Niedziela, 17 marca 2019 r.

Maciej Sadlok: - Szkoda, bo 3-0 lepiej by wyglądało

- Zrobiło się 3-1, potem 3-2 i było przez chwilę bardzo niebezpiecznie. Nikt nie miał w głowie, że przy 3-0 było po meczu, raczej chcieliśmy iść po kolejne bramki, ale też Cracovia dobrze gra w ostatnim czasie. Podniosła się i dobrze, że się tak skończyło - mówił po wygranym meczu derbowym, obrońca krakowskiej Wisły, Maciej Sadlok.

- Musimy to przeanalizować, mam nadzieję, że u nikogo nie było rozluźnienia, bo to po prostu nie może się zdarzyć. Wiadomo, że Cracovia również chciała coś osiągnąć i normalne, że zaczęła atakować i stwarzać sytuacje. Szkoda tego, bo 3-0 lepiej by wyglądało, ale też z drugiej strony są to derby i trzeba się cieszyć, że kolejne derby wygrywamy - dodał wiślak.

- Mam nadzieję, że mecz się wszystkim podobał. Ja nie wiem jak to z boku wyglądało, bo staram się być cały czas skoncentrowany i skupiony, ale było dużo bramek, pełen stadion, świetna atmosfera. Było naprawdę super - mówił ponadto wiślak.


 KK, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

cichy1973
po koniec spotkania obrona lekko
się pogubiła.

46            -1
~~~Jazda
Jazda
Zgadnijmy kto stracił piłkę na 3:1

15            -13
~~~Wilga
To trtzeba było dalej grać
a nie liczyć na to że Cracovia się położy, brak profesjonalizmu!

5            -15
kongo
szkoda
ze nie przyszedł zaden srodkowy obronca bo maciek lepszy na lewej stronie.Pietrzak za to najsłabsze ogniwo.Trenerze moze tam dac Palcicia dobrze wyglądła na wiosne ale Burego tez zal na ławke za to Pietrzak tam pasuje.

5            -5
wilkrobert13 2
Do Wilga.
To nie tak.Jeden z Naszych zawodników powiedział,ze pod koniec zwyczajnie brakowało im sił i Cracovia spychała ich do obrony.

2            -1