Sobota, 23 lutego 2019 r.

Wisła gra w Gdańsku! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 20:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną swój wyjazdowy mecz ligowy z aktualnym liderem Ekstraklasy, zespołem Lechii Gdańsk. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~Rico
Plewka
Kolejny B.słaby mecz.jego strata i gol

10            -4
~~~Grzech43
Tragedia...
Ale się Plewka pokazał... chyba pierwszy raz przy piłce (wcześniej go widać nie było) i taka strata w środku. Lis też się nie popisał. Ale mamy młodzież ...

9            -5
~~~Dzusi-sma k
Wisła
Nic nie gramy, nie potrafimy konstruować akcji. Fatalnie to się ogląda, nawet przy piwie, aż bolą oczy. Niech nasz nowy nabytek jak najszybciej się kuruje i rozrusza to towarzystwo. Szczęście cały czas przy Lechii w tym sezonie, jedna kontra i bramka. Plewka wystraszony. Wojtkowski jedynie coś próbuje, ale nie ma z kim.

5            -6
~~~Jarek
Podsumowanie
Technicznie , taktycznie niziny Seria A, jedna strata , z Portowcami Va Bank

4            -4
~~~Jazda
Jazda
Ja tam widzę progres. Dokładne podania (80%), bardzo dobry odbiór i powoli zaczynamy stwarzać sytuacje. Jeden błąd i przegrywamy ale nie uważam żebyśmy byli gorsi w tym meczu. Co do krytykantów Kuby to miejcie na względzie fakt że facet bierze na siebie piłki, które często winien podawać ale nie ma komu wiedząc że jak on nie zaryzykuje i nie stworzy sytuacji to będzie doopa. Wynik nienajlepszy ale Lechia odskakuje 7ooserom i to cieszy.

8            -5