Poniedziałek, 18 lutego 2019 r.

Vítězslav Lavička: - Piłka nożna była dziś w doskonałej oprawie

- Na wstępie chciałem pogratulować drużynie gospodarzy tego zwycięstwa. Było to ważne spotkanie, a zadania nie ułatwiała atmosfera. Była ona wspaniała. Spodziewaliśmy się ciężkiej przeprawy i jeśli chodzi o pierwszą połowę, to nie zagraliśmy w swoim stylu, w takim, jakiego oczekiwaliśmy. Być może niektórzy zawodnicy byli zbyt zdenerwowani. W drugiej połowie dokonaliśmy kilku zmian i to wpłynęło na poprawę naszej gry - mówił po meczu Wisły ze Śląskiem, trener ekipy z Wrocławia, Vítězslav Lavička.

- Niestety nie byliśmy w stanie wykończyć tych akcji, które sobie stworzyliśmy, a było ich kilka, dlatego nie zdobyliśmy tutaj choćby punktu. Bez dwóch zdań walczyliśmy do ostatniego gwizdka, jest co poprawiać, ale chciałbym podkreślić, że widać było nasze zaangażowanie do ostatniej minuty. Chcę podziękować kibicom, którzy nas dopingowali, także tym z Wrocławia, którzy przyjechali za nami, aby nas wspierać. Piłka nożna była dziś w doskonałej oprawie - zakończył opiekun zespołu gości.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Bigmack19 06
Trener
Fajny pozytywny gość kilku trenerów z naszej ligi może uczyć się od niego szacunku i klasy.

166            -1
prodidzi
Trener
Dziękujemy panie trenerze oby więcej ludzi w naszej ekstraklasie :-)

85            -1
~~~Jarek
Podsumowanie
Śląsku nie martw się , Rekin kocha Cię , Śląsku to był żart , Jesteś sporo wart . PS ; spadek Miedzianka i Żabole i uwierzcie nie p ....le ;-)

9            -7
~~~Janko Buszewski
Jarek
Pewnie pomyslisz,ze ze mnie swinia,ale wolalbym zeby to Gdynia....!!:lol:

4            -1