Piątek, 8 lutego 2019 r.

Przypominamy o wiślackim typerze!

Już dziś piłkarze Ekstraklasy wznowią rywalizację ligową sezonu 2018/2019, a to oznacza start gry w naszego wiślackiego typera. Aby dołączyć do wspólnej zabawy należy oddać swoje typy dziś przed godziną 18:00, kiedy to rozpocznie się pierwszy mecz! Przypomnijmy, że nagrodą w grze jest karnet na mecze piłkarzy Wisły Kraków na rundę jesienną kolejnego sezonu ligowego!

A co dokładnie trzeba zrobić, aby dołączyć do naszej gry? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje nagrodę. W tej edycji jest to opłacany przez nas karnet na dowolnie wybrane miejsce (poza sektorami VIP) na rundę jesienną sezonu 2019/2020.

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa do końca bieżącego sezonu ligowego!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?