Niedziela, 3 marca 2019 r.

Maciej Sadlok: - Potoczyło się to zupełnie nie pod nasze dyktando

- Bardzo liczyliśmy na te trzy punkty, szczególnie po tym, jak patrząc na tabelę ułożył się inne mecze. Potoczyło się to zupełnie nie pod nasze dyktando, aczkolwiek uważam, że Pogoń chyba wygrała zasłużenie. Stwarzała więcej okazji, przede wszystkim prowadziła już 3-0 i mogła kontrolować ten mecz - powiedział po potyczce z Pogonią Szczecin, obrońca zespołu Wisły Kraków, Maciej Sadlok.

- Na gorąco nie lubię analizować i mówić co było nie tak. Na pewno coś było, a w sytuacji przy bramce na 0-3 - nie jedna rzecz. Gdy wychodzi się na drugą połowę i liczy się na to, żeby strzelić jak najszybciej gola, a dostaje się trzecią, to nie jest to łatwy moment - dodał wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~bronisław
sadlok to powinien
znaleźć sobie jakiegoś psychologa, bo to nie pierwszy mecz w którym się awanturuje.

25            -29
~~~z Podhala
Stary zawodnik jesteś, a dajesz się prowokować jak junior!
Przez Twoje przepychanki, Pogoń zyskała cenne minuty!

38            -4
~~~Uber
od jakiegoś czasu
czyli roku przynajmniej jest jakiś niepewny i wybuchowy, aż boje się co odwali

31            -5
~~~Lepiej bez takiego dopingu z C
Tym którym brakuje napastnika
przypominam, że Carlitosa zarząd z nadania sharksów sprzedał (oficjalnie) za czapkę gruszek, a na kontrakt dla Ondraszka nie było, bo Marzena, Dukat i zł od biletu dla sharksów miały pierwszeństwo.

61            -6
TTT
~~~z Podhala
Wiesz co mnie też by krew zalała jak by taki symulant jak Buksa co chwilę się zwijał jak by nie wiadomo co mu zrobili. Tak było z karnym i jeszcze kilka innych starć. Ogólnie nasza liga to liga kobiet przez to jak prowadza spotkania nasi sędziowie. W Anglii sędzia by mu tylko pomachał ręką wstawaj chłopie a nawet dał żółtą kartkę. U nas sędziowie gwiżdżą wszystko i później takie są efekty, że w pucharach nasze drużyny odpadają po pierwszych meczach. Zresztą Marciniak jak prowadzi te mecze LM czy LE to wiecznie jest krytykowany przez dziennikarzy. Przypadek ? nie sądzę !!

49            -8
~~~zeon
Mięciutki ten faul
Sado powinieneś przeprosić i pogłaskać po głowie Bukse.A ten Marciniak to musi mieć jakieś układy w UEFA,bo bez napinki,ale są o wiele lepsi polscy sędziowie.

9            -2
~~~Raulo7
Bronisław i z podhala
Chyba panowie nie byli na stadionie skoro takie uwagi piszą. To co Pogoń za przyzwoleniem Marciniaka wyprawiała to są jakieś jaja a nie grane w piłkę. Ja sam jak jestem spokojny to aż podskakiwałem ze złości. Inna sprawa ze w polskiej lidze to nie ma co liczyć na jakieś wielkie granie. Poziom jest żenujący typu dwa podania i aut😀 ale chodzimy na stadion i dla emocji a nie dla tej padaki. Inna uwaga że przy takiej lidze to nawet Ronaldo by zginął w tłoku. Pozatym tylko popychanie i przewracanie się tu odwala a sędziowie to sankcjonują. Może w tv to wygląda lepiej ale na żywo tragedia. Mecz słaby ale na stadionie fajnie, takie spotkanie z kumplami😀

2            -2