Poniedziałek, 18 lutego 2019 r.

Krzysztof Drzazga: - Cieszą trzy punkty

- Cieszą pierwsze trzy punkty w tej rundzie, wyszarpane przed własną publicznością, która licznie się stawiła. A co do mojej gry, to jestem zadowolony, choć jest jeszcze za dużo strat w mojej grze, ale najważniejszy jest wynik oraz to, że wygraliśmy - mówił po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, Krzysztof Drzazga.

- W Ekstraklasie jest większa indywidualna jakość zawodników, niż w pierwszej lidze. Na pewno gra się szybciej i mniej jest czasu, ale już się przestawiłem i zmierza to w dobrym kierunku - mówił pytany przez nas o różnice pomiędzy ligami.

- Lepiej czuję się grając za Marko Kolarem, bo mam wtedy więcej miejsca, w rozegraniu piłki, w grze kombinacyjnej. Myślę, że ta nasza współpraca będzie układała się jeszcze lepiej - uważa wiślak.

- Na pewno teraz do meczu z Lechią podejdziemy tak, jak do każdego innego. Powalczymy o trzy punkty i choć Lechia jest liderem, to nie będzie to dla nas żaden specjalny mecz - zakończył.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~BeloHrvat skiABG22
Dajesz Krzysiek
Masz mozliwosci, potecjal, to jest twoj czas, wykorzystaj go! Moim zdaniem masz papiery.

67            -3
Kosmaty
Krzysiek gratuluję dzisiejszego spotkania.
1. Kilka fajnie rozegranych akcji. Choćby ta centra z lewej strony, bardzo niebezpieczna dla bramkarza Śląska, nawet jak ją odbił, to prosto w Kolara i szkoda, że Marko to zaskoczyło i zabrakło mu trochę by dobrze przystawić nogę by strzelić gola. Albo podanie do Wojtkowskiego, kojarzę także podanie do Kuby po którym pod bramką Śląska było bardzo niebezpiecznie. Także bez piłki fajnie to wyglądało, np wyjście na pozycję przy strzale Plewki z końcówki, szkoda że nie podał, byłaby sytuacja sam na sam. 2. Wywalczyłeś karnego... to znaczy, że jesteś współautorem bramki Kuby. Bramki która z racji strzelca zapisze się w historii Wisły już na zawsze, ale także pierwszego gola Wisły w lidze w 2019 roku... a co ważniejsze gola dającego 3 punkty. Jest on także na Twoim koncie, mimo że nie Ty go wykonałeś. Brawo, gratuluję i dziękuję.

45            -3
~~~fan1978
....jest dobrze!
.....Krzychu! jest dobrze, zaczynasz rozumieć że to jest "ekstraklasa" i tu nie da się czekać pod bramka na podanie! Będzie dobrze! Serie A jeszcze poczeka, na razie WISŁA KRAKÓW:-)

41            -2
Apsu
Po tym co wczoraj zobaczyłem...
..., jestem w stanie stwierdzić że jeżeli Krzysiek utrzyma taka tendencje do skoków jakościowych, to będzie odkryciem rundy. Kilka naprawdę przednich zagrań.

29            -1