Piątek, 8 lutego 2019 r.

Konferencja prasowa: Jakub Błaszczykowski wraca do Wisły!

Zapraszamy na relację wideo z konferencji prasowej, na której ponownie jako piłkarz Wisły Kraków zaprezentowany zostanie Jakub Błaszczykowski!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


22    Komentarze:

~~~Jazda
jajcarze :)
a dziennikarze jacyś drętwi

32            -1
~~~MattMario 20
Wisła
W końcu czuję wielką dumę z bycia Wiślakiem! Odpowiedni ludzie są na odpowiednich miejscach. Kuba witaj w domu. Pozdrawiam!

43            -1
Baron
xyz
Kuba witaj w domu !

29            -1
olszaI
Kuba już jesteś....
naszą legendą i jestem pewien że zapisałeś sie na zawsze złotymi zgłoskami w historii Wisły !!! Kuba chylę czoła.

31            -3
pauleta19
Kuba jesteś wielki!
Wzruszające jest to, że jak za dziecięcych lat ponownie uwierzyłem, że wiara i przywiązanie piłkarza do klubu to nie tylko puste słowa.

40            -2
GrzegorzS
Kolejna konferencja
zmarnowana przez dziennikarzy, i co z tym zrobić? tyle nie zadanych interesujących pytań. A gośc pyta jak Kuba ocenia swoja forme. I co on ma na to odpowiedzieć? Pytanie kiedy zaczął myśćeć i co myślał?

20            -10
~~~MattMario 20
Koszulka
Właśnie kupiłem Wisły koszulkę meczową Kuby Błaszczykowskiego z autografem za 418,76zł z dostawą. Jest dostępna na prawdziwa.wisla.krakow.pl. Wiecie co robić?! Pozdrawiam! :D

35            -4
wilkrobert13 2
Pan Kuba.
Dyscyplina,obowiązek,charakter wojownika,wielki talentem-Wiślak.Zaprzeczenie mnie i dlatego Go lubię.:-)

27            -1
kongo
Kuba dziekujemy
dziekuję też Królewskiemu ale niestety czasem niepotrzebnie gwiazdorzy i na konferencji nie powinien pisac twittów i w dodatki ze pytanie sa nudne.terez nic bardziej nie jest Wisle potrzebne jak dobra otoczka wokól niej a dziennikarze moga dużo wiec po co takie teksty?

6            -65
~~~TS 77
puknij sie w leb!
Kongo@ puknij sie w leb! konferncja byla nudna jak flaki z olejem! dziennikarze niestety nie staneli na wysokosci zadania pytania nudne banalne! Kuba super czlowiek skromny niektorzy pseudogwiazdorzy powinnite konferencje obejrzec!

33            -2
~~~kibic 95173
koszulki
Mam małe pytanko. Dlaczego te nowe gadżety i koszulki nie są na oficjalnym sklepie internetowym tylko na nowym "Prawdziwa Wisła``?

17            -1
lachut
@kongo
Królewski nie gwiazdorzy - on po prostu jest taki specyficzny, robi 11 rzeczy na raz, geniusze tak mają. Jak go coś nudzi to po prostu to rzuca więc lepiej żeby nie zadawali mu więcej głupich i nudnych pytań. Przeczytaj sobie wywiad z nim na Przeglądzie Sportowym: link »

31            -2
~~~kibic 95173
koszulki
Czyżby dochody z "oficjalnego sklepu internetowego" nie szły do klubu tylko na konto SKWK lub innego nie wiadomego podmiotu?

