Środa, 30 stycznia 2019 r.

Maciej Stolarczyk w obszernym wywiadzie dla katowickiego Sportu

Na zakończenie zgrupowania ekipy "Białej Gwiazdy" w Turcji - trener piłkarzy "Białej Gwiazdy", Maciej Stolarczyk, udzielił obszernego wywiadu dziennikarzom katowickiego "Sportu". Zachęcamy do jego oglądania.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


18    Komentarze:

~~~22ABG22
Jutro lamiemy 7000
I jedziemy na 10.000 !

100            -3
woytek1974
Wywiad dla katowickiego "Sportu"
A gdzie krakowskie media?

41            -6
oli79
Małymi kroczkami
ale do celu, zachęcamy znajomych!!!💪

33            -1
~~~z Podhala
Nazwać ich dziennikarzami to duże nadużycie...
Przecież większość tych pytań jest do prezesa, zarządu, właściciela, a nie do trenera!

23            -18
~~~PS
.
Pierwsze 3 mecze - 7 punktow realnych i wtedy ,,wszystko sie moze zdarzyc,, . Biorac pod uwage slabosc tej ligi + to jak ta druzyna wygladala grajac za darmo pol roku i jak ją to scaliło to naprawde ,, WSZYSTKO SIE MOZE ZDARZYC,, z naciskiem na WSZYSTKO. Wykupienie co najmniej 10tys karnetów tez bedzie jednym z czynnikow napedzajacych cala koniunkture.

40            -9
~~~Zły
Do wiedzących
Czy ktoś wie co z karą za zerwanie umowy dla 3 pajaców ponoć to 1 mln euro a jest cisza

9            -38
~~~Dociekliw y
Dno
No Panowie dziennikarze sięgnęliście dna

16            -26
~~~MK1906
Trener Stolarczyk
Od czasów Kasperczaka nie było takiego trenera w Wiśle, człowiek skarb, to samo Głowa mamy wielkie szczęście że mimo wszystko, całego szamba które się wylało ostatnio w Klubie mamy takie postacie. Do tego jeszcze Sobolewski Błaszykowski Brożek Kmiecik Jop mogę wymieniać i wymieniać, teraz my musimy im dorównać masz karnet, kup drugi jak nie możesz kup bilet jak tego też nie możesz przelej 5 pln do Socios albo do fundacji R22. Wisła to coś więcej niż Klub, pamiętajmy o tym zawsze i wszędzie!

61            -6
~~~wiskraków 2222
Dzienikarze
Maciej Stolarczyk Tzn.Pan Trener dla mnie chetnie go widze w Wisełce tak długo ja Ser.Aleks.F w MU .A dzienikarze słabiutko pytania nie do trenera mało o aspektach sportowych .

34            -1
~~~WisłaNaZa wsze
Chyba liczono
że trener powie coś czym będzie można sobie nabić wyświetlenia. Pytanie typu "czy Sarapata jest godna podania ręki?" ewidentnie na to wskazują. Już widzieli ten nagłówek: Solarczyk: Sarapata nie jest godna podania ręki lub Stolarczyk bardzo ostro o Sarapacie! Jeśli już zachaczam o tytuły, to chyba nie ma większych "profesionalistów" od odziału sportowego GW. Tam to w ogóle jest orwellowski odlot. Co z tego, że w sobotę napiszą "tak źle jeszcze nie było! Co dalej?", w niedzielę będzie " Cudownie, wspaniale, tak dobrze jeszcze nie było".

27            -4
GrzegorzS
Mam wrażenie, że poważny trener
i fachowiec spotkał sie z dwoma przedstawicielami czasopisma Galla. To ma być dziennikarstwo sportowe, czy zadawanie w koła macieju tych samych pytań od paru miesięcy. "Jak się Pan czuł jak kasy na koncie nie było?" Tak los sprawił, ze miałem w zyciu kontakt z dwoma dziennikarzami zajmującymi sie tym co się dzieje w Borussi Dortmund. Obaj grali w piłke na poziomie amatorskim obaj ukończyli kursy trenerskie jeden z wykształcenia jest dziennikarzem i ekonomistą sportu ze specjalizacją piłka nozna, drugi skończył dziennikarstwo oraz zarządzanie i marketing sportu specjalista piłka nożna, obaj po Ruhr Universitat i to własnie pokazuje poziom ogólny jakości polskiej skopanej wobec Bundesligi. Goście zajmują się w swojej pracy zawodowej jednym klubem i pracuja dla jedengo dużego ogólno niemieckiego tytułu. Gazeta ta zatrudnia jeszcze parę takich ekip zajmujących się innymi zespołami. I na Boga nikt tam nie zada 20 raz pytania na poziomie jak się Pan czuł gdy kasy nie było na koncie, a bywało, że czasami tej kasy nie było. Kurze brakowało mi pytania o zmiane nazwiska przez była Panią Prezes. Stolarczyk naprawdę klasa, bo co i jak odpowiedzieć na takie i tak zadawane pytania.

23            -16
bochen
Woytek1974
Krakowskie to było Tempo które pożarła konkurencja w postaci Przeglądu Sportowego, przez jakiś czas, Jasiu Cierpiatka próbował wydawać Supertempo, niestety posądzili go o wykorzystanie słowa Tempo i musieli zamknąć wydawani gazety, tak że Krakowskich mediów już nie ma, nawet Krakowska i Dzinnik nie są już Krakowskie, o ile mi wiadomo mamy w mieście tylko jedną Krakowską gazetę Głos Nowej Huty

28            -2
~~~~the real thomas
JJJBG
Maciej Stolarczyk ! Nasz nowy Diego Simeone ! :D

15            -2
~~~Szczęśliw y kibic
Przygotowania do wiosny
Jak zwykle trener Stolarczyk błysnął klasą :-) A tu rozmowa z Prezesem Wisłockim: link »

14            -1
~~~Meximus
Ciekawa opcja
Alexandar tonev znany z Lecha Poznań od lutego 2018 nie ma klubu zaprosić na testy napewno dużej pensji nie bedzie chciał a mozna gościa odbudować 28 lat najlepszy wiek do grania!

16            -4
~~~AlexMagnu s
6875 obecnie
7000 dzis peknie?

8            -2
~~~a68
@bochen
Warszawka ukradła nam jeszcze "Przekrój"i "Szpilki" nie wspomnę o stolicy:lol:

8            -2
~~~Pablitos8 4
Tonev
Tonev był kiedyś dobry. Tyle że na skrzydła mamy Kubę, Peszke, Wojtkowskiego, Bartosza, Śliwę, Słomkę i Boguskiego. Na cofniętym napastniku Drzazgę lub Wojtkowskiego. Nie wiem czy warto go brać by siedział na ławce jak rok temu Brlek

7            -1