Poniedziałek, 18 lutego 2019 r.

Jakub Błaszczykowski: - Chciałbym kibicom bardzo serdecznie podziękować za tak wspaniałe przyjęcie

- Na pewno był to bardzo ciężki mecz, ale zdawaliśmy sobie z tego sprawę już przed nim, że nie będzie łatwo, ale to co jest najważniejsze to jest to, że zdobyliśmy trzy punkty. Na głębszą analizę przyjdzie czas, a teraz trzeba się szybko zregenerować i przygotować do kolejnego występu - mówił Jakub Błaszczykowski po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, w którym wrócił on po wielu latach na Reymonta.

- Po meczu w Zabrzu nie było nerwowych ruchów. Pracowaliśmy na tym samym poziomie, jak to miało miejsce przed nim. Oczywiście, że weryfikacją jest sam mecz. Dziś na pewno możemy być szczęśliwi, że udało nam się zdobyć trzy punkty. Cały czas zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy swoje mankamenty, że cały czas musimy nad nimi pracować. Możemy to osiągnąć tylko pokorą i ciężką pracą - dodał.

- Nie zakładałem sobie nic przed tym spotkaniem. Starałem się koncentrować na samym meczu, żeby nie myśleć o tym co jest poza boiskiem, ale nie dało się tego nie zauważyć. Był to dla mnie mocno emocjonalny wieczór - powiedział o przygotowanej przez kibiców oprawie, Błaszczykowski.

- A przed rzutem karnym? Nie była to łatwa sytuacja do opanowania, ale starałem się gdzieś tam z tego wszystkiego wyłączyć. Udało się. Dochodziły do mnie jakieś słuchy odnośnie oprawy i z mojej strony chciałbym kibicom bardzo serdecznie podziękować za tak wspaniałe przyjęcie. Ten wieczór zostanie na długo w mojej pamięci - zapewnił.

- Musimy nadal ciężko pracować. Zbyt długo siedzę w piłce nożnej i jest to jedyna rzecz, która może doprowadzić do osiągnięcia celu - przyznał ponadto wiślak.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~fan1978
Kuba! dziękujemy....
.....wspólnie jeszcze w tej lidze wiele zwojujemy!:-)

86            -2
sk04
Kapitanie!
Prowadź Drużynę do zwycięstwa w każdym meczu :-) Jesteś nadzieją na lepsze jutro i antidotum na gorsze dni :-) Dzięki... Legendo!

118            -2
~~~Tomson92
Moze zrobmy kampanie jeszcze 2000 karnetow
Niech pojawi sie licznik ile jeszcze brakuje do rekordu, jakies filmiki, wyzwania, kampania na miescie, eventy, naprawde rekord jest realny ;)

60            -1
osjan
Dziękujemy
Dziękujemy Kubo za wspaniały powrót.

49            -3
azor1979
Podziekowania
To nie ty nam Kuba dziękuj to MY tobie dziękujemy.Za pomoc za wierność za tyle radości co nam dostarczyłeś,dostarczasz i dostarczysz bo to niekoniec twoich możliwości.DZIĘKUJEMY !!

40            -2
~~~daf
El capitano
Kuba, po prostu zasłużyłeś. Tylko patrzeć, jak w gablotach będziesz tuż obok Reymana. Piszesz historię Wisły i ja osobiście jestem cholernie dumny, że mamy takiego Reymana naszych czasów. Trochę innego, bo i czasy i zasługi nieco inne, ale na swój sposób godnego największego uznania. Szacun! Jesteś żywym dowodem, że można mieć klub w sercu, a nie tylko na ustach.

33            -3
~~~BeloHrvat skiABG22
WITAJ KUBA!
Ratujemy Wisle Razem!

20            -3
~~~Kibol z Reymonta
Juz powinna być robiona zbiorka....
na pomnik dla Kuby.Gość ewidentnie zasłuzył tak jak Reyman.

14            -10
~~~Kuba King
Kuba
Kubuś jak dobrze pamiętam to w którymś z pierwszych meczów w Borussii po bramce ściągnąłeś koszulkę i wskazywałeś na tą która miałeś pod spodem a była to koszulka wierności, już wtedy wiedziałem że jesteś wiślakiem z krwi i kości ale takiego scenariusza nikt by nie wymyślił, pokazałeś co dla Ciebie znaczy słowo wierność, wróciłeś by ratować naszą Wisełkę,udało się a w pierwszym meczu ładujesz bramę na wagę bardzo ważnych trzech punktów. KUBA JESTEś LEGENDĄ! DZIĘKUJEMY !! I LECIMY DALEJ! Ku chwale naszej WISEŁCE. Mobilizujmy się z karnetami rekord jest blisko!

15            -2