Niedziela, 17 marca 2019 r.

Łukasz Burliga: - Warto przychodzić na Reymonta

- Zwycięstwo bardzo cieszy, myślę że zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Może w końcówce zabrakło trochę sił, ale nie poddaliśmy się i cieszymy się, że dowieźliśmy ten korzystny dla nas rezultat. Jesteśmy szczęśliwi - mówił po zwycięskich derbach Krakowa, obrońca zespołu Wisły Kraków, Łukasz Burliga.

W końcówce meczu nasz obrońca doznał kontuzji i w związku z tym istniało ryzyko, że derby kończyć będziemy w "dziesiątkę", bo już wcześniej trener Maciej Stolarczyk dokonał kompletu zmian. Na szczęście Burliga wrócił do gry.

- Po meczu z Koroną miałem problem i zacząłem trenować dopiero w piątek. Trochę miałem kłopotów z kolanem i może trochę źle obciążyłem nogę, poczułem ból w łydce, ale prawdopodobnie skończy się na strachu i że był to po prostu skurcz - mówił.

- Cracovia grała długą piłką, stwarzała swoje sytuacje z zamieszania. Trochę się cofnęliśmy, byliśmy też już trochę zmęczeni i broniliśmy tego wyniku do końca. Ostatnie minuty były trochę nieudane, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Pokazaliśmy tymi dwoma meczami, że warto przychodzić na Reymonta. Mam nadzieję, że w kolejnym naszym meczu będzie pełny stadion i że znów zdobędziemy trzy punkty - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~#*****#
Lukasz, dzieki za dobry mecz i zwyciestwo.
Odwaliles w tym meczu kawal dobrej roboty i nie stawales na chwile, co widac po przebiegach. Pokaz to samo z Legia, bo to tez nasz obowiazek wygrac el clasico !

116            -1
ramadam
Łukasz the best !
Dzięki Łukasz, za wiele interwencji ratujących Wisłę, za podanie przy 2 bramce, za fantastyczną asystę w Kielcach... Jesteś jednym z najlepszych w Wiśle !

88            -1
cichy1973
dzięki że wróciłeś do domu.
Jak zawsze ok.

82            -2
nales
Brawo Łukasz
Dla mnie wczoraj byłeś najlepszym piłkarzem meczu .Oby tak dalej !

32            -1
~~~m,.m
brawo
Mega zaangażowanie wczoraj ! Mega ! Skopany, sponiewierany, a on dalej. Brawo, brawo! Dzięki!

34            -1
TTT
Burliga
Szkoda że jeszcze po lewej stronie nie mamy takiego Burligi. Co prawda Rafał zaczął trochę lepiej tam grać ale zupełnie nie widać go z przodu. Dlatego Łukasz jest naszym naprawdę dużym wzmocieniem.

19            -1
Szczypior
Niech sobie przypomnę?
Płaczków biadolących o wartości piłkarskiej Łukasza. Powiem więcej ślepy zauważa jaką wartość drużyny oferuje prawa strona, jaką Lewa Pietrzak zbyt wolno koryguje błędy co jest powodem braku powołania do kadry. Zwróćcie uwagę dziś na prawą stronę Jagi będącej za Łukasza prawdziwym motorem napędowym akcji zaczepnych. Cóż z tego, że mają Arsenicia, Imaza i Kośtala skoro nie potrafią skomponować tego co nasz Maciej Stolarczyk ze sztabem.

21            -1
hutniczek12
Wiślak..
Dzięki za już . Oby tak dalej .Wszystkiego najlepszego ŁUKASZ .

13            -1
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
super gra

9            -1