Czwartek, 7 lutego 2019 r.

Jesús Imaz zwrócił pieniądze przekazane mu przez Socios Wisła. I przesłał zwrotnie nie tylko te!

Jak poinformowało na swoim twitterowym koncie Stowarzyszenie "Socios Wisła" - nasz były zawodnik, Jesús Imaz, postąpił podobnie, jak całkiem niedawno Rafał Pietrzak - zwracając pieniądze przekazane mu przez "Socios Wisła" w ramach kibicowskiej akcji #KibicePiłkarzom.

Co ciekawe kwota przekazana na konto "Socios Wisła" przez Hiszpana była większa, od tej, którą zawodnik otrzymał w ramach wspomnianej akcji!

Wypada bez wątpienia o tym niewątpliwym geście Jesúsa Imaza pamiętać, jak i o tym, jak bardzo skuteczny był choćby w naszych meczach derbowych! No i za to wszystko podziękować, np. wtedy, gdy pojawi się na Reymonta ze swoją obecną drużyną, którą od kilkunastu dni jest jak wiadomo Jagiellonia Białystok.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

oli79
Szacun!!
Dobro zawsze powraca, kiedyś wróci do ciebie!! Powodzenia Jesus👏

200            -4
mackub
Szacun Bracie!!
Chłop z Hiszpanii a zrozumiał co to znaczy być Wiślakiem. Piękny i wzruszający gest. Swoją drogą jaki super klimat był w naszej Drużynie, że kolejny Zawodnik zdobywa się na taki gest. Trenerze coś czuje Twoją Wielką Robotę! Z takimi ludźmi nigdy nie zginiemy!!

157            -7
Bobinio21
Piękny gest!
Dzięki Jesus, piękny gest! Fajnie, że gra w Jadze a nie w amice. Należę do pokolenia ... Braci się nie traci! Żółto-Czerwoni to Bracia są z Jagiellonii! Może jeszcze Imaz wróci do nas? Oby... dobry Piłkarz.

137            -9
~~~Ryan
Klasa
Pozywał klasę na boisku, pokazał klasę poza boiskiem, tymb teraz gdy już nic nie musiał. Brawo Jesus, brawo Rafał

133            -4
~~~Bik
Darowizna
To kto jeszcze nie oddał?

6            -109
~~~WisłaNaZa wsze
Bik
Nie twój interes. Jeśli ktoś chce przekazać WŁASNE pieniądze, które otrzymał od kibiców to bardzo miło z jego strony. Nie ma żadnego obowiązku, tym piłkarzom należało się dużo dużo więcej.

85            -6
szczebelek
Hiszpan z klasą!
Jak widać, to nie narodowość kształtuje człowieka. Imaz jako jedyny z Hiszpanów nie opowiadał jak bardzo kocha Wisłę i Kraków ( Carlitos, Velez) jak niektórzy albo nie deklarował, że chce tu zostać i być kapitanem ( Llonch) tylko grał i strzelał bramki. Na koniec odchodzi i oddaje to, co mu się należało za półroczne tyranie bez płacy. Po prostu klasa i w przyszłości chętnie bym go zobaczył w naszych barwach.

117            -4
~~~kristof..
tez z Hiszpanii
a zupełnie inna klasa....Carlitos ucz sie!

119            -6
~~~wiślak90b r
Najemnik
Nie każdy obcokrajowiec okazało się że to najemnik jak są nazywani;-) ;-)

71            -5
~~~Stevie
Szkoda...
Według mnie to największa strata w tym sezonie

80            -5
Kosmaty
Bardzo pozytywne zaskoczenie. DZIĘKUJEMY JESUS!
Każdy piłkarz ma prawo indywidualnie zdecydować, mało tego, to ich uczciwie zarobione pieniądze, z których miesiącami byli okradani przez poprzedni zarząd pracodawcy. Mają pełne prawo je zatrzymać i nikt nie ma prawa mieć do nich o to pretensji. A tu mamy piłkarza, który nie jest wychowankiem klubu, co więcej jest obcokrajowcem, dla którego Wisła to tylko kolejny pracodawca na rok, może dwa (ostatecznie występował u nas zaledwie 3 rundy)... a mimo to zdecydował się na taki gest. I nie chodzi już tutaj o kwotę, ale sam gest. To najlepiej świadczy o tym jaką szatnię zdołał zbudować Stolarczyk i jak piłkarze odbierali nas, kibiców i nasze starania by ich wesprzeć nie tylko w trakcie meczu, ale także poza tym (choćby tą właśnie zbiórką na ich pensje). My ich szanowaliśmy, staraliśmy się ich wspierać, a oni teraz nam się odwdzięczają. DZIĘKUJEMY JESUS! Pamiętamy o golach, asystach, ambitnej grze, będziemy pamiętać także i o tym. Wiślackie trybuny zawsze przyjmą Cię z otwartymi ramionami nawet teraz, gdy grasz już dla innego klubu i dla innych kibiców, dla nas zawsze będziesz Jesus Imaz - Wiślak.

57            -5
~~~22ABG22
Brawo Jesus!
JESTES CZESCIA HISTORII WIELKIEJ WISLY! Wielki gest.

60            -6
~~~Jazda
jazda
Ponoć nawet zapisał się do Socios i kupił karnet, Bartkowski też zwrócił kasę i zapisał się do Socios

73            -5
~~~Brudny Harry
Gracias Jesuz !
Gest progesjonalisty.

49            -4
~~~GURULI 76
Szacunek
Pamiętam jak po pierwszym jego meczu pisałem o jego walorach pilkarskich że ten gość ma to coś Powodzenia

30            -7
~~~Raulo7
W końcu to Jezus
A na poważnie to super człowiek i piłkarz. Willa szkoda, że odszedł. Tak samo żal Arsenica i Kostala .Może jak znajdzie się inwestor to go odkupimy. To byłoby coś pięknego.;-) ;-) ;-)

31            -6
hutniczek12
I dlatego.....
Takich ludzi należy szanować i podziękować przy najbliższej okazji !! BRAWO JESUS . Do zobaczenia na R-22.

6            -3