Poniedziałek, 4 marca 2019 r.

Ruszyła trzecia tura sprzedaży karnetów - Wiosna 2019!

Wisła Kraków uruchomiła trzecią część sprzedaży karnetów na wiosenne mecze piłkarzy "Białej Gwiazdy". Teraz abonamentowa wejściówka kosztuje od 160 zł (normalna) i od 110 zł (ulgowa).

Karnety są do nabycia w Strefie Kibica, za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl oraz w kafeterii MyBenefit. Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (sektor F).

W cenie karnetu obejrzeć będziesz mógł mecze ligowe z Cracovią, Legią Warszawa, Piastem Gliwice oraz spotkania rundy finałowej, które rozegrane zostaną przy Reymonta.

Sprzedaż obejmuje następujące sektory: A11, A23, B21, B22, B23, C2, C3, C4, E12, E13, E14, E15, E22, E25, G1, H22.

UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica!

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~goal
Ktoś działa na niekorzyść klubu.
Zaniżając liczbę kibiców na meczu, nie podając liczby tych, którzy wykupili bilety i karnety na dane spotkanie. Żaden klub nie podaje tylko tych, którzy weszli na stadion, bo to jest negatywna informacja dla ewentualnych sponsorów. Niby zmiany w strukturach, a tu ktoś robi krecią robotę.

22            -33
~~~Kibol z Reymonta
Rekord Widzewa
Jezeli klub realnie mysli o jego pobiciu,to powinien krzyknąć takie ceny biletow na Derby i na mecz z Legią,aby znacznie bardziej opłacało się kupić karnet.Kilka tys. ludzi wybiera kupno biletu zamiast karnetu.Niech przynajmniej 1/3 z nich kupi karnet zamiast biletu i rekord Widzewa spokojnie zostanie pobity.

27            -8
~~~Kibol z Reymonta
~~~goal
No właśnie.Jeszcze na meczu ze Śląskiem była podana liczba tych co zakupili karnet i bilet a już na Pogoni podano tylko liczbę tych co weszli na mecz.

24            -2
~~~Pytam
Do goal
Być może się mylę, ale na meczu z Pogonią pokazano na telebimie faktyczną liczbę kibiców (ponad 17 tys.), liczba uprawnionych do wejścia była jednak znacznie wyższa (ponad 21 tys.), co świadczy o tym, że sporo kibiców mimo karnetu / biletu nie przyszło.

29            -1
~~~screw
@~~~goal
To od czasu bojkotu za Bednarza... bo pewne "grupy kibicowskie" głośno krzyczały że to oszustwo podawać liczbę biletów, a nie ludzi na trybunach. Dla mnie też słowo "wspierać" ma również wymiar zakupu biletu na mecz.

18            -6
~~~zimowylud ek
zimowyludek
Co do liczby kibiców wyświetlanej na telebimie to efekt tego, że w internecie po meczu ze Śląskiem zrobiła się burza, że klub podał ilość sprzedanych wejściówek, a nie obrotów kołowrotków. Zaczął Stanowski, z tego co pamiętam, a Jadczak zaczął coś bełkotać o skandalu. Wszystko na twitterze, można sprawdzić...

18            -5
stary wiślak
~~~Kibol z Reymonta!
Wyśrubowanie ceny biletu na te mecze topowe,wcale nie wymusi kupna karnetu. Jest grupa okazjonalnych bywalców i jak im wyśrubujesz cenę za bilet,to nie tylko nie kupią karnetu,ale i nawet biletu i oglądną mecz w tv. Kto ma kupić karnet,to go kupi,kto nie to nie,a wielka cena za bilet odstraszy całkiem od pójścia na stadion.

17            -14
~~~Kibol z Reymonta
do stary wiślak
Najtańszy karnet kosztuje 110zł.Wystarczy ustalić cenę najtanszego biletu na Derby i na mecz z Legią na poziomie 60zł i juz co oczywiste ,znacznie bardziej sie bedzie opłacało kupić karnet.

20            -6
~~~goal
~~~Pytam~~~screw
W żadnym klubie nie podają liczby tych, którzy weszli, tylko tych, którzy kupili bilety i karnety. Dlatego u nas musi być tak samo, bo w przeciwnym razie zawsze będziemy do tyłu. Na innych ekstraklasowych stadionach jest prawie pusto, a podają liczbę kilku tysięcy. Poza tym, to jest ważna informacja dla sponsorów, czy warto inwestować tu w reklamę. Więc nie można działać na swoją niekorzyść.

18            -6
~~~€
„stary wiślak”
To chyba ty jesteś tym okazjonalnym bywalcemhahaha

18            -8
~~~Johny Walker
stary wislaku !
Juz wiesz ile kosztuje karnet lub bilet dla kobiety na Wisle ? Masz canal +, masz jak pisales rente/emeryture. Masz czas. Masz wszystko. A piszesz dalej straszne brednie. I jeszcze raz prosze, nie pisz tego ze cos napisalem, jak tego nie zrobilem, bo to bolszewickie metody !

19            -6
stary wiślak
Johny Walker!
Jaką brednie napisalem. Że śrubowanie ceny bileti na mecz topowy jest niedobrym rozwiazanie,? To nie brednia,bo tak jest, Ile kosztuje karnet dla kobiety? Oczywiscie,ze wiedziałem od początku. Dokladnie tyle co ulgowy dla innych uprawnionych do ulgi. Nie pisze żadnych bredni.

3            -11
stary wiślak
E!
Nie będę ci meldował o mojej obecności na ,meczach. Przez ostatnie cztery lata nie bylem tylko na dwóch meczach i były to mecze nie ligowe,tylko o PP. A karnet na sezon mam od początku,jak takowe wprowadzono.

4            -11
~~~€
„stary wiślak”
Świetny jesteś w pianiu banialuk :rotfl:

12            -4