Sobota, 2 lutego 2019 r.

Ruszamy z typerem - wiosna 2019!

Już za niespełna tydzień wznowione zostaną rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy, a to oznacza, że najwyższy już czas uruchomić kolejną edycję naszego wiślackiego typera - tym razem jest to edycja wiosna 2019! Zapraszamy do gry!

A jakie są jej zasady? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje nagrodę. W tej edycji jest to opłacany przez nas karnet na dowolnie wybrane miejsce (poza sektorami VIP) na rundę jesienną sezonu 2019/2020.

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa do końca bieżącego sezonu ligowego!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~M-ce
tylko 1 nagroda
Szkoda że jest tylko 1 nagroda na tyle osób biorących udział w typerze :-(

13            -2
cypioorek
pytanie do redakcji
Czy istnieje możliwość podglądu wytypowanego wyniku meczu w czasie jego trwania ? Nie wiem jak innym ale mi brakuje tej opcji. Często wypełnia się wyniki z wyprzedzeniem aby nie opuścić kolejki i nie wszystkie wyniki się pamięta. Szczególnie pod koniec sezonu kiedy kilka spotkań rozgrywanych jest równocześnie. Myślę że poprawiłoby to atrakcyjność typera i zwiększyło emocje oglądania wytypowanych spotkań.

od moderatora: postaramy się dodać taką opcję. 

11            -1
Simoniks
Puchary
Zdanie dotyczące punkacji za mecze pucharowe akurat jest zbędne :)

od moderatora: nie w przypadku meczów Pucharu Polski, a na pewno finał znajdzie się w grze.  

6            -2