Środa, 13 lutego 2019 r.

Jakub Błaszczykowski najlepszym wiślakiem w meczu z Górnikiem

Zakończyliśmy już przyjmowanie Waszych głosów, w pierwszym w tym roku konkursie, w którym ocenialiście grę naszych piłkarzy. Miało to oczywiście miejsce po meczu ligowym z Górnikiem Zabrze, a ten był niestety w wykonaniu wiślaków po prostu nieudany. Nie może więc dziwić fakt, że żaden nie otrzymał noty powyżej wyjściowej "piątki". Najlepiej wypadł Jakub Błaszczykowski, otrzymując średnią ocenę równą 4.88 punktów.

Poza nim "czwórki" dostało jeszcze tylko dwóch zawodników - debiutujący w naszych barwach Sławomir Peszko, a także Mateusz Lis. To niestety wyraźnie pokazuje, jak mocno nie przypadła głosującym do gustu gra wiślaków. Pozostali zarobili bowiem oceny rozpoczynające się od "trójek". W sumie jednak trudno się dziwić, przypominając sobie jak wyglądał nasz mecz w Zabrzu.

Niewątpliwie naszych piłkarzy czeka mnóstwo pracy, ale mamy ogromną nadzieję, że noty po kolejnym meczu będą znacznie lepsze.

Oto komplet wyników:

Jakub Błaszczykowski 4.88
Sławomir Peszko 4.33
Mateusz Lis 4.03
Vullnet Basha 3.88
Kamil Wojtkowski 3.84
Matej Palčič 3.69
Rafał Pietrzak 3.61
Maciej Sadlok 3.54
Marko Kolar 3.49
Patryk Plewka 3.41
Marcin Wasilewski 3.31
Krzysztof Drzazga 3.26

Pozostałe oceny:
Praca sędziego - Jarosław Przybył 5.89
Gra zespołu: Górnik Zabrze 5.77
Atmosfera na trybunach 4.92
Praca trenera Macieja Stolarczyka 4.48
Gra Wisły w ofensywie 3.43
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 3.40
Gra Wisły w defensywie 2.71

Maciej Śliwa i Łukasz Burliga - grali zbyt krótko i nie byli oceniani w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięło udział 2 212 osób.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~goal
To te najgorsze mecze, ...
... w których sędzia jest lepszy od najlepszego piłkarza. W tym przypadku dostał oceny nawet o wiele wyższe. Oby trener poukładał to jak najprędzej.

23            -2
~~~Cocojumbo
Racjonalnie
Zdecydowanie Drzazga nie był najsłabszy na boisku, Plewka multum strat, Basha bardzo wysoko a w pierwszej częsci meczu 90% podań albo do tyłu albo niecelnych. Mecz przegrał środek pola, napastnicy nie mieli z czego grać...

24            -10
~~~Gregor
najgorszy?
wedle statystyk zamieszczonych na tym Portalu Drzazga był najlepszym wiślakiem.

8            -3
~~~Wisla Immortale
442 nie dziala
Stawiamy na gre 2 napastnikami, ale na razie zaden z nich nie potwierdzil jeszcze swojej klasy, rezygnujac jednoczesnie z jednego pomocnika i otwierajac sie w drugiej linii na przeciwnikow. Na chwile obecna zszedlbym na 451 (lub wariacje) a za podwieszonego napastnika gralbym Wojtkowskim. Drzazga z przodu. Poki co wiekszosc meczow wyglada tak samo 0-1, 0-2 w plecy, dziury w pomocy ktore powoduja sputoszenie w obronie kiedy rozpedzeni pomocnicy wroga wjezdzaja na duzej predkosci w nasza defensywe...

4            -3
~~~kazek
Co ciekawe, według Instat wyniki były odwrotne
I o ile w przypadku Kuby statystyki były mylące(straty wynikały z tego, że był aktywny i mu się chciało), o tyle czy Krzysiek był najsłabszy z Wiślaków? Moim zdaniem zdecydowanie nie!

8            -2
Mario
Po raz kolejny powtarzam byłem na meczu
najsłabszy był Wasyl, robił katastrofalne błędy, wolny, mało zwrotny, nie dokładnie podający, źle ustawiający się. Nie można dawać dobrej oceny tylko dlatego, że walczy, że chcę, bo serducha nie można mu odmówić. Najsłabszy był Wasyl, Potem, Plewka, Basha oraz reszta defensywy no może poza Pietrzakiem, który zagrał na takie 3,5.

9            -1
~~~Wiślak 93
Wasyl z Kubą najsłabsi ale Kuba się poprawi
Najlepszy Peszko później Pietrzak , kolar basha...

4            -3