzech dni na nr podany i słyszy że nr jest zajęty lub nikt nie odbiera, to krew się gotuje i odechciewa się kupna biletu czy karnetu!!!! Jeśli jeden nr stacjonarny jest za mało to ja wam kupie tel komórkowy i opłacę abonament .!!! Chcecie pełny stadion,chcecie by to kibice Wisły zakupili rekordową liczbę karnetów,to do cholery dbajcie i miejcie szacunek do kibica !!!!!

20            -10
~~~Bartolini 86
KK
Wiecie może jak jest z Karta Kibica czy mój znajomy może mi przedłużyć w strefie kibica kartę czy muszę być osobiście ???

3            -1
GrzegorzS
Z innej zas beczki, na D zostały słownie resztki wolnych
miejsc nawet jak wróci pewna część nie wznowionych to jutro sektor "D" zostanie wykupiony, coraz bliżej wykupienia sa niektóre sektory na "E", na niektórych zostąło coś ok. 200 wolnych miejsc ten tydzień może się zamknąc liczba nawet 9000 wykupionych miejsc, a to był by już duży sukces.

3            -3
~~~nowy
nowy
Otwarto do sprzedaży G1.

2            -1