Niedziela, 17 marca 2019 r.

Marko Kolar: - Nie ma nic lepszego od strzelenia gola w derbach

- Jestem tutaj półtora roku i były to moje pierwsze derby. Nie wiem co powiedzieć, ale było to coś niesamowitego. Był to bardzo ciężki mecz, zarówno pod względem mentalnym, jak i fizycznym. W każdym aspekcie, ale na szczęście wygraliśmy - mówił po spotkaniu derbowym strzelec gola na 2-0, a więc Marko Kolar.

- Myślę, że najważniejsze jest to, że wygraliśmy. Cieszy mnie też oczywiście strzelona bramka, bo to moja pierwsza w tej rundzie i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Nie ma nic lepszego od strzelenia gola w derbach. Chcę też podziękować kibicom, bo był pełny stadion i to co zrobili, to ja nigdy w życiu nie widziałem czegoś takiego - dodał szczęśliwy Chorwat.

- Miałem nadzieję, że wygramy. Utrzymaliśmy naszą grę do końca, wygraliśmy i to jest najważniejsze. A teraz musimy odpocząć i jak najlepiej przygotować się do kolejnego meczu, aby powalczyć i zrobić dobry wynik. Tak samo podchodzimy do każdego meczu, po to jesteśmy piłkarzami, żeby wygrać każdy mecz. Mam nadzieję, że kibice przyjdą w takiem samej liczbie, jak dzisiaj, i będą nas wspierać, abyśmy znów zwyciężyli. Nie żałuję, że zostałem w Wiśle. Dla mnie najważniejsze jest to, że gram. I w każdym meczu jest coraz lepiej, forma wraca - zakończył wiślak.


 KK, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

wilkrobert13 2
Marko zdziwiony!
Wisła to jest potęga,Wisła najlepsza jest!Najlepsza atmosfera na trybunach w Polsce.Najlepsi kibice.:-)

74            -1