Piątek, 8 lutego 2019 r.

Wesprzyj Akademię - przekaż 1% podatku!

Kupując akcje Wisły Kraków stajesz się akcjonariuszem klubu. Przekazując 1% podatku zostajesz sponsorem Akademii. Jak co roku możecie w symboliczny sposób wesprzeć szkolenie młodzieży Białej Gwiazdy.

Czy warto?

Wierzymy, że tak. Nasza młodzież coraz śmielej puka do drzwi pierwszej drużyny. Podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej najlepszym strzelcem Wisły był 16-letni Aleksander Buksa, a dobre opinie zbierał jego rówieśnik Daniel Hoyo-Kowalski. Liczymy, że dobra praca da efekty już wiosną. Pierwsze szlify w meczach Lotto Ekstraklasy jesienią zbierał 18-letni Patryk Plewka, o miejsce w składzie starają się też jego rówieśnicy: Daniel Morys i Kacper Laskoś.

Jak to zrobić?

Na Akademię Piłkarską Wisła Kraków można przekazać 1% podatku dochodowego, wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT. Rubrykę w rozliczeniu podatkowym uzupełniamy wpisując:

Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków
Numer KRS: 0000127464
Dopisek: Akademia Piłkarska

Zgodnie z ustawą "o działalności pożytku publicznego i wolontariacie" podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Przekazane środki zostaną w całości przeznaczone na rozwój młodych piłkarzy Wisły Kraków.

Zachęcamy do wsparcia!

Źródło: Akademia Piłkarska Wisła Kraków


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~LEST@N
Aplkacja do rozliczenia podatku
Większość fundacji udostępnia aplikację do rozliczenia podatku z możliwością przesłania rozliczenia do US. Czy w naszej Akademii nie ma nikogo bystrego który by taką aplikację przygotował i udostępnił?

3            -5
lukas6661
Program
Witam, Może ktoś zrobi program do rozliczeń Pit aby były te dane na akademie wklepane? Sądzę że dzięki temu dużo więcej zbierzemy.

7            -3
kazo73
PIT
Udostępnijcie aplikacje rozliczeniową PIT a przekonacie się ile na tym zyskacie !! Będzie jak z akcjami które zostały wysprzedane w 24 godz!! Więc zakasać rękawy półki jest entuzjazm na WISŁĘ bO na daną chwile czego nie wymyślicie wiąże się z sukcesem !!!

3            -3
kazo73
PIT
Warto utworzyć aplikacje do rozliczenia PIT,trzeba wykorzystać wszelkie środki by kasa płyneła strumieniami do Wisły i by one zostały przeznaczone np.na AKADEMIE PIŁKARSKĄ pólki jest zapał kibiców i są zwariowani na punkcie wydawania pieniędzy na własna miłość !!!

4            -2