Poniedziałek, 4 lutego 2019 r.

Rafał Pietrzak zwrócił pieniądze zebrane przez kibiców!

Jak podała "Gazeta Krakowska" - obrońca Wisły Kraków, Rafał Pietrzak, zwrócił Stowarzyszeniu "Socios Wisła" pieniądze, które fani zebrali dla piłkarzy "Białej Gwiazdy" w ramach akcji #KibicePiłkarzom. Fundusze zwrócone przez zawodnika zostaną przeznaczone na bony. Te będzie można wymienić na karnety dla innych potrzebujących fanów naszego klubu.

Przypomnijmy, że w trwającej w grudniu ubiegłego roku akcji kibice zebrali blisko 50 tysięcy złotych. Pieniądze te zostały rozdzielone solidarnie pomiędzy piłkarzy i członków sztabu "Białej Gwiazdy".

Źródło: Gazeta Krakowska


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


24    Komentarze:

~~~Holender
Brawo ty
Szacun........

223            -5
mackub
Szacun!!
I tak zostaje się Legendą⭐Brawo

180            -9
Niewierny Tomasz
Brawo Rafał
To jest postawa prawdziwego Wiślaka, BRAWO !!

199            -6
robo71
RAFAŁ
jak ty mi zaimponowałeś :-)

103            -3
Kosmaty
Brawo.
To wychodziło po około 5 tysięcy na głowę... niby to niewielka część jego zarobków, ale gest który należy docenić, bo nie musiał tego robić. W końcu to jego uczciwie zarobiona wypłata, która mu się należała z racji kontraktu i to, że wpłacili ją kibice, a nie klub nie powinno mieć znaczenia. A jednak Rafał spojrzał na to inaczej, docenił inicjatywę kibiców dla piłkarzy i postanowił w ten sposób nam podziękować... DZIĘKUJEMY, DOCENIAMY, ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW (NIE TYLKO SPORTOWYCH).

98            -6
Burczga28
...
Wielkie brawa dla Rafała:-)

88            -2
andy1906
Zwrot pieniędzy
Zachowanie z klasą, brawo Rafał

86            -2
~~~GURULI 76
Szacunek
Powodzenia w lidze

82            -4
~~~Jb1906
Rafał Pietrzak
Człowiek szlachetny !

79            -6
Polak mały
Zarobił uczciwie
i powinien korzystać z nich realizując własne potrzeby. On miał akurat taką... Może wszyscy powinniśmy ten jeden raz zwariować i postąpić podobnie, oczywiście w miarę swoich możliwości ewentualnie w duecie z kimś kupić bon czy karnet znajomemu lub powierzyć wybór Socios. Ot tak binarnie ala Jaro czy Rafcio.

76            -3
pawelkaper1
Rafał
Brawo, i szacunek:-)

72            -2
~~~wiskraków 2222
Nooooooo
Ale mi zainponował Rafcio Pozdrawiam Piłkarza Wislaka

70            -3
mackub
Szacun!!
I tak zostaje się Legendą⭐Brawo

59            -5
~~~Txc
Brawo Rafał
Szacunek dla Rafała ale chyba żartujęcie z tym statusem legendy.

34            -4
~~~M-ce
To nie tylko Rafał zwrócił ale cała drużyna
wszyscy piszą szacun Rafał a tu szacun należy sie całej drużynie

42            -4
Burczga28
Trochę nie na temat ale...
Czytałem wywiad z mężem mazi gapci i wpadłem w pewne zakłopotanie:-( Twierdzi że współpraca z Wisłą mu się nie opłacała, ale żonie chyba już się opłacał hahaha Kurła siąść i płakać potem padalec będzie pił drinki na Bahama albo gdzieś tam za kasiore którą świnka pobrała.

64            -2
hutniczek12
I dlatego.....
I dlatego ,że mamy takich kibiców i piłkarzy WISŁA NIGDY NIE ZGINIE !! SZACUNEK RAFALE.

56            -1
~~~22ABG22
Cos pieknego Rafal!
Wielcy Ludzie, Wielkie Gesty. To jest bycie Prawdziwym Wislakiem! Cichy, ale prosze.

30            0
Novetzki
Pomysł
A może tak Nasz Klub zrobiłby koszulki z nazwiskami piłkarzy. Teraz każdy może wydać 230 zł i zrobić nadruk, a gdy klub zrobił oryginalne koszulki meczowe z oryginalnymi nadrukami plus może nawet z autografem piłkarza to dochód myślę że byłby jak na nasze warunki gigantyczny. Kto by nie chciał mieć koszulki Kuby, Brożka, Wasyla.... I innych. Nawet koszulka retro Głowy i Stolarczyka cieszyłyby się niemałym zainteresowaniem. Pamiętam jak CR7 przechodził z MU do Madrytu... Wtedy koszulki w dużej mierze spłaciły transfer, nam mogłoby to wyjść z kłopotów i upamiętnić nasze legendy. Myślę że jakby taka koszulka kosztowała nawet 2 razy tyle co zwykła to byłoby chętni. Koszulka Kuby za 500zł ... Przecież to promocja 😀

30            -4
mackub
wywiad
Też nie w temacie. Właśnie też przeczytałem wywiad z mężem tej złodziejki i tak mi ciśnienie skoczyło, że chyba nie usnę. Świat się kończy: szubrawcy i złodzieje których działania nazywa się po imieniu czyli OSZUSTWEM nazywają to hejtem. No jaja!! Kuźwa niewiniątka. A kto przytulił 25 baniek w pół roku i doprowadził razem z bandytami klub do upadku? Już nie mogę się doczekać wspólne celi z miśkiem. Bo w to że postawią jej zarzuty jakoś dziwnie jestem pewien

37            -1
~~~Sektor x
sektor x
Widziałem się z Rafałem przypadkowo na zakupach po świętach i powiedział cytuje : Nawet jak nie będzie kasy to dogramy sezon do końca Gość ma w sercu Biała Gwiazdę - trzeba to przyznać, nic tylko się cieszyć że mamy następców Głowy czy Sobola w drużynie 💪💪ԁ 70;:-)

54            -1
~~~goal
Dobrze, że to już nowe czasy.
Bo Pigi połknęła by te pieniądze i jeszcze oskarżyła by go o to, że tak mało.

33            -1
~~~Kolo
Szacunek
Pan Rafał to człowiek z klasą.

12            -2
~~~escobar
POWIEM WAM
Powiem wam że Marzena S nie pójdzie siedzieć mogę się założyć ani nie poniesie większej odpowiedzialnośći dlatego że już tyle czasu a ni słychu o zatrzymaniu,przesłuchani u czekają na wyciszenie w mediach a ona zna śmietankę sędziowską zobaczycie że mam rację.

6            -5