Czwartek, 7 marca 2019 r.

Milioner z Białorusi zainteresowany Białą Gwiazdą?

Według doniesień "Dziennika Polskiego" sytuacją Wisły Kraków zainteresował się białoruski milioner, Aleksandr Zajcew, właściciel klubu Dinamo Brześć. Temat potwierdziła rzecznik prasowy Wisły, Karolina Biedrzycka, która poinformowała, że doszło w Krakowie do spotkania z przedstawicielami Dinama. Sam Zajcew chciałby inwestować w Polsce.

- Doszło do spotkania przedstawicieli Dinama Brześć i Wisły, ale było ono niewiążące. Żadne umowy nie zostały podpisane. Kluby jedynie wymieniły się pomysłami, a goście obejrzeli stadion przy Reymonta - powiedziała "Dziennikowi Polskiemu" Biedrzycka.

Źródło: Dziennik Polski


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


23    Komentarze:

kuszczak
To już mniej egzotyczny kierunek niż Kambodża.
Przynajmniej Gość jest realnie namacalny, a strona Dynama jest nawet tłumaczona na język polski.

66            -14
~~~bob
Brześć
Trzeba sprawdzić czy ma parasol i czy nie jest białoruskim księciem

29            -35
~~~krzysiekk k...
milioner z Bialorusii
Ciekawe ile osób zakopał....

23            -38
~~~goal
Maradona zostanie pewnie dyrektorem sportowym.
No i po co Szumielewicz będzie przeprowadzał szkolenia dla marketingu? Przecież i bez tego będziemy najbardziej medialnym klubem na świecie ;-) .

17            -33
dayler
Maradona
Maradona dyrektorem sportowym ?

21            -34
Wiślak90
Wszystko zaczyna się układać
w logiczną całość, Zajcew chce kupić Wisłę, rezygnacja Głowackiego, podobno nowym dyrektorem sportowym ma być Maradona który ma zamienić Brześć na Kraków :rotfl:

24            -40
ddd
Zanim
ktoś zacznie szykować szampany,to proszę: link » Czyli kolejny klaun. Naprawdę nikt normalny nie chce wejść do Wisły?! 😖

33            -11
Masterex96
Maradona w Dinamie Brześć
Jeśli dobrze pamiętam to Zajcew ściągnął do Dinama Brześć Diego Maradonę w roli prezesa. Więc można się domyślać jakim człowiekiem jest Zajcew ;-)

27            -15
~~~mk
mk
To ten od cyrku z Maradoną, mało poważny człowiek

32            -15
~~~Kibic z Polski
Kibic z Polski
Pan Zajcew jest prawdopodobnie agentem białoruskiego KGB." Jest powiązany z Łukaszenką i lewymi interesami. Zalecam ostrożność! ! ! Tylko zabrakło Pana Leśnodorskiego i zaczynają się znów "jaja" dziać! Pan Głowacki odchodzi a to oznacza że jest żle. Uważam że grupa małopolskich biznesmenów w raz z Prezydentem Krakowa jest wstanie wyprowadzić Wisłę na prostą .

14            -41
Maxi
Był bym bardzo ostrożny z entuzjazmem co do tego pana
Jest co prawda bardziej realny niż Vanna Li ale jak czytam to jest to dość kontrowersyjna postać .

26            -9
~~~stachu
mieszane uczucia
ale liczę na kompetencje osób aktualnie odpowiedzialnych za los Wisełki

21            -11
~~~Kibol z Reymonta
Spoko.Jaro Królewski....
jest 100% gwarantem ,że Wisła dostanie się w dobre ręce.

51            -10
Wiślak90
Ciekawe co na to
powie Grzegorz S? Może ma jakieś informacje????

13            -16
kongo
ludzie zrozumcie
zazwyczaj włascicielami klubu sa zbalzowani milionerzy z powoazaniami.Abramowicz to niby swiety? ten chcoaiz ma kase.Cupiał tez miewał glupie pomysły wiec gdyby ktos taki chciał Wisłe ,nie obraze sie.Nas nie stac na przecietnosc a widzi mi sie ze Jaro to nie ten kapelusz finansowy.

14            -18
~~~Mun
Nie ma tematu
Po co wydawać opinie czy snuć plany skoro nic się nie wydarzyło. Proponuję wziąć coś na wstrzymanie gorącym głowom.

31            -4
~~~BeloHrvat skiABG22
I co Zajcew osiagnal z Dinamem Brest?
Chyba niezbyt wiele. Zeby nie powiedziec, ze literalnie NIC.

27            -7
Szczypior
Są dwa rodzaje ludzi
dzielą się na tych co chcą zrobić dla angażując swoje atuty, pieniądze, czas nie obciążając budżetu państwa perfidnymi, krótkowzrocznymi pomysłami. I na tych co cały czas przeszkadzają pierwszym w Ich drodze naprawy życia narodu Ojczyzn małych i dużych. Dla postępowego świata i jest mi to przykre bo wciąż się spotykam z ocenami Polski uznawanej za egzotykę. Nam w Krakowie zdaje się, że nie jesteśmy prawdą jest jak widzą i oceniają nas obiektywni nie jak my widzimy. Zal gdy ktoś bliski czy dalszy i osiągnął wiele na wielu płaszczyznach a wywodzi się stąd czyli li z Wisły i czuje się Wisłą bez względu na miejsce pobytu, oni tu są. Mentalnie, duchowo jak zwał tak zwał. Nie mogą zrozumieć ZOO, chyba ubliżam zwierzętom, które mieliśmy na Reymonta w ciągu ostatnich lat. Nadzieja promyk, światło odebrane zostało jak wielka ewolucja i podstęp medialny, sukces małej Ojczyzny czyli nas wiernych sympatyków Wisły.Tak krótko żyjemy promykiem wolności, a już pojawiają się głosy i czyny destabilizujące, chcące zgasić płomyczek niedawno gasnący. Czy jesteśmy słabi i pozwolimy na to? Brześć przed wojną był w Polsce jeżeli gwarantuje stabilność, współpracę rozwój Wisły czemu nie nam o tym nie przyjdzie decydować. Ale znając kompetencje decydentów nie obawiam się negatywów i ryzyka.

12            -17
~~~Tom77
Tom77
Spokojnie, to dziennikarze znowu wrzucają temat, który tak naprawdę nie istnieje. Poczytajcie co napisał o tym Pan Królewski.

42            -5
~~~Kibic
Cytat
Z przymrużeniem oka zacytuje jeden z kabaretów " Skąd przybywacie? Ze wschodu! No tak do nas wszystkie zarazy przybywają ze wschodu..." Kambodża, Białoruś ... ;-)

15            -7
~~~TS,TS,TS
Milioner z Białorusi???
skoro jeden Złoty Polski kosztuje prawie sześćset rubli Łukaszenki to pewnie i milioner na ichnie standardy, ale był już książe z Kambodży więc nie ma się co tulić do gościa z bliskiego ale porównywalnie egzotycznego kraju

24            -12
~~~BogdanKor ba
Sponsor na koszulkach.
Pewnie wtedy na koszulkach Wyborowa, Soplica albo Svajak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11            -10
~~~felo-tsw
Maradona
już dawno zamienił Białoruś na Meksyk. Macie nieaktualne info

7            -7