Poniedziałek, 18 lutego 2019 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu ze Śląskiem

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 22. kolejki ligowej spotkaniu ze Śląskiem Wrocław.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Aalan
Palcić całkowicie dzisiaj odmieniony
Czyścił wszystko co się dało. Aktywny Drzazga . Największy zawód to chyba Kolar i Basha który zaliczył dziesiątki złych podań. Plewka lepiej niż z Górnikiem jednak dalej uważam ,że póki co powinien grać po 20-30 minut. Po wejściu bardzo dobrze Wojtkowski ciągnął grę jednak reszta za nim już nie nadążała

54            -10
kongo
mam nadzieje
ze ten Vukan umie rozegrac piłkę bo teraz chaos nie ma kto rzucić piłki.

59            -4
~~~Jony
z Plewki będą ludzie
Gość jest piekielnie szybki i ma niesamowite rajdy z piłką przy nodze jak minął raz 3 zawodników Śląska przecierałem oczy ze zdumienia, musi tylko poprawić grę w defensywie i podania

40            -17
~~~ASOWNIK
GRa
No wyglądało to lepiej niż z Górnikiem ale dalej jeszcze brak zgrania i zrozumienia ale miejmy nadzieję kwestia czasu by zawodnicy się mówiąc kolokwialnie dotarli. Dzisiaj Basha wyjątkowo słaby występ masa niedokładnych podań, Kolar jego gra jakaś taka nie pewna bez pomysłu, Na plus Wojtkowski wszedł ożywił grę, mam nadzieje że będzie miał więcej okazji do gry, reszta zespołów w miarę dobry poziom gry lecz mam nadzieję że w miarę kolejnych meczy będzie jeszcze lepiej :-)

30            -2
~~~BeloHrvat skiABG22
Bezcenne 3 punkty
Zespol kadrowo oslabiony mega. Gramy o utrzymanie. Na szybkiego musi sie ogrywac Plewka, Kuba, Peszko jeszcze nie wgrani w system. Lawka b.skromna, bez wielkiego pola manewru. Stolar robi co moze, klei ta ekipe jakos, a dzis bardzo madra, rozsadna gra tymi srodkami, ktore mielismy.

21            -5
~~~mex
Palicić nie Palicic
ludzie pamiętajcie że dziś nam Lis wybronił ten mecz myślę ze to on powinien zostać najbardziej doceniony miał naprawdę dobre interwencje.

27            -8
~~~€
A ile punktów powinien
Dostać przekrętacz gil? Za tego karnego, którego nie zauważył lub nie chciał zauważyć?

14            -7
~~~Marioo
Najlepsi
Lis i Palčič najlepsi, nawet nie ma co z tym dyskutować. Pierwszy latal jak szalony, a Słoweniec ogień przez 90. minut. Tylko jazda na maksa od linii do linii

13            -5
edgar
podsumowanie
Po meczu Andrzej Strejlau powiedział, że gra Wisły w tej rundzie przypominać będzie sinusoidę; nawet w obrębie pojedynczych meczów. Oby nie. Niemniej jednak, to gdyby ta diagnoza miała okazać się trafną, wyszarpujmy takie zwycięstwa jak w tej kolejce, kiedy tylko nadarzy się okazja. A ufam, że tych okazji będzie wiele. Oglądając `Ligę Minus" Kowalczyk nie dawał dzisiaj Wiśle żadnych szans; Iwan mówił, że remis będzie sukcesem. To chyba pierwszą "niespodziankę" mamy za sobą. Co do ocen, to Plewka chyba zaskoczył najbardziej, oczywiście "in plus" Świetnie Lis, i w ogóle cała Nasza defensywa; słabiutko Basha - poza jedną szarżą z I poł. straszna bida. Niestety "z przodu" jest słabiutko. Praktycznie niewidoczny Kolar, znacznie lepiej Drzazga. Myślę, ze i Peszko poniżej oczekiwań. Brawa dla Kuby za gola, ale jeszcze widać u Niego braki kondycyjne. Obiektywnie - brawa należą sie Kubie "z urzędu` - choć zagrał bez większego błysku. Bardzo fajnie pokazał się Wojtkowski. Czekam teraz na powrót weteranów. Mówcie co chcecie, ale "Boguś" bardzo by się przydał. Rozpisałem się. Ale to z radości, ze znów mogłem oglądać Białą Gwiazdę przy R22. A już nas prawie nie było. Prawie robi....Wiecie co :-) Pozdrawiam. JJBG!

12            -6
chimba
Wygrana
Cieszy wygrana. Bardzo słaba gra Plewki i Bashy. Wojtkowska powinien grać od pierwszej minuty. Pilnie potrzebny ktoś do rozegrania. Mam nadzieję, że Vukan pokaże się z dobrej strony.

10            -9