Piątek, 1 lutego 2019 r.

RE-Bau sfinansuje remont szatni Akademii

We współpracy z firmą RE-Bau Sp. z o.o. w przyszłym tygodniu ruszy realizacja pierwszego celu stowarzyszenia Socios Wisła Kraków. Firma budowlana z siedzibą w Krakowie przy ulicy Armii Krajowej 19 dokona remontu szatni Akademii Piłkarskiej zupełnie za darmo.

- To kolejny dowód na to, jak spore i chętne do działania jest środowisko sympatyków Wisły Kraków - mówi prezes Wisły Kraków, Rafał Wisłocki. - Dostosowanie tych czterech pomieszczeń do naszych potrzeb sprawi, że będziemy mogli zadbać o takie podstawy, jak rehabilitacja zawodników po kontuzji - dodaje.

Członkowie Socios Wisła Kraków zdecydowali w głosowaniu, że pierwszym przedsięwzięciem, które stowarzyszenie wesprze będzie remont i wyposażenie szatni Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków, które nie zachęcają obecnym stanem. Po przedstawieniu planu remontu, który zakłada powstanie pomieszczenia funkcjonalnego do rehabilitacji, pomieszczenia do odnowy biologicznej oraz szatni piłkarskiej, firma RE-Bau Sp. z o.o. zgłosiła chęć pomocy. Dzięki temu fundusze które miały sfinansować remont zostaną przekazane Akademii na inny cel.

Socios to niezależne stowarzyszenie, które zostało założone pod koniec 2018 roku przez grupę osób, których celem jest szeroko rozumiane wspieranie działalności i rozwoju Wisły Kraków. Liczące już prawie 1500 członków stowarzyszenie na ten moment przekazało Wiśle blisko 400 tysięcy złotych. Mottem przewodnim Socios Wisła jest hasło "Ty wspierasz. Ty decydujesz".

Firma RE-Bau Sp. z o.o. wspierała Akademię Wisły już wcześniej przekazując darowiznę na działalność sportową w 2016 roku.

Podstawowym zakresem działalności RE-Bau Sp. z o.o. jest budownictwo kubaturowe: nowoczesne obiekty biurowe, hotelowe, komfortowe budynki mieszkalne i osiedla, kompleksy uniwersyteckie i centra handlowe. Realizacje Partnera Akademii znajdują się przede wszystkim w Polsce, a wcześniejsze także w Rosji, Niemczech i Francji. Potwierdzeniem pozycji RE-Bau są nagrody (m.in. Budowa Roku: Audytorium Maximum UJ, Instytut Zoologii UJ, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Hotel PURO we Wrocławiu i budynek biurowy Jacobs w Krakowie) oraz miejsca w rożnych rankingach (Forbes, Puls Biznesu). RE-Bau jest doceniana nie tylko za dotychczasowe osiągnięcia, ale przede wszystkim postrzegana jako firma systematycznie wzmacniająca swój potencjał.

Źródło: Akademia Wisły Kraków


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~MK1906
Super Sprawa
Panowie z RE-Bau Sp. z o.o. Czapki z Głów!!

68            -2
Pomian
Należy za ten gest podziękować.
To jest wielka klasa, że firma w tych czasach jest w stanie zrobić coś za darmo. Wyrazy uznania dla Wszystkich, którzy pomogli i pomagają Wiśle. Ważne, że Wisła Kraków wychodzi całkowicie na prosto. Może z czasem w działalność Klubu zaangażują się także jego dawne Legendy m.in. A. Szymanowski, K. Moskal, T. Kulawik, T. Frankowski, M. Baszczyński, M. Żurawski. Ich wsparcie i doświadczenie byłoby bardzo dobrą kartą przetargową w pozyskiwaniu nowych sponsorów, tworzeniu dobrej otoczki w samej Wiśle, że jednak coś się zmieniło, że jest inaczej niż było, że o tym Klubie można w końcu w dobrym świetle napisać w mediach oraz powiedzieć. Te Legendy mogłyby promować kolekcje odzieżowe, karnety,ważne wydarzenia historyczne jednego z najbardziej utytułowanych Klubów w Polsce, zachęcać do przyjścia na mecz, rozdawać autografy, występować w klubowych wywiadach i programach. Zapewne zachowały się genialne filmowe akcje tych zawodników, zdjęcia z fet mistrzowskich, to wszystko działałoby na wyobraźnie kibiców, szczególnie młodych.

54            -2
~~~gfhjk
Także ten...
Jeśli ktoś z Was będzie budował dom, to teraz już wiecie do jakiej firmy uderzyć :)

57            -2
~~~qilger
A teraz zestawcie wszystkich i wszystko obecne dookoła
z tym co propagowali klakierzy na Wiślackich forach i stronach, że Marzena i Damian to najlepsze co Wisłę spotkało i nikt inny.... znacie to

19            -2
~~~goal
Pomoc godna pochwały.
RE-Bau także z Wisłą.

16            -2
SMOK
@Haveaker
Dużo pomaga tez nasz prezydent Jacek M. Żałuje, ze na niego glosowałem. Już nigdy więcej.Oby spadł z tego stołka przy korycie.

10            -7