Czwartek, 14 marca 2019 r.

Gwiazdy dla Białej Gwiazdy - koncert charytatywny ponad podziałami

Na specjalnej czwartkowej konferencji prasowej ogłoszono termin wielkiego koncertu charytatywnego "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy". Koncert odbędzie się 8 kwietnia w hali Wisły, a zagrają na nim największe marki polskiej muzyki rozrywkowej. Całość wpływów z biletów zostanie przeznaczona na budowę boiska przy ulicy Reymonta 22 dla Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

Idea wielkiego koncertu charytatywnego "Gwiazdy dla Białej Gwiazdy" powstała z inicjatywy Stowarzyszenia Socios Wisła Kraków, agencji eventowej Especto oraz fundacji Polish Heritage. W kryzysowym dla krakowskiego klubu momencie, kiedy cała wiślacka społeczność włączyła się w akcję pomocy, zaangażowane podmioty chciały pokazać, że nie zapominają również o przyszłości Białej Gwiazdy - Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

Podczas koncertu 8 kwietnia wystąpią: Enej, Andrzej Sikorowski, Happysad, Jamal, Abradab, Marcin Daniec i Sonbird. Bilety będą dostępne na going.pl już od piątku (15.03) od godziny 15.00 w cenie 100 zł dla osób dorosłych oraz 50 zł dla dzieci do lat 10. Dzięki sponsorom całość dochodu z biletów zostanie przekazana na budowę boiska dla Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

jordan
Abradad
Jeśli Abradab to jestem... :-)

2            -1
~~~UcheJ11
Fajna sprawa
Niestety mieszkam we Warszawie, ale chętnie bym się wybrał.

24            -2
cypioorek
@~~~UcheJ11
Chyba pod Warszawą... :-(

3            -21
~~~erwin
cypioorek
Czy to ważne gdzie kto mieszka?

16            -3
~~~Tt
Enej
Pomysł świetny. Trzeba inwestować w młodzież. Tym niemniej uważam, że zespół działający pod nazwą ukraińskiego zbrodniarza po(link ») nie do końca pasuje do tej koncepcji.

16            -27
~~~sixbysix
@Tt
Kto jest/był ukraińskim zbrodniarzem? Fikcyjna postać? Enej to słaby zespół, ale pisać takie bzdury to żenada.

16            -10
~~~Tt
@ sixbysix
Wkleił mi się zły link. Tu właściwy: link ») - poczytaj, pogadaj zdjęcia w necie z tamtych czasów. Potem możesz ewentualnie przeprosić.

10            -6
~~~Ibrahim ibn Jakub
Tt
Nazwa zespołu nawiązuje do imienia bohatera książki "Eneida" (1842) ukraińskiego pisarza Iwana Kotlarewskiego, który pierwszy wprowadził język ukraiński (ludowy ruski) do literatury. Sama książka, jak można się domyślać, nawiązuje do "Eneidy " Wergiliusza. Enej to po prostu odpowiednik Eneasza.

7            -4
~~~Tt
@ Ibrahim
Dokładnie tak. A swastyki to staropogański symbol szczęścia i obfitości.

9            -7