Czwartek, 28 lutego 2019 r.

Vieljeux Prestige Mboungou nie zostanie zawodnikiem Wisły

Jak na Twitterze poinformował nasz klub, testowanych w ostatnich dniach kongijski pomocnik, Vieljeux Prestige Mboungou, nie zostanie zawodnikiem "Białej Gwiazdy".


Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Janko Buszewski
To juz kolejny "odstrzelony"
Pozostaje pytanie,czy nagle stalismy sie tak mocno medycznie dociekliwi i wnikatorscy,czy tez gore biora sprawy scisle pozasportowe?jesli to pierwsze,to pelna zgoda,bo nie potzreba nam szpitala tylko gosci do gry z kondycja i dobrym zdrowiem,jesli zas kwestie kontraktowo-placowe zaczynaja psuc nam szyki,to juz nie jest to dobry news.Choc mozna to i przerobic na inna nute,lepsze to ,niz zakontraktowac zawodnika a potem nie placic mu,by w konsekwencji po decyzji TA przy UEFA skonczyc sprawe tak jak z Jovanoviciem,Genkovem,Pareiko,lub Jovaniciem czy na polskim gruncie z Wdowczykiem.

15            -38
Seba
@JankoBuszewski
Testy sportowe. Nikt nie pisze o testach medycznych. Najwyraźniej nie umie kopać prosto piłki. Nie szukajmy problemow tam gdzie ich nie ma.

82            -8
~~~Janko Buszewski
Nigdzie nie widze
zeby bylo napisane,iz byly to testy stricte sportowe.Zazwyczaj przy okazji testow sportowych robi sie i ogolne-medyczne,jesli one wykaza jakies nieprawidlowosci zleca sie testy bardziej szczegolowe.Byc moze,tu wystarczylo zbadac goscia pod katem umiejetnosci czysto pilkarskich i sprawa zostala zamknieta.Jesli tak bylo,wierze na slowo i problemow tez staram sie nie szukac,zwyczajnie mysle wielowatkowo;-)

14            -23
Mario
szkoda
zapowiadał się tak dobrze jak Ładżja :-)

9            -4
~~~BogdanKor ba
Prestige
I tak pewnie zajrzał dzisiaj do Prestige’u ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8            -4
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
czyli chłopak nie miał za dużo prestiżu

5            -2