15            -7
~~~tabaluga
@kibic 95173
Można się domyślić kto zarządza Wiślackim Światem. Jak SKWK pokazywało wyciągi z kont to napisali, że co drugi dzień dostają 15 tys. za sprzedane pamiątki, koszulki itd, czyli to wszystko szło do nich. Lepszy już sam sklep internetowy na wysokim poziomie niż taka buda, która od kilku lat miała być super sklepem.

15            -3
Kosmaty
@kongo
Być może masz rację, że w czasie konferencji mógłby troszkę wstrzymać... ale. No właśnie "ale". 1. Pytania rzeczywiście nie były zbyt odkrywcze, choć trudno mieć tu pretensje do dziennikarzy, bo na niektóre poprostu chcieliśmy usłyszeć odpowiedź bezpośrednio z ust Kuby, choćbyśmy i tak wiedzieli co odpowie. 2. Sam Kuba poprosił o trochę luzu i to już na samym początku konferencji ;) 3. Królewski taki poprostu jest, zakręcony w swoim szaleństwie... ale też w tym szaleństwie jest metoda. Wisła w ostatnim czasie bardzo potrzebuje kogoś na froncie medialnym, kto nie chowa się za podwójną gardą, tylko idzie pełną parą i wszędzie wpada razem z drzwiami. Wiśle na samym czele potrzebny jest ktoś, komu my jako kibice jesteśmy w stanie zaufać i kto będzie w stanie zjednać sobie media. Kubie ufamy, ale on nie lubi być na pierwszych stronach gazet, poza tym ma inne obowiązki w klubie i inne cele (czyli dobrą grę), Jażdżyński za wiele się nie udziela. Ok, duża postać w swojej dziedzinie, ale on z kolei nie byłby w stanie tak porwać kibicowskiego tłumu. Leśniodorski bardzo wiele pomógł i bez niego by to nie wypaliło, ale to zadeklarowany Legionista (nie mam tu nic złego na myśli), on nie pociągnąłby za sobą kilkunastu tysięcy Wiślaków. To Królewski ciągle nas prowokuje, nakręca i ciągnie za uszy do przełamywania kolejnych barier. A bez nas tak licznie działających nic by się nie stało. Klub w ciągu niecałego miesiąca pozyskał sporo ponad 14 milionów złotych (nie wiem ile dokładnie, bo to non stop mocno rośnie), z tego 4 miliony to pożyczka od Wielkiej Trójki i 3 miliony z Jagiellonii za transfery. Jednak ponad połowa z tych 14 milionów to kasa którą zebraliśmy my jako kibice w ramach różnych zbiórek i aukcji, kupując tak licznie karnety i bony, kupując koszulkę z linią życia, nabywając akcje, a pewnie wiele osób przy okazji zakupu biletu z rozpędu odwiedziło sklepik i dorzuciło sobie jakiś szalik, czapkę czy smycz. Wcześniej nikt nas tak nie poruszył i nie zmotywował, a dziś tym frontmenem jest właśnie Królewski, a porywa nas także dla tego, że jest tak zakręcony. W jego wypadku to wzbudza zaufanie, co więcej jego słowa mają pokrycie w jego działaniach i rezultatach tych działań.

16            -3
~~~Pawel
Koszulki
Kiedy będą wysyłane koszulki "Linia życia"? Ktoś się orientuje ?

7            -1
~~~KRK
@ lachut
Zgadzam sie ...Jarek to geniusz.. to taki człowiek który zawsze wyjdzie na swoje a nie wielu tak ma..polecam wywiad :-)

12            -2
Kosiarz
@~~~tabaluga
co do Wiślackiego Świata pasowałoby oficjalne stanowisko nowych władz SA. Wydaje mi się, że SKWK mogła wykazywać dochody ze sklepu w budynku hali, ale oczywiscie nie znam sytuacji, stąd wniosek jak w pierwszym zdaniu...

7            0
~~~lolo
Proponuję zastosować logowanie zero-jedynkowe
link » i link » Logujemy się z jednego logina do prawdziwej wisły i kupno biletów, musimy być zero-jedynkowi jak mówi nasz Pan Geniusz Jarosław Królewski :-) :-) :-) Nie sztuka rejestrować się i zakładać nowe konto na każdym portalu wiślackim. Takie ułatwienie proponuję.

4            -4
~~~Zawiedzio ny
Zawiedziony
Czemu film już niedostępny ? Chciałem obejrzeć na spokojnie po przyjściu z pracy, a tu lipa :(

8            -1
~~~Wiślak FCZ
Kuba
Kuba, JESTEŚ GODZIEN PODANIA CI RĘKI - WITAJ W DOMU !!!

3            -1
~~~Waldek
do Zawiedziony
.. ja też dopiero teraz dam rade obejrzeć... link »

3            -1