Niedziela, 3 marca 2019 r.

Rafał Pietrzak: - Musimy atakować odważniej

- Walka jeszcze się nie skończyła, jeszcze mamy parę meczów, ale wiemy, że ten dzisiejszy był ważny. Trzeba powiedzieć sobie, że w pierwszej połowie wyglądaliśmy słabo. Te ostatnie 30 minut to było to, co chcieliśmy grać i to co kibice chcieli widzieć. Musimy zrobić wszystko, aby tak grać od początku, bo ta pierwsza połowa była słaba w naszym wykonaniu - mówił po meczu z Pogonią, obrońca zespołu "Białej Gwiazdy", Rafał Pietrzak.

- Jeśli chodzi o rzut karny, to był VAR, więc była to słuszna decyzja. Pogoń była bardziej konkretna w swoich akcjach, ale w ostatnich trzydziestu minutach pokazaliśmy, że niedużo trzeba zrobić, aby strzelać bramki. Wystarczy próbować uderzać i na tym musimy się skupić, żeby atakować odważniej. Najważniejsze jest to, żebyśmy strzelali bramki. To że będziemy grać ładnie, że będziemy utrzymywać się przy piłce, to nic nam nie daje. Musimy wygrywać, ale aby tak się stało, musimy oddawać więcej strzałów i atakować większą liczbą zawodników, wtedy powinno to wyglądać dobrze - dodał.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~BeloHrvat skiABG22
Klasycznie zaczynamy 0-1, 0-2
Brak pressingu, zostawianie rywalom miejsca i dosc latwo oddajemy wynik

19            -6
TTT
Pełna zgoda
Zgadzam się w 100% powinniśmy atakować większą ilością zawodników - więc dlaczego tego kurka Rafał nie robisz ? w ofensywie widać Cię ras na ruski rok.

16            -4
~~~Nino
To atakuj a nie gadaj...
Słabo wam to wychodzi narazie i to krycie "na radar" przy rzucie karnym,zresztą zawsze tak kryjesz i cofasz sie do swojej bramki a rywal kręci jak tylko chce

14            -4
SMOK
Rafał, w porządku Wiślak z ciebie
Dajesz sobie rade ale zostawiasz zbyt dużo miejsca zbliżającym się do naszego pola karnego. Stanowczo za mało agresywnie z twojej strony.

9            -2