Poniedziałek, 11 lutego 2019 r.

Maciej Sadlok: - Dominuje rozczarowanie

- Oczywiście, że dominuje rozczarowanie, w końcu przegraliśmy mecz, jesteśmy więc źli. Chcieliśmy zacząć inaczej. Nie możemy się zasłaniać tym, że drużyna jest w przebudowie, bo jakiś tam niedługi czas jesteśmy już ze sobą i przyjechaliśmy tu wygrać. Życie to zweryfikowało. Po bramce na 0-1 mieliśmy dobry moment i zaczęliśmy fajnie konstruować akcje, prowadzić grę. Wtedy jednak spadł na nas ten kubeł zimnej wody. Bramka na 0-2 była pechowa, bo wpadła po jakimś rykoszecie. Zdecydowanie już było ciężej - mówił po porażce Wisły w Zabrzu, Maciej Sadlok.

- Górnik wygrał zasłużenie i musimy ten mecze przeanalizować - to gdzie były dobre momenty, a gdzie błędy, a było ich więcej, bo przegraliśmy - dodał wiślak.

- W tych ostatnich dwóch spotkaniach sparingowych nasza gra wyglądała trochę lepiej z naszej strony. Wiadomo, liga to jest zupełnie inna bajka i trzeba to później wszystko przełożyć. Trzeba się szykować do kolejnego meczu, zobaczyć te złe strony i skupić się na tym jak się ich pozbyć. Wiem że to co mówię jest banalne, ale musimy szukać plusów, a minusy musimy wyeliminować - zakończył Sadlok.


 OŚ, KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

sk04
Spokój i opanowanie!
Akurat w piłce nożnej to podstawa :-) Ten mecz ewidentnie nie wyszedł, ale to już przeszłość. Wierzę, że z każdym następnym będzie coraz lepiej. Dobry występ Maćka i b. udana interwencja, która uratowała Nas przed utratą trzeciej bramki.

23            -3