Poniedziałek, 18 lutego 2019 r.

Rafał Pietrzak: - Kibice stanęli na wysokości zadania

- Cieszymy się z tych trzech punktów, uważam że nieważne jest to kto te bramki zdobywa. Kuba wrócił dziś do domu i on był wyznaczony do strzelania rzutów karnych. Nie było tak, że on wziął tę piłkę i nikomu nie oddał. Był wyznaczony i strzelił. Cieszymy się razem z nim - mówił po zwycięstwie ze Śląskiem, obrońca Wisły Kraków, Rafał Pietrzak.

- Teraz jedziemy do Gdańska. My nieważne z kim gramy, liderem czy z ostatnią drużyną w tabeli, zawsze walczymy o zwycięstwo. Pamiętamy jak wyglądał nasz mecz z Lechią i myślę, że do tego spotkania będziemy musieli się bardzo dobrze przygotować. Lechia raczej nie wyjdzie na nas wysoko, a raczej odda nam pole. My jesteśmy na to przygotowani i do Gdańska jedziemy po trzy punkty - mówił odważnie wiślak.

- Jeżeli chodzi o mój kolor włosów to ja przede wszystkim cieszę się z tego, że kibice tak licznie nas wspierają. Oni jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Cieszymy się z tego, że są z nami. Mi nie pozostało nic innego tylko zafarbować włosy. Myślę, że o kolejne deklaracje trzeba będzie pytać innych kolegów z drużyny może. Dziś pękło 14 tysięcy sprzedanych karnetów więc teraz Maciek Sadlok musi wykonać jakieś zadanie - dodał zadowolony Pietrzak.


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~PiotrS
Zauważyłem jeden drobny gest
Rafała ale jakże znaczący. Schodząc po meczu do szatni obok trybuny gości kiedy ci wulgarnie śpiewali do naszych piłkarzy , Rafał popatrzył w ich stronę i przyklepał Biała Gwiazde na piersi .

67            -2
woytek1974
Brawo My!
Faktycznie, stanęliśmy na wysokości zadania. Pełny stadion to jest to. Możemy znacznie więcej niż nam się wydaje!

24            -3
Apsu
Rośnie nam...
...o ile już nie urósł Wiślak z krwi i kości. Dzięki Rafał za wszystko co do tej pory pokazałeś w tym trudnym okresie.

25            -